Connect with us

Magazin Haberleri

Çetin Çetintaş’ın yeni müzik albümü Margam çıktı – İnternet Haber

Yoga üzerine yaptığı çalışmalarla son zamanlarda adından sıkça söz ettiren yoga eğitmeni Çetin Çetintaş, dinamiklerle dolu hayatını yeni bir …

Published

on

Yoga üzerine yaptığı çalışmalarla son zamanlarda adından sıkça söz ettiren yoga eğitmeni Çetin Çetintaş, dinamiklerle dolu hayatını yeni bir müzik albümü; “MargaM” ile taçlandırıyor.

Başarılı yoga eğitmeni Çetin Çetintaş’ın çıkardığı MargaM isimli “yol” anlamına gelen müzik albümü, tüm dijital platformlarda yerini aldı. Kişilerin zaman içerisinde edindiği kalıplardan dolayı kendi yaşam yollarına yabancılaştığını ifade eden Çetin Çetintaş; kalıpları yıkan, insana doğrudan temas eden ve dinleyicilerin hücrelerinde hissedeceği albümü müzikseverlerle buluşturdu.

Dinledikten Kısa Süre Sonra Yaşamdaki Etkileri Gözlemlenebilir

Çetin Çetintaş’ın MargaM isimli albümünde yer alan her mantra, kendi taşıdığı manaları ve alanların sınırsızlığını ifade eden aranjelerle hazırlandı. Çıkardığı yeni albümü hakkında konuşan Çetin Çetintaş, “Mantralar, ihtiyacımız olan nitelikleri uyandırmamıza yardımcı olarak bizi yaşama tonlar. Bu sayede yaşamla uyum içinde bir varoluş haline çekiliriz. Mantraların anlamlarını bilmeyen bir kişi bile onları dinledikten kısa bir süre sonra yaşamındaki etkileri gözlemleyebilir” diyerek albümün kişiler üzerindeki etkilerine vurgu yapıyor.

MargaM Albümü ile Kişiler Varoluşu Hissedecek

Çetin Çetintaş, çok güçlü bir sound’a sahip olup birçok müzik tarzını içinde barındıran Mantra albümünü dinlerken, kişilerin çıktıkları yolda her şeyle bütünleşmelerini, kendilerini duymalarını ve varoluşu hissetmeleri gerektiğini belirtiyor.

MargaM albümünün prodüktörlüğünü Çetin Çetintaş üstlenirken besteleriyle Eliz Öncel, Yunus Akbaş ve Sezen Erol albüme renk kattı. Vokallerde Çetin Çetintaş, Bilge Yılmaz, Ceyda Saltadal, Sezen Erol ve Yunus Akbaş yer alırken bu özel albümün aranjörlüğünü ise Eliz Öncel yaptı.

MargaM Albümünün Yeni Klibi “Mangalam” Yayında

Çetin Çetintaş’ın çıkardığı “MargaM” albümünden “Mangalam” adlı şarkının klibi ise geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Yönetmenliğini Ceyda Saltadal’ın yaptığı klip, YouTube üzerinden müzikseverlerle buluştu. Son yıllarda olan doğa felaketlerine odaklanan klip, dansın gücüyle birleşerek önemli noktalara dikkat çekiyor. Koreografisini Esra Taner’in yaptığı klipte, Dolun Doyran, Evren İskender, Burcu Bodur, Tolga Burçak, Reşat Bolgün ve Esra Taner de danslarıyla yorumlarını kattılar.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Magazin Haberleri

Yeni klibinde Rus model oynayacak – İnternet Haber

Bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarıyla büyük çıkış yakalayan ve son olarak ‘Ciran’isimli şarkısı sosyal medyada 10 milyon tıklanan Anıl Alan …

Published

on

By

Bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarıyla büyük çıkış yakalayan ve son olarak ‘Ciran’isimli şarkısı sosyal medyada 10 milyon tıklanan Anıl Alan,yeni şarkısı için kolları sıvadı.

Şu sıralar evi ile stüdyo arasında mekik dokuyan Anıl Alan, söz ve müziği Serttan Güçlü’ye ait olan ‘Zalim’isimli yeni şarkısı ile 2022 yılına damga vuracağını söylüyor. Stüdyo Opiros Müzik etiketiyle dijital platformlarda yerini alacak olan şarkının klibinde ise ünlü Rus model Ekaterina Koba’ı oynatmayı düşündüğünü belirten Anıl Alan, ‘Bu şarkımla yeni yıla damga vuracağım. Şarkım gibi klibimde büyük ses getirecek. Önümüzdeki günlerde Rus model Ekaterina Koba’ya teklif götüreceğiz. Tek amacım klibimi Türkiye ve Rusya’da çekmek’dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Magazin Haberleri

Eda Ece “Tiyatroda beni sahneden indiremiyorlardı.” – İnternet Haber

Her hafta Türkiye ve gündeme dair konuları ve farklı ilgi alanlarından ağırladığı sürpriz konuk sanatçıları ile dikkat çeken “İbrahim Selim ile …

Published

on

By

Her hafta Türkiye ve gündeme dair konuları ve farklı ilgi alanlarından ağırladığı sürpriz konuk sanatçıları ile dikkat çeken “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu sevilen oyuncu Eda Ece oldu.

