Connect with us

Teknoloji Haberleri

Facebook Skandal Kanıtı Değil

Bu makale On Tech haberlerinin bir değerli. İşte bir koleksiyon geçmiş sütunlar . Facebook, kötü etkilenebilirn ile kaplanabilir …

Published

on

Bu makale On Tech haberlerinin bir değerli. İşte bir koleksiyon geçmiş sütunlar .

Facebook, kötü etkilenebilirn ile kaplanabilir.

Herhangi bir gösterimde, herhangi bir reklamcı boy, şimdiki, eski ABD başkanının öfkesi, Facebook’un daha fazla reklam parası çekmesini, Hıristiyanlığın inandığından daha fazla kullanıcıyı çekmeyi ve arabayı gözden geçirin. .

Ancak, bakın ve Facebook’un kökleşmiş güvenliğiz kaplamasını yıpratıyorne mandıra işaretler var. Birkaç yıl önce U'in CEO'sunun bir yorumunu hatırlayın: “Kötü bir itibarın yüksek bir hayalim vardır. ”

Facebook, Pazartesi günü Instagram Çocuklar eski gibi ürün planlarını iptal etmek veyak zorunda kaldı. Kongrede Apple’ın Facebook hesabında inanmıyor. Yakın tarihte bir ankette çok daha fazla insan, diğer ABD teknoloji devlerinden çok daha fazla hakkında olumsuz bir görüşe fazla. Ve Facebook’un kullanıcısı, açık ara en önemli reklam pazarı olan Amerika Birleşik Devletlerinde fazla artmıyor.

Tüm bunlar, en fazla ödeme, Facebook’un kötü itibarı için zatendiği bedel.

Instagram'a gerielim çünkü Facebook'un korkunçluğundan yardımcı oluyor.

Bu yıl Facebook'un ergenliktekiler için bir uygulama sürümü planlarına dair haberler, “HAYIR!” sesleri duyuldu. Başsavcılardan ve mağaza avukatlarından. Facebook’tan hediyenleri duyacağını söylüyor.

Instagram Kids çevre kötü bir fikir değildir. ABD yasaları, 13 yaşından küçükler hakkında eğitimde yer almalarındalar gerekli, ancak çoğu zaman,ları hakkında söylerler. Facebook hakkı kabul etmeye ve gençleri Instagram’a daha fazla sahip olma hakkına sahiptir. Facebook Pazartesi günü YouTube hem de TikTok’un çocukları için uyardığını belirtti. (Ve zaman haline getirildiler. ) Bütün işler, dönüştürülerler, internet uygulamaları ve çocuklar için karmaşık.

En büyük sorun, Instagram Kids’in, çocuklar için var olan bir alanya evlendikten sonra Facebook’tan geliyordu. ayarları şirkete güvenmiyor, nokta. Bu, en Facebook'un geri adım geri adım ikinci yüksek profilli ürün. Geçen yıl, ortakları engellenip ve bazı ABD iş projenin ekonomiden sonra olasılardan olasılardan umutlulardan olasınız.

General Motors, hatta Apple gibi daha güvenilir bir şirket Li’nin veya çocuklar için bir ürün satışından bu tekliflere bir yanıt gelebilir. Ancak ABD senatörleri, Facebook benzettaları gibi, girişimin küçük çaplı bir saldırı kullanarak gelişmemiş olabilir.

Birçok insanı Facebook’tan hoşlanmadığını söylese de yine de sosyal ağ veya uygulaman kullananlar gibi hissettirdiğini öğretiyor. Facebook’un popülaritesinde zayıf noktaları var, ancak bu Amerikalıların giriş yapabileceğini, deneyimleyebileceklerinin olabileceği.

ABD ve Kanada’da Facebook’ veya Messenger uygulamasında ayda en az bir kez kullanan kişi sayısı 2017’nin bu yana yalnızca yüzde 8 artırıldı – Cambridge Analytica’nın kullanıcınla planlanan Facebook’ta skandalı ;un kişisel nakliyesini kullanılmadan önce çıkarmadan .

Facebook, ABD Kanada’nın toplam tüketilebilir. Bu numaraa, aynı şirkete ait Instagram veya WhatsApp kullanan kişiler dahil değildir. Facebook, bu uygulama için sipariş vermek için açıklamaz.

Bu gerçeklere tam olarak ulaşabilenler: Hiçbir şey ve önemli değil. Para ve güç puan tablonda Facebook başarılı oluyor.

Evet, seni çalıştır. omuzumdaki alaycı şeytan, birkaç proje adaylarının, atanan itfaiyecilerin, iş halkla çalışan ve avukatlarınlarının reddedilmesinin sadece yüksek profilli bir şirket için iş başında olduğu için bağırıyor.

Belki Facebook güvensizliği sona erecek kadar geride kalabilir ve nefretten kapsamlı ama zengin olabilir. Ancak, artık itibarı azalmış olan çok fazla büyüklükteki bir okuldan ibaret olan yerde – Facebook’a yakın bir eğitim görmeye başlayacağını merak ediyor. Ya da belki de kesin olması gereken durumda, yeniden tekrar işler mahvetmemeli ve birkaç sonuçla karşı karşıya kalmamalı.

<saat/>

Sizin olası satışınız

Dünya için Facebook

I yazdı

(mtag0703) geçen hafta, Facebook daha az bitmişlı tüketirse hepimiz daha iyi durumda olabilir. Şirket, Amerika Birleşik Devletleri Batı Avrupa’da olmak üzere tamamlanabilir ve gözden geçirilebilir.

Bulgaristan’ın Sofya kaliteki bir On Tech okuyucusu Antoniya Staneva genel olarak aynıdeydi ve büyük noktalara değindi. E-postanın olması için biraz bir çeşit küçük bir dilek:

Gitmeden önce…

  • Amazon'un en son icadıyla tanışın:Bunun adı Astro ve esasen, gözleri parlayan, tekerlekler üzerinde 1.000 bir Alexa ekran.

  • Daha Fazla Amazon!Şirket, zorlu oyuncular için başarılı bir video oyunuyla karşılaşmaktan geçmekle oldu. Bir yönetici meslektaşım Kellen Browning; yenie öğrencin Amazon'unçığır oyununda olması gereken – hiç tesadüf yok. ”

    İlgil:Video oyunu şirketi Activision Blizzard, federal bir iş bulma ile anlaşmada 18 milyon dolar ödemeyi kabul etti. Ajans, Activision’da hamile tutulabilecek bebeklere yönelik bebekler için uygulanabilecek çocuklar için uygulanabilecek az uygulanabilecek şekilde uygulana.

  • Mutlu Meg Ryan rahat kazak deplasmanda!TikTok’un görünümü, aktrisin “Mesleğin Var”, “Harry Sally ile Tanışınca” ve “Sleepless in Seattle”daki karakterlerinden ilham aldı. Vox'tan Rebecca Jennings, “Bu, sonbahardaki her şeyden nefret etme ya da sevmemedeki bir başka bükülme,” diye yazıyor.

Buna sarılmak

Hiç robot elektrikli süpürgeye binen bir bebek gördünüz mü? Şimdi sahipsin.

<saat/>

Sizden haber istiyoruz. Bize bu haber bültenleri hakkında neleri gözden geçireceğimizi ve başkalarıi hakkında bilgi alın. bize ulaşım. ontech@nytimes. com.

Bu haberler geleni kutunuza henüz satın almayı seçtiniz, lütfen giriş kaydolun . Ayrıca okuyabilirsiniz geçmiş Teknoloji sütunlarında .

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji Haberleri

Sokak hayvanları ‘mikroçip’ ile kayıt altına alınıyor – İnternet Haber

Muğla Büyükşehir Belediyesi Geçici Hayvan Bakım Evinde sahiplendirilen ve kısırlaştırılan köpeklere mikroçip takıldı. Muğla Büyükşehir Belediyesi …

Published

on

By

Muğla Büyükşehir Belediyesi Geçici Hayvan Bakım Evinde sahiplendirilen ve kısırlaştırılan köpeklere mikroçip takıldı. Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından takılan mikroçip sayesinde köpeklerin hastalıkları, yaşı, aşıları, kullandığı ilaçlar gibi özellikler kayıt altına alınarak takip ediliyor.

Türkiye’nin en kapsamlı barınaklarından biri olan Muğla Büyükşehir Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevinde can dostlar için yeni projeler hayata geçirdi. Merkezde can dostlar için cerrahi operasyon, kısırlaştırma, bakım üniteleri gibi birçok farklı hizmet bulunuyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi son olarak Hayvan Bakım Evinde 5199 sayılı hayvanları koruma kanunu ve uygulama yönetmeliği gereği sahiplendirilen ve kısırlaştırılan tüm sokak köpeklerine mikroçip takıldı. Mikro çip ile seri numarası alan her hayvanın kaydı HAYBİS kayıt sistemine işleniyor. Kayıtlarda, hayvanın ırkı, cinsiyeti, rengi, doğum tarihi, yaşı, yapılan aşılar, kullanılan ilaçlar ve uygulanan operasyonlar gibi bilgiler yer alıyor. Hayvan Bakım Evinde bu yılının sonundan itibaren PETVET sistemi ile kedilere de mikroçip takılacak. Hayvan Bakım Evinde bu güne kadar 6 bin 549 köpek ve kediye mikroçip takıldı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Teknoloji Haberleri

The Future Healthcare İstanbul 2021 Konferansı sona erdi – İnternet Haber

Türkiye’nin en büyük sağlık ve sağlık teknolojileri konferansı The Future Healthcare İstanbul 2021, İstanbul Fişekhane Etkinlik Merkezi’nde 22 …

Published

on

By

Türkiye’nin en büyük sağlık ve sağlık teknolojileri konferansı The Future Healthcare İstanbul 2021, İstanbul Fişekhane Etkinlik Merkezi’nde 22 Ekim’de yapılan oturumların ardından sona erdi. Hibrit bir formatta hem fiziksel hem de online olarak yapılan konferansı, 18-22 Ekim tarihleri arasında internet üzerinden 14 ülkeden, 72 şehirden, 26 bin kişi izledi.

Stres yönetimi artık bir zorunluluk

Türkiye’den ve yurt dışından sağlık sektörünün öncü isimlerinin sağlığın geleceğini konuştuğu konferansın son günü, “Lüks Medikal Seyahat” başlığını taşıyan bir panelle başladı. Ardından sahneye gelen Wellbeing Uzmanı Ebru Şinik, stres yönetimi hakkında bir konuşma yaptı. Stres yönetimi olmadan bütünsel olarak sağlıklı yaşamı sürdürmenin mümkün olmadığını belirten Ebru Şinik, her gün 20 dakika sadece kendimizle baş başa kalarak stres yönetimi tekniklerini uygulamanın artık bir zorunluluk haline geldiğini ifade etti. Yoga ilmine dayalı burundan alıp verilen kontrollü nefeslerin vücuda fayda sağladığını vurgulayan Şinik, konuşmasının sonunda kendisini dinleyen katılımcılara nefes egzersizi yaptırdı.

“Çevreci olduğunu iddia edenler et yememeli!”

Katılımcıların ilgiyle takip ettiği “Gıdanın Geleceği” paneli, Türkiye Gastronomi Turizmi Derneği Başkanı Gürkan Boztepe’nin moderatörlüğünde; Yapımcı, Yazar, Etik Vegan Elif Dağdeviren ile Hayat Grubu CEO’su Erdem İpekçi’nin katılımıyla gerçekleşti. Beslenme modellerinin ve tercihlerinin iklim değişimine ve sağlığımıza olan etkisine odaklanan oturumda konuşan Elif Dağdeviren, hayvansal gıdanın zararlı gaz emisyonu ve etik açıdan olumsuz etkilerine işaret ederek “Çevreci olduğunu iddia edenler et yememeli!” dedi. Erdem İpekçi ise vejeteryan ve vegan beslenmenin yaygınlaştığını belirterek, insan fizyolojisinin sebze tüketmeye daha müsait olduğunu söyledi.

22 Ekim sağlık okuryazarlığı günü ilan edildi

Future Healthcare İstanbul 2021’in sponsorlarından Bayer, sağlık okuryazarlığı konusuna odaklanan bir panel ile etkinlikte yer aldı. Bayer Tüketici Sağlığı Ülke Müdürü Erdem Kumcu ve Bayer Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörü Pınar Saltat’ın açılış konuşmalarıyla başlayan panel, Bayer Tüketici Sağlığı İş Zekâsı Müdürü Ümit Aktaş’ın konuyla ilgili sunumuyla devam etti. Proje Danışmanları Ecz. Adile Özdağ, Dr. Ayça Kaya ve Prof. Dr. Aytuğ Altundağ da konuşmaları ile çok değerli bilgiler paylaştı. Panelde yapılan konuşmalarda, bir araştırmanın sonuçları doğrultusunda sağlık okuryazarlığının toplumsal ve bireysel faydaları aktarıldı. Türkiye’de 4 kişiden 3’ünün sağlık okuryazarlığının farkında olmadığı ve kulaktan dolma bilgilerden dolayı sağlık sorunları yaşandığı ifade edildi. Panelin sonunda oturumun yapıldığı 22 Ekim günü, “sağlık okuryazarlığı günü” ilan edildi.

Yaşlanmadan yaş almanın yolları

Dünya Gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar’ın moderatörlüğünü yaptığı “Gelecekte Bireysel Sağlık Yönetimi” başlıklı günün son oturumunda; Onkolog ve Medikal Direktör MD. PhD. Yıldıray Tanrıver, Radyolog MD. PhD. Sibel Şahin Bulam, Kök Hücre ve Genetik Koordinatörü Dr. Elif İnaç ve Beslenme ve Diyetetik Uzmanı ND. Dilara Devranoğlu konuşmacı olarak yer aldı. Sağlıklı bir şekilde yaş almak, panelde üstünde durulan konulardan biri oldu. Yaşlanmadan yaş almak için antioksidanların önemine vurgu yapılarak, fiziksel aktivitelerin de kan şekerini dengelemede anahtar rol üstlendiği belirtildi. Kök hücre, yapay zekâ ve gen tedavileri alanlarında yapılan çalışmaların 50 yıl içinde sağlık sisteminde dönüşüme yol açacağı ifade edildi. Kişiye özel beslenme anlamına gelen gıdalanma kavramının da önümüzdeki yıllarda daha çok hayatımızda olacağı belirtildi.

Tazefikir Group ve Future X Events tarafından düzenlenen The Future Healthcare İstanbul Uluslararası Konferansı, 18-22 Ekim tarihleri arasında sağlık sektörünün nabzını tuttu. Sağlık Bakan Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci’nin açılış konuşmasını yaptığı konferansta hafta boyunca; Anadolu Efes Spor Kulübü’nün Baş Antrenörü Ergin Ataman, Prof. Dr. Devrim Gözüaçık, Prof. Dr. Murat Baş, Prof. Dr. Sinan Canan, Prof. Dr. Oğuz Özyaral, Doç. Dr. Halit Yerebakan, Dr. Ender Saraç, Prof.Dr. Elif Damla Arısan, Prof. Dr. Bülent Ertuğrul, Dr.Katarina Bjelke, Prof. Dr. Ersi Kalfoğlu, Dr.Sevgi Salman Ünver, Prof. Dr. Türker Kılıç, Dr. Micheal Marash ve Prof. Dr. Richard A. Lockshin gibi birbirinden değerli konuşmacılar yer aldı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Teknoloji Haberleri

LG Therma V İle Kış Aylarında Mükemmel Isınma – İnternet Haber

Betonarme ya da kerpiç, kent ya da kırsal fark etmeksizin her yerde her tür yapıya uygun olan LG Therma V Isı Pompası, havadan emilen doğal …

Published

on

By

Betonarme ya da kerpiç, kent ya da kırsal fark etmeksizin her yerde her tür yapıya uygun olan LG Therma V Isı Pompası, havadan emilen doğal enerji ile çalışarak CO2 emisyonunu önemli ölçüde azaltıyor. Böylelikle, mükemmel ısınmayla, çevre dostu çözümü bir arada sunuyor. Fosil yakıt kullanmadan kaliteli, verimli ve düşük maliyetli ısınma sağlayan LG Therma V, – 25 ºC gibi düşük bir ortam sıcaklığında dahi yüksek verimle çalışıyor.

LG Electronics (LG), ısınmada çevreci ancak son derece verimli çözüm arayan tüketiciler için Therma V Isı Pompasını sunuyor. Farklı iklim özellikleri gösteren farklı bölgelerde, kentte, kırsalda, ahşap, betonarme, kerpiç fark etmeksizin her türlü binada üst düzeyde verim sağlayan LG Therma V Isı Pompası, çevre dostu ısınma ve sıcak su sağlıyor. Dış havadan emilen doğal enerjinin yüzde 75’ini kullanan ve geri kalan yüzde 25’lik kısmı elektrikten alan LG Therma V, klasik yöntemlere oranla CO2 emisyonunu önemli ölçüde azaltıyor, fosil yakıt kullanmadan da ısınmanın mümkün olduğunu ispatlıyor. Klasik ısıtıcılara oranla 4 kat daha etkili olan LG Therma V, ne kadar uzun süre kullanılırsa o oranda maliyet tasarrufu sağlıyor.

– 25 ºC gibi düşük bir ortam sıcaklığında dahi mükemmel şekilde çalışan Therma V Isı Pompası, soğuk dış ortam havasında bile 65 ºC’ye kadar sıcak su sağlıyor. LG Therma V, yaz aylarında ise soğutma ihtiyacını karşılayarak yine enerji tasarrufuna katkıda bulunuyor. Therma V Isı Pompası’nın Wi-Fi üzerinden kolayca kontrol edilmesi kullanıcılara ekstra rahatlık sağlıyor.

Yenilenebilir kaynaklar kullanan ve kullanıcıların hayatına büyük bir konfor getiren LG Therma V Isı Pompası, zahmetsiz ve kolay kurulumuyla da öne çıkıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending