Connect with us

Kripto Haberleri

Hintli Rock Grubu Euphoria, Bir Sonraki Albümünü NFT Olarak Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

Hintli Rock grubu Euphoria, ‘SALE’ adlı son albümünü NFT biçiminde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Grup, NFT müzik albümünü ve dokuz sahne arkası …

Published

on

Hintli Rock grubu Euphoria, ‘SALE’ adlı son albümünü NFT biçiminde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Grup, NFT müzik albümünü ve dokuz sahne arkası fotoğrafını NFT platformu Token Runway’de yayınlayacak ve ardından açık artırmaya çıkacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Euphoria’nın 8’inci albümü ‘SALE’, yaşam deneyimleri arasında bir yolculuğa çıkaracak 7 şarkıdan oluşuyor. Euphoria Kurucusu Şarkıcı-Yazar Palash Sen’in kariyerinin çeşitli zamanlarında yazılan her şarkı, kendisi ve grup tarafından tanık olunan, hissedilen gerçek bir hayat hikayesini temsil ediyor. Albüm esasen 17 yıllık sıkı çalışma ve tutkunun 7 duygulu parçada toplanmış hali.

Token Runway’in Kurucu Ortağı Priyank Mahajan, Euphoria grubunun NFT müzik sanatı hakkında şöyle konuştu;

“Euphoria ile blockchain destekli bu yolculuğa çıkmaktan heyecan duyuyoruz. Sistem, içerik üreticileri ve alıcılar arasında güveni garanti eden bir tarzda inşa edilmiştir. Euphoria’nın ilk NFT eserinde çalışabildiğimiz için heyecanlıyız.

Euphoria Kurucusu ve Şarkıcı Palash Sen, NFT pazarına olan ilgiye değinerek şunları söyledi;

“Müziğimizi tüm topluluklara götürmenin önemli olduğuna inanıyoruz. Bu, çalışmalarımızın küresel blok zinciri topluluğuna erişimini genişletecek bu yüzden sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu hareketin bir parçası olmamız bizim için. NFT’ler yepyeni bir şey sunuyor. Uzun vadede, hayranlar müzisyenlerin özel çalışmalarına erişebilecek ve CD, kaset ve plaklarda olduğu gibi müziğin mülkiyeti kavramını geri getirecek.”

Palash, gelecek planlarıyla ilgili şöyle konuştu;

“SALE’ın NFT olarak piyasaya sürülmesinden sonra, daha fazla içerik, hatıra, Euphoria demoları ve birçok özel şeyi yayınlamak için bir yıllık takvim ya da bir yol haritası oluşturmaya da çalışacağız. İlgilenen ve sıra dışı koleksiyonlar arayan bir kitleyle bağlantı kurmamıza yardımcı olduğu için NFT’ler çok heyecan verici. İlk NFT projemiz için Token Runway ile işbirliği yapmaktan çok mutluyuz. Onlarla çalışmak gerçekten çok keyifli.”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kripto Haberleri

ABD’li Milyarder Ray Dalio: Bitcoin (BTC) Düzenleyiciler Tarafından Yok Edilebilir

Dünyanın en büyük hedge fonu Bridgewater Associates’in kurucusu ABD’li milyarder Ray Dalio Bitcoin hakkında konuştu. Son dakika gelişmelerden …

Published

on

By

Dünyanın en büyük hedge fonu Bridgewater Associates’in kurucusu ABD’li milyarder Ray Dalio Bitcoin hakkında konuştu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Milyarder CNBC’ye Bitcoin hakkında bir takım açıklamalar ve tahminlerde bulundu. Dalio, Bitcoin’in en sonunda düzenleyiciler tarafından yok edileceğine inandığını söyledi. Dalio konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“Bence günün sonunda gerçekten başarılı olursa onu yok edecekler. Onu yok etmeye çalışacaklar ve bence onu yok etmenin yolları olduğu için yok edecekler.”

Dalio ayrıca Bitcoin’in gerçek bir değeri olmadığını öne sürdü:

“Kripto varlıkları veya diyelim ki Bitcoin’i tarihsel perspektife koyarsanız… tarihsel perspektifte gerçek değeri olmayan pek çok şey vardı.”

Milyarder ayrıca, Çin ve Hindistan’ın Bitcoin’den kurtulmaya çalıştığına işaret ederek El Salvador’un ses getiren Bitcoin hamlesini de küçümsedi.

Diğer taraftan Dalio Bitcoin yatırımı olduğunu belirtti. Fiat paranın çöp olduğunu söyleyen Dalio, finansal araçlara alternatif olabilecek her şeyin değerlendirilebileceğini söyledi.

Continue Reading

Kripto Haberleri

Coinbase Tahvil Satışı Büyüklüğünü 2 Milyar Dolara Çıkardı

ABD merkezli en büyük kripto borsası Coinbase, geçtiğimiz günlerde tahvil satışı gerçekleştireceğini duyurmuştu. Şirket, şimdi bu rakamı 500 …

Published

on

By

ABD merkezli en büyük kripto borsası Coinbase, geçtiğimiz günlerde tahvil satışı gerçekleştireceğini duyurmuştu. Şirket, şimdi bu rakamı 500 milyon dolar daha artırdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Reuters’ta yer alan bir habere göre Coinbase Global, tahvil satışına 500 milyon dolar daha ekledi. Bu rakam şimdi toplamda 2 milyar dolara ulaştı. Büyümenin nedeniyse pazarın ilgisi olarak tahmin ediliyor.

Coinbase, toplanan fonları ürün geliştirmenin yanı sıra kripto ve finans piyasalarındaki diğer şirketlerin olası satın alımları ve birleşmeler için kullanacak.

Continue Reading

Kripto Haberleri

Polkadot (DOT) Kurucusu, Solana’nın (SOL) Yaşadığı Sorun Hakkında Konuştu

Polkadot kurucusu Gavin Wood, Solana’nın yaşadığı ağ sorunu hakkında konuştu. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi …

Published

on

By

Polkadot kurucusu Gavin Wood, Solana’nın yaşadığı ağ sorunu hakkında konuştu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Web3 Vakfı’ndan Polkadot ve Kusama’nın kurucusu ve Ethereum’un kurucu ortağı olan Wood, dün Solana’nın yaşadığı stabilize problemi hakkında konuştu. Wood, merkeziyetsizlik problemine vurgu yaptı ve merkeziyetsiz bir ağdaki sorunların merkezileştirilmiş bir şekilde müdahale edilmesini eleştirdi. Wood blokzinciri teknolojisinin veriminin merkezileşme pahasına elde edilmemesi gerektiğine inanıyor.

Wood, gerçek merkeziyetsizlik ve iyi tasarlanmış güvenliğin saniyede on binlerce işlem işlemekten daha değerli olduğunu belirtti. Ona göre bu işlem gücü dağıtılmış bir node olmaksızın gerçekleştirildiğinde bir bankadan farkı olmayacak.

Bilindiği gibi Solana, mühendislerin sorunları çözme girişimlerinin başarısız olmasının ardından seçilmiş node’lar ile ağın yeniden başlatılacağını söylemişti. Doğrulayıcıların ağı yeniden başlatmaya karar vermesinin ardından ağ bugün sabah saatlerinde yeniden başlatıldı.

Continue Reading

Trending