Zorlu PSM’nin sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu güzel oyuncu Eda Ece samimi itirafları ve eğlenceli tavrıyla geceye damga vurdu.

Çocukluğundan itibaren tiyatro ile ilgilendiğini anlatan güzel oyuncu, ailenin en küçüğü olması sebebiyle annesinin kendisini baleden tiyatroya satrançtan piyanoya kadar pek çok kursa yazdırdığını, en uzun soluklu ve keyifle devam ettiğinin ise tiyatro olduğunu anlattı. Çocukluk yıllarında oynadığı oyunlarda hocalarının bile kendisini sahneden indiremediğini anlatan sevilen oyuncu, oyunculuğa yatkınlığının o dönemlerden belli olduğunun altını çizdi.

Programın sevilen bölümü “Gözlerimin İçine Bak”ta İbrahim Selim tarafından kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle cevap veren güzel oyuncu, “İnsanlara ikinci şans verir misin?”sorusuna samimi bir şekilde; “İki, üç, beş, bin… Ben kim tutan bir insan değilimdir. Küstüğüm insanlarla da barışabilirim. Ölümlü dünya sonuçta.” cevabını verdi. Programın aynı bölümünde “Sevgilin doğum günün unutsa ne yaparsın?” sorusu karşısında “Hiçbir şey yapmam” cevabıyla şaşırtan güzel oyunucu, “Ben zaten çok parti insanı da değilim aslında, doğum günümde insanlara müsait olmadığımı söyleyip evden dışarı çıkmadığım da olmuştur mesela çok.” sözleriyle stüdyodaki herkesi kahkahalara boğdu. Program boyunca astrolojiye olan ilgisi de sık sık konuşulan sevilen oyuncu, “Astroloji konusunda bir ilgim var elbette ama mesela şu an retroda olmamıza rağmen bu programa da gelmemezlik etmedim. Bazıları hayatlarını bu eksen de yaşıyormuş gerçekten ağzımdan yanlış bir laf çıkar, pot kırarım endişesiyle. Her burcun da hem iyisi hem de kötüsü olabiliyor, zaten önemli olan doğum haritası” sözleriyle de stüdyodaki herkesi güldürdü.

Sevilen dizi “Yasak Elma”daki performansıyla da göz dolduran güzel oyuncu, dizinin başladığı günden bu zamana kadar geçen süreci ve dizinin dramatik yapısının evrildiği yeri; “İnsanlar bizimle dalga geçeceğine biz önce kendimizle dalga geçelim dedik. Bence bu bir samimiyet de yarattı. Ayrıca şu anda bulunduğu yer ve tür açısından da biricik bir örnek olduğunu düşünüyorum dizinin.” sözleriyle anlattı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Magazin Haberleri

Miray Daner, Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’te – İnternet Haber

Hakan Gence’nin bu haftaki konuğu Miray Daner oldu. Genç oyuncu, son dönemde yaşadığı fiziksel değişimi de anlattı, rol aldığı diziyi de… Son …

Published

on

By

Hakan Gence’nin bu haftaki konuğu Miray Daner oldu. Genç oyuncu, son dönemde yaşadığı fiziksel değişimi de anlattı, rol aldığı diziyi de…

Son dönemin en beğenilen genç oyuncularından Miray Daner, Hakan Gence’nin YouTube programına konuk oldu. Fiziksel değişimiyle dikkat çeken Daner, pandemide sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya başladığını anlattı, “Kendimi hep çok sevdim. Olduğum kişiden her zaman çok mutluydum” diye de ekledi.

Programda aşk ve ilişkiler hakkındaki soruları da yanıtlayan Daner, bir erkekte ilk önce özgüvene baktığını söyledi. Konu rol aldığı son dizi ‘Saygı’ya gelince de “Saygı, yozlaşmış olduğunu düşündüğüm bir kavram. ‘Ben saygılı bir birey miyim?’, hepimizin kendine dönüp zaman zaman sorması gereken bir soru…” dedi.

‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ her cuma saat 14.00’te yeni bölümüyle Hürriyet YouTube kanalında yayında.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending