Connect with us

Magazin Haberleri

Ece Vahapoğlu: “Gazeteciyken daha ciddi ve yaşlı bir Ece vardı”

Trendyol’un Instagram hesabı üzerinden canlı gerçekleşen “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programının bu haftaki konuğu Ece Vahapoğlu oldu …

Published

on

Trendyol’un Instagram hesabı üzerinden canlı gerçekleşen “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programının bu haftaki konuğu Ece Vahapoğlu oldu. İtalya’daki Amerikan Üniversitesi’ni tek Türk olarak birincilikle bitirdiğini gururla açıklayan Vahapoğlu, en büyük hayalinin üniversiteden mezun olduğu ülke olan İtalya’ya oğlu ile gitmek olduğunu söyledi.

Her Perşembe Trendyol Instagram hesabı üzerinden ünlü isimlerin konuk olduğu “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programının bu haftaki konuğu Ece Vahapoğlu oldu. Gazeteci, sunucu, yazar ve sağlıklı yaşam koçu olan Vahapoğlu, pandeminin ve anne olmanın kendisini esnek bir insan yaptığını belirtirken son bir senelik süreçte yoğun bir şekilde dijital mecralardaki işlerine devam ettiğini söyledi. Televizyondan gelen teklifleri hem çocuğu olduğu için hem hedef kitlesinde emin olamadığı için reddettiğini açıklarken her ne kadar dünya dijitale dönse de ekranı özlediğini ifade etti.

Ünlü olana kadar bankada çalıştığını daha sonra ise çeşitli kanallarda çalışmaya devam ettiğini söyleyen Vahapoğlu en çok parayı çanta ve ayakkabıya harcadığını dile getirdi. Mükemmeliyetçi, detaycı ve sabırsız olduğunu ifade ederken depresif ruh halinden kitap okuyarak, yazı yazarak ve spor yaparak çıktığını belirtti. Çok güzel makarna, pilav ve fırında somon yaptığını da ekledi.

“Gazeteciyken daha ciddi ve yaşlı bir Ece vardı”

İnsanın ruhunun ne yapmak istediğini doğru gösterdiğini söyleyen Ece Vahapoğlu, “Ben yirmili yaşlarımda gazeteciyken hatta gazetecilikten önce haber kanallarında sunucuyken daha ciddi ve yaşlı bir Ece vardı. Sağlıklı yaşam otuzlu yaşların başında benim için çok önem kazandı. Bu benim için gerçekten bir yaşam tarzı oldu. Sağlıklı beslendim, spor yaptım, bununla ilgili kitaplar yazdım, dünyanın her yerinde eğitimler aldım. Seminerler, sertifika programları derken spor ve dans eğitmeni oldum. Sağlıklı yaşam hamilelikte başlıyor, çocuk olunca çocuğu nasıl besleyeceğim, ona süt vermek için ben nasıl besleneceğim diye düşünüyorsun. Şimdi pandemi döneminde de tam olarak önem kazandı. Ben de bu konunun içinde kaderin de akışı ile evrildim. Benim de mutlu olduğum bir paralel kariyer oldu. Yani sunuculuk, yazarlık, spor eğitmenliği tam olarak ben oldu. Şu an çok daha enerjik hissediyorum” diye konuştu.

“İtalya’daki Amerikan Üniversitesi’ni tek Türk olarak birincilikle bitirdim’’

Kendiyle gurur duyduğu bir anı düşündüğünde üniversite yıllarına giden Ece Vahapoğlu, ‘’Roma’da üniversite mezuniyetime ailem gelmişti, Roma büyükelçisi de oradaydı. Ve ben İtalya’daki Amerikan Üniversitesi’ni okuldaki tek Türk olarak birinci bitirerek ödül almıştım. Benim en büyük gururum budur.’’ dedi. Vahapoğlu, oğlu ile mezun olduğu ülke olan İtalya’ya gitmenin hayali olduğunu da ekledi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin Haberleri

Serkan ve Gökhan Duman’dan Özge Ulusoy’lu sezon finali – İnternet Haber

Yaptıkları birbirinden başarılı defilelerle moda dünyasının zirvede yer edinen koreograflar Serkan ve Gökhan Duman, Çeşme’de düzenledikleri …

Published

on

By

Yaptıkları birbirinden başarılı defilelerle moda dünyasının zirvede yer edinen koreograflar Serkan ve Gökhan Duman, Çeşme’de düzenledikleri defilede yine ayakta alkışlandı.

Duman Ajans’ın koreografisini yaptığı defilelerde ayakkabıdan kumaş tasarımlarına, gelinlikten abiyeye kadar pek çok farklı defilenin yapıldığı Çeşme’de organizasyonun A’dan Z’ye tüm detaylarıyla ilgilenen Serkan ve Gökhan Duman, Özge Ulusoy, Günay Musayeva ve Açelya Kartal’ın da podyuma çıktığı defilelerde 40 kişilik model kadrosunu görkemli sunumlarla podyumda yürüttü.

Serkan ve Gökhan Duman, “Pandemi döneminde seyircisiz, dijital defileler yapıldı ama kimseye tat vermedi. Seyircili organizasyonların geri gelmesi bizi de daha iyi çalışmaya ve heyecana sevk etti. Sezonu Çeşme’de harika bir organizasyonla tamamladık. Kış sezonu için çalışmalarımız sürüyor. Umarız seyircili, renkli moda organizasyonları devam eder” diyerek beklentilerini dile getirdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Magazin Haberleri

Ünlü İsimlerin Güzellik Uzmanı Şerife Kaya Ödül Aldı! – İnternet Haber

Ünlülerin isimlerin güzellik uzmanı olarak tanınan Şerife Kaya’ya bir önemli ödül de Türkiye Prestij ödüllerinden geldi. Güzellik sektörüne 22 …

Published

on

By

Ünlülerin isimlerin güzellik uzmanı olarak tanınan Şerife Kaya’ya bir önemli ödül de Türkiye Prestij ödüllerinden geldi.
Güzellik sektörüne 22 senesini vermiş bir isim olarak öne çıkan Şerige Kaya üç senedir de kendi salonunu tüm bilgi birikimiyle işletmeye devam ediyor. Yaptığı işte kalite ve dürüstlükten hç bir şekilde ödün vermeyen Şerife Kaya, Türkiye Prestij Ödülleri’nde de en iyi güzellik salonu ödülüne layık görüldü.
Şerife Kaya ödülü aldıktan sonra ise; “Bu ödülü bana layık gören herkese teşekkür ediyorum. Bu tür ödüller bizleri daha fazla motive ediyor. Ben de bu ödülü tüm çalışma arkadaşlarım adına alıyorum” ifadelerine yer verdi..

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Magazin Haberleri

Kubilay Aka Dayı Şov’un konuğu oldu – İnternet Haber

Talk show dünyasına yepyeni bir soluk getiren Dayı Şov, 3. bölümünde son yılların en sevilen genç oyuncularından Kubilay Aka’yı ağırladı. Dayı ve …

Published

on

By

Talk show dünyasına yepyeni bir soluk getiren Dayı Şov, 3. bölümünde son yılların en sevilen genç oyuncularından Kubilay Aka’yı ağırladı. Dayı ve başarılı oyuncunun eğlenceli sohbeti izleyenleri kahkahaya boğdu!

Şov her Cuma gecesi saat 23.00’de canlı yayınla ücretsiz olarak GAİN’de!

GAİN’in en sevilen programları arasına hızlı bir giriş yapan Dayı Şov’un 3. bölüm konuğu, yer aldığı yapımlar ile geniş bir hayran kitlesi edinen genç oyuncu Kubilay Aka oldu. Dayı’nın hınzır sorularını beyefendiliğini bozmadan cevaplayan Aka bir kez daha kendine hayran bıraktı.

Aşk101’in yeni sezonu için heyecanlı olduğu aktaran Aka, set ekibindeki tüm arkadaşlarıyla sürekli görüştüklerini ve birlikte çalışmaktan çok keyif aldıklarından bahsetti.

Halit Ergenç’in yerinin kendisi için önemli olduğunu ifade eden Kubilay Aka, “İlk işimde Halit Abi ile çalıştım. Ondan öğrendiklerimin yeri çok ayrı, hocalığı çok farklı oldu” dedi.

Kısa sürede ekranlara veda eden dizisi “Cam Tavanlar” ile ilgili “Biz bir ekip işi yapıyoruz. Eğer başarılı olursak ekibin başarısı, başarısız olursak da ekibin başarısızlığı olarak bakabiliriz. Başarıyı da başarısızlığı da tek bir kişiye yükleyemeyiz. Bazen bazı şeyler olmayabiliyor” şeklinde konuştu.

Oynadığı karakterler ile ilgili bir totemi olup olmadığı sorusuna “Aslında bir totemim yok ama karakterleri okuduktan son ne yapabilirim diye düşünüp çok çalışıyorum” cevabını verdi. Daha önce verdiği bir röportajda “İyi bir tepki oyuncusuyum” diyen Aka, Dayı ile küçük rol denemeleri gerçekleştirirdi.

“Daha önce bir kadın tarafından reddedildin mi” diye soran Dayı’ya kısaca, “Evet reddedildim” şeklinde yanıtladı. Karanlıktan çok korktuğunu açıklayan Kubilay Aka, stüdyoda bir anda ışıklarının kapatılmasıyla anlık bir şok yaşadı.

Kukla Kabare’nin içinden doğarak dijital ekranı fetheden Dayı, kendine has mizahı ve delikanlı tarzıyla her Cuma izleyiciye eğlenceli bir saat yaşatıyor. Canlı olarak ve ücretsiz olarak yayınlanan programda, sürpriz konuklarla keyifli sohbete, eğlenceli skeçler, yarışmalar, oyunlar ve müzik eşlik ediyor.

Alıştığımız talk show’lardan çok farklı olan Dayı Şov’da izleyiciler de programın bir parçası olabiliyorlar. Instagram veya Twitter’daki kişisel hesaplarından @dayisovgain hesabını etiketleyerek sorularını Dayı’ya ve konuklarına iletebiliyorlar.

Canlı yayınlandığı esnada kullanıcıların ücretsiz izleyebildiği “Dayı Şov”, canlı yayını kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için premium abonelere özel olarak Gain’de!

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending