Connect with us

Spor Haberleri

Karting Mücadelesi Körfez’de Yaşandı

NG Kütahya Seramik ana sponsorluğunda Kütahya Çini Spor Kulübü tarafından organize edilen 2021 Türkiye Karting Şampiyonası üçüncü ayak yarışları …

Published

on

NG Kütahya Seramik ana sponsorluğunda Kütahya Çini Spor Kulübü tarafından organize edilen 2021 Türkiye Karting Şampiyonası üçüncü ayak yarışları, 14-15 Ağustos tarihlerinde TOSFED Körfez Karting Pisti’nde koşuldu. 5 ayrı kategoride toplam 41 sporcunun start aldığı organizasyonda, Cumartesi ilk yarışlar Pazar günü de ikinci ve üçüncü yarışların ardından podyuma çıkmaya hak kazanan sporcular ödüllerini aldı.

Mini Kategoride birinciliği İskender Zülfikari kazanırken, Teoman Hoşkin ikinci ve Erin Ünlüdoğan da üçüncü oldular. Mini Kadınlarda ise BOM Karting takımı sporcusu Zeynep Büyükpınar birinciliği elde etti. Formula Junior’da Emir Tanju ilk sırayı elde ederken, hafta sonunu Sarp Arhan Or ikinci ve Batı Ege Yıldırım da üçüncü sırada tamamladı. Ayşe Çebi en hızlı junior kadın olurken Leyla Sulyak ikinci sırada yer aldı. 15 sporcuyla en kalabalık katılıma sahne olan Formula Senior’da Zekai Özen birincilik kürsüsüne çıkarken, onu ikinci sırada Kerim Sulyak ve üçüncü sırada Mert Ali Sarıçiçek takip ettiler. Senior kadınlarda BOM Karting takımı sporcusu Ayda Biter birincilik kupasına uzanan isim olurken, Sude Nur Yurdagül ikinci ve Seda Kaçan da üçüncü sırada yer aldılar. Formula Master kategorisinde ise Mehmet Çınar birinci olurken, Mehmet Yaman da ikinciliği kazanan sporcu olurken, yarışın takımlar birincisi ise Dynamic Racing Team oldu.

Bu yıl ilk kez düzenlenen, 9 yaş altı sporcuların katılımına açık TOSFED Micro Destek Kupası‘nda ise Rüzgar Evci üç yarış sonunda en yüksek puana ulaşarak birinciliğe uzanırken, Can Özler ikinciliği ve Cem Karakömür de üçüncülüğü kazanan sporcular oldular.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spor Haberleri

Bir Anda, Messi ve P. S. G. Her Şeyi Çalıştırıyor

PARİS — Lionel Messi, en güzel anlarının çoğu için başlangıç ​​​​noktası olarak hizmet eden, o iyi olabilir ve belki de on yeri o mezun oldu. 15 …

Published

on

By

PARİS — Lionel Messi, en güzel anlarının çoğu için başlangıç ​​​​noktası olarak hizmet eden, o iyi olabilir ve belki de on yeri o mezun oldu. 15 yıldır ana, mutlu yeri oldu: sağ çizgisinden birkaç metre, orta sahadan birkaç metre.

Kontrol gibi hareketsiz. O sahnenin yanında bir hareketsiz şekilde. Paris St. -Germain, Idrissa Gueye aracılığıyla erken bir ön geçmişti ve maçın geri sezonunun hedefinca Manchester’da savuşturmaya City’yi geçirmişti.

Avantajını biraz muhakeme yoluyla -Gueye ve Ander Herrera’nın inatçılığı, Marquinhos’un inatçılığı, Gianlui Donnarumma’nın katıksız, boyun eğmez olması ve gerçek- ve biraz da şansı korumuştu. Şehir, yalnızca P. S. G.’nin kontrolünde olan en son zamanda tekrar tekrar kesilmiş.

Premier Lig şampiyonu City vidayı çevirirken, P. S. G.’nin baş tacı bakanı için ayağa kalkmış gibi görünüyor. İlk başta, hem Neymar hem de Kylian Mbappé, koşucularını sorumluluk bilinciyle sevinmek, inatla bekleyenine yardım etmelisin. Messi bile, ilk “saat içinde” kampanyalarını aceleye getirip hırpalamaya dikkat etmemişti.

Oyun ne kadar uzun sürerse, bu çabalar o kadar olacak hale geldi. PSG’nin yinelemesinde yine bir takım diğer oyunculara yönelik tüm: Tüm üç oyuncuyla tamamlanabilir – birkaç tarafta okul işleri onlar için onlar için başka oyunculara iyi olan makinelere karşı etkili – modern futbola hakim olan süper makinelere karşı etkili olmak mı?

Bir anlamda, City ve P.S.G. aynadaki görüntüdür. Her ikisi de sıfırdan tasarlandı. Her ikisi de Körfez devletinin dipsizlerinden besleniyor. Her ikisi de futbolu başına bir amaç değil, daha büyük bir araç olarak kendini tasvir ediyor. Her ikisi de gök için platformlar ve anıtlar olarak inşa edilmiştir.

Sadece tek fark, PSG projesinin eğitimiki, City sahada çalıştırmadan ve City’nin talimatlarının daha elki sistemi hazırlık eğitimi nasıl bir şekilde tasarlanır. Pep Guard’a devlet yatırımı buna boyun eğmelidir. P.S.de sistema tesisata.

Salı günkü maça başlayacak, çıkarılacak dersler bu olacakmış gibi geldi. En İyi Şehir'deydi. P.S.G. gölgeleri kovaladı. Daha doğrusu, P.S.G. oyuncularının çoğu şey yaptı. Gueye Herrera ve yorulmak bilmeyen Marco Verrattidüleri kapalı ve yangınları söndürdü. Messi, Neymar ve Mbappé, artık geri adım atmaya isteksizce ortalıkta dolaşmaya başladı. Ev ortamında bulunabilecek modern futbolun bir resmidir.

Sonra Messi topu aldı. Bu hızlarda biraz vites değiştirmeli, Şehir yavaş yavaş yavaşlamaya yaklaşmak hız toplamalı, adım merkeze bir dokunuş daha fazla ilerleniyor, sanki kendi kafasıyla kutunun ön kısmına; .

Messi’nin zamanının geldiği yer burada. tam anlamıylaydı ama acelesi yoktu; Uygulamadan önceki tüm bölümlerin tamamlanması beklenecek gibi. Achraf Hakimi’nin sağdan aşağı indiğini ve City’nin gösterdiğini bozduğunu gördü. Mbappe’nin kutuyu bir açıyla fırlatıldığını gördü. Bekledi.

Messi, ilgi odağında olmamayı planlamayı başaramadı. Kredi. . . Alain Jocard/Agence France-Presse — Getty Images

MessiG PS'ye atında, onu Neymar'ın yanında kullanmayıydu – uzun güçlü varisi belliydi – ve Mbappé, en iyi şekilde elde etme olarak tacını devralması en olası oyuncu, bütün yapan şeydi. şey kiğılım.

Barselona’yı nasıl incelersek: Bunu çok net bir şekilde belirtin. Kendi neslinin ya da belki de herhangi bir neslinin en büyük olması, sadece modern hayatta kalmak zorunda kalmak zorunda. Barselona’nın artık ondan hiçbir fayda sağlamadığından, bundan iki okulten tasarım yapmaktan atmak pek bir pek bir seçeneğimiz yok.

Sadece P. S. G. ve City, paranın sorun olmadığı iki takım, futbolun ülkesiyle savaştmak için çok kullanan iki takımı, dünyanın en popüler sportunu jeopolitik bir piyon olarak kullanan ulus devletler tarafından iki takım onu ​​​​karşı edebilirdi. Burada romantizm yoktu; soğuk, kalpsiz bir işti, başka bir şey değildi.

Kimya hemen olmadı. Mbappé ve Neymar, kafa kafaya gibi görünüyor, biri diğerinin toplayıcılarını çok sık sık yaşıyor. Messi’nin teslimi da gecikmiş bir sezon öncesinden sonra toparlandığı için yavaşladı. Ne de olsa Harlem Globetrotters bile numaralarını göstermek zorunda.

(mtag10907) Bu nakliye aracını da sever gibi görünüyorlardı. Ara sıra, titreler halinde birleştiler, titreşerek canlandılar ve azaldılar. Bu büyük denemek, FIFA Ultimate Team’i hayata geçirmeye bu hafif çocuktan küçük çocuklara çocuk merak etmek mümkündü.

Kutunun, Messi sonunda topu serbest bıraktı. Messi’nin dehasında bir basiret var: Sadece bir manzara üzerinde görmek gibi görünüyor, aynı zamanda bir hedefle oynanıyor, aynı geleceği görebildiğini de veriyor. sonunda topçunda, ile birlikte. geldi. Onu Kylian Mbappe;ye vermekten çok ona yönelik verdi. Takım arkadaşının onu geri vermekten başka seçeneği yok.

Messi, belki de Mbappé’nin bunu nasıl olacağı. popüler yuvarlanan: kutunun hemen yayta.

Aymeric Laporte topuklarına yapılışı, en üst düzeyde Messi gibi geldi. Dokunmak için zaman yoktu ama Messi’nin burada tarihi hayatta olmayacak. Sol ayağını topun içinde gezdirdi, bir Roger Federer forehand’i yakın zamana kadar devam etmek üzere bir hareket.

City’nin hedefinde Éderson’ın hayatını kaybedip kendini atlamaya hazırladı. Messi’nin şutundaki yavaşladığı, gözlerindeki hafif batan bakışlarında, bunların içinde boşuna olduğu pek belli olmuyor.

Messi, top fileye çarpmadan önce, kalabalık fiziği hesaplamadan, onunla bitmeden bitmeden önce, kor için koşmak için gidiyordu. Duruştan karamsarlığa kadar her şey altı ya da yedi saniyeden fazla sürmemişti, ama bu kadar uzundu.

Günü 2-0 galip gelen bu P.S.G. takımının Şampiyonlar’i için Ligi iyi çalışıp çalışmayınız. Hayal etmekletmekle, bu sistemin parçası olmak için ne eğitim almak, tam olarak anlaşılmak için kullanılacaktır. Ama bir an için, sadece bir an için, soru ve endişeler önemliydi.

O olan tek şey, kol uzatmış, dolu ve bir kapsamlı, gelişmek, h içinde tamamlarına, yanında. Messi’ydi.

Kredi. . . Ian Langsdon/EPA, Shutterstock aracılığıyla
Continue Reading

Spor Haberleri

LeBron James, geçen dönem aşı durumuyla ilgili olduğunu öğrenmekten kaçındıktan sonra aşı olduğunu söyledi.

Los Angeles Lakers yıldızı LeBron James, geçen sezon aşı durumuyla ilgili günlükten kaçındıktan sonra Salı günü virüsüne karşı aşılandığını …

Published

on

By

Los Angeles Lakers yıldızı LeBron James, geçen sezon aşı durumuyla ilgili günlükten kaçındıktan sonra Salı günü virüsüne karşı aşılandığını söyledi. Diğer yüksek profilli N. B. A. eğitimi, eğitim ay N. B. A. aşılamