Connect with us

Magazin Haberleri

Fahriye Evcen ve Nur Fettahoğlu “Çünkü biz buna değeriz” dedi

L’Oréal Paris’in güzellik elçileri Fahriye Evcen ve Nur Fettahoğlu, markanın ikonik sloganı “Çünkü Biz Buna Değeriz”in 50. yıl dönümünü kutladı …

Published

on

L’Oréal Paris’in güzellik elçileri Fahriye Evcen ve Nur Fettahoğlu, markanın ikonik sloganı “Çünkü Biz Buna Değeriz”in 50. yıl dönümünü kutladı. L’Oréal Paris’in kadınlara 50 yıldır inanarak söylediği ikonik sloganının kutlama kampanyasında yer alan Evcen ve Fettahoğlu, kadınlara; kendilerine inanmaları, vazgeçmemeleri ve cesaretli durabilmeleri için seslendi. Ünlü oyuncular, tüm kadınlar için “Çünkü Biz Buna Değeriz” dedi.

L’Oréal Paris’in 1971’den bugüne dünyadaki tüm kadınlara seslendiği efsanevi sloganı “Çünkü Biz Buna Değeriz”in 50. yıl dönümü kutlandı. Kendi değerinin farkında olmayı vurgulayan slogan, dünyadaki tüm kadınları; zorluklara karşı durmaya, kendilerine güvenmeye, korkusuzca ve özgürce yürümeye davet ediyor.

Markanın güzellik elçileri Fahriye Evcen ve Nur Fettahoğlu, 50.yıl kapsamında tüm kadınlara seslenerek “Çünkü Biz Buna Değeriz” dedi. Başarılarıyla, güçlü ve cesur duruşlarıyla tüm kadınlara ilham veren ünlü oyuncular, yıllardır dünyanın dört bir köşesindeki kadınları birleştiren ikonik sloganla kadınlara, güçlü ve cesur durmaları için çağrıda bulundu.

En sevdiği üç kelimenin “Biz Buna Değeriz” olduğunu belirten Fahriye Evcen; “’Ben buna değerim’ ne mi demek? Benim için kendi değerimi bilmek ve içimdeki cesarete güvenmek demek. Bu yüzden de en sevdiğim üç kelime ‘Biz buna değeriz’. Yıllardır hem size hem de kendime inanarak ısrarla söylüyorum: Biz buna değeriz. Sonucunu tahmin edemediğim her başlangıçta, imkanı yok dendiğinde kendime, kendini hatırla diyorum. Sen hep kendine inandın, hiçbir zaman vazgeçmedin… Denemek için her zaman kendi cesaretine güvendin. Ve hayallerini yarıda bırakmadın diyorum. Hayattaki rollerimiz sürekli değişir… Anne, eş, öğrenci, oyuncu… Kendimize inanmaktan vazgeçmezsek hiçbir zorluk veya değişim bizi yıldıramaz. Çünkü kendi değerini bilmek, kendine inanma cesareti gösterebilmek demek, biz buna değeriz diyebilmek. O zaman şimdi, şu anda birlikte tekrar edelim, daha öz güvenli bir şekilde: BİZ BUNA DEĞERİZ!” dedi.

Tüm kadınları içindeki güce güvenmeye, kendine dürüst yaşamaya davet eden Nur Fettahoğlu ise;“’Ben buna değerim’; kendim olmaktan vazgeçmemek demek, kendime dürüst olmak ve kendimi olduğum gibi kabul etmek demek. Her gün duyduğum, gördüğüm binlerce yoruma açık olmak ama kendim olmaktan yine de vazgeçmemek… Çünkü aslında kusurlar geçici, kalıcı olan kendine gösterdiğin saygıdır. Kendimi güçsüz hissettiğimde içimden hep tekrar ettiğim bu cümleyi şimdi daha yüksek sesle söylüyorum: ben buna değerim. Sen de içindeki güce güven, kendine dürüst yaşa, Çünkü Biz Buna Değeriz”dedi.

L’Oréal Paris, yüz yılı aşkın süredir varlığıyla güzelliği erişilebilir kılarken, marka misyonuyla kadınları, kendine güvenmeye ve değer vermeye teşvik ediyor. Bir güzellik markasından daha fazlasını temsil eden L’Oréal Paris, kadınlara güven ve toplumda hak ettikleri yeri almaları için destek veriyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Magazin Haberleri

Hadise’li PUBG MOBILE orijinal şarkısı “Coş Dalgalan” klibi bu akşam geliyor! – İnternet Haber

Hadise’nin PUBG MOBILE’a özel hazırladığı “Coş Dalgalan” şarkısının klibi, bu akşam ilk defa saat 19:00’da PUBG MOBILE Türkiye YouTube kanalında …

Published

on

By

Hadise’nin PUBG MOBILE’a özel hazırladığı “Coş Dalgalan” şarkısının klibi, bu akşam ilk defa saat 19:00’da PUBG MOBILE Türkiye YouTube kanalında yayınlanacak.

Hadise’nin, dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE’a eklenen Poseidon X-Suit kostümüne özel olarak hazırladığı orijinal tema şarkısı “Coş Dalgalan”ın müzik klibi bu akşam PUBG MOBILE Türkiye YouTube kanalında yayınlanıyor; ayrıca şarkı tüm dijital platformlarda yerini alıyor.

Çekimleri üç gün süren “Coş Dalgalan” klibinde Hadise’nin özel tasarım elbisesi için 11.5 metre kumaş kullanıldı. Suya dayanıklı makyajı 2.5 saatte hazırlanan Hadise, klip çekimleri için özel bir ekiple, içinde köpek balıkları bulunan 18 derecelik akvaryumda dört metreye daldı.

Türkçe sözleri Alper Narman’a, aranjesi Ozan Bayraşa’ya ait olan şarkının müzik klibinde yönetmen koltuğuna Şenol Korkmaz oturuyor. Görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu ve prodüksiyonunu ise Erdi Sevinç’in üstlendiği klip kadın, erkek, genç, yaşlı tüm oyuncuları ve müzikseverleri harekete geçirecek.

Hadise: “Kendimi aştığım bir klip oldu”

Coş Dalgalan klibi için konuşan Hadise şöyle dedi: “PUBG MOBILE ile bir şarkı yapıyoruz diye yola çıktık. Bunun heyecanını yaşarken birden şarkı düşündüğümüzden daha da etkileyici oldu ve bunu bir kliple taçlandırmaya karar verdik. Çok heyecan verici bir proje oldu ve klibimizde şarkının sözleri gibi coştuk! Su altında çekimler, dev bir led ve daha neler. Kendimi aştığım bir klip ve çalışma oldu hakikaten. PUBG MOBILE ile Türkiye’de böyle büyük bir işe imza attığımız için çok mutlu ve gururluyum.’

“Marka & müzisyen işbirliğinde örnek bir işe imza attık”

Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz, “Hadise ile birlikte hayata geçirdiğimiz PUBG MOBILE orijinal şarkısı Coş Dalgalan’ı böyle iddialı ve kaliteli bir video kliple taçlandırmaktan mutluyuz. Şarkı bugün itibariyle tüm müzik platformlarında yerini de alıyor. Marka & müzisyen işbirliğinde örnek temsil edecek kalite ve doğallıkta bir işe imza attık” dedi.

Diğer yandan PUBG Mobile oyuncuları oyundaki etkinlik sayfasına girerek Hadise – Coş Dalgalan ses paketinin bulunduğu sayfaya erişebilirler. Üç oyun tamamladıklarında da ses paketini yine aynı sayfadan teslim alabilirler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Magazin Haberleri

Idyl ve Kool Jane’i Buluşturan Şarkı “Alev Alev” Yayında! – İnternet Haber

Geçtiğimiz aylarda yayımladığı çıkışlarla dikkatleri üzerine çeken Idyl, yeni şarkısı “Alev Alev”i Universal Music Türkiye etiketiyle bugün …

Published

on

By

Geçtiğimiz aylarda yayımladığı çıkışlarla dikkatleri üzerine çeken Idyl, yeni şarkısı “Alev Alev”i Universal Music Türkiye etiketiyle bugün yayımladı. Kool Jane’in konuk olduğu “Alev Alev”, iki genç kadın sanatçıyı bir araya getirerek mükemmel bir uyumu dinleyiciye sunuyor. Sözleri ve müziği Idyl ve Kool Jane ortaklığıyla yazılan “Alev Alev”in düzenlemesi; Ateş Berker Öngören, Okan Çam ve Berkin Laleli imzası taşıyor.
Afro pop ve trap ritimleriyle yaz biterken içinizi ısıtmaya devam edecek “Alev Alev”, en eski ve güçlü duygulardan biri olan aşkın karmaşık heyecanını, içinde barındırdığı değişken ruh hallerini betimleyerek hareketli bir sound’u dinleyiciyle buluşturuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Magazin Haberleri

Lüleburgaz’da Cahit Berkay rüzgarı esti! – İnternet Haber

Lüleburgaz Belediyesi’nin Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlediği Cahit Berkay Film Müzikleri Orkestrası Lüleburgaz’a …

Published

on

By

Lüleburgaz Belediyesi’nin Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlediği Cahit Berkay Film Müzikleri Orkestrası Lüleburgaz’a unutulmaz bir gece yaşattı. Cahit Berkay ve ekibinin birbirinden güzel film müziklerini çaldığı, solist Emrah Karaca’nın da babası Cem Karaca’nın unutulmaz şarkılarını seslendirdiği konsere katılan Lüleburgazlılar müziğe doydu.

Lüleburgaz Belediyesi dün gece unutulmaz bir konsere ev sahipliği yaptı. Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında Cahit Berkay Film Müzikleri Orkestrası Lüleburgazlılarla buluştu. Cahit Berkay’ın unutulmaz film müziklerini çaldığı gecede Lüleburgazlıların kulaklarının pası silindi. Cem Karaca’nın oğlu, başarılı sanatçı Emrah Karaca da seslendirdiği şarkılarla sanatseverleri mest etti.

Başkandan çiçek

Gecenin sonunda ise Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli Cahit Berkay ve Emrah Karaca’ya çiçek takdim ederek, Lüleburgaz halkı adına teşekkür etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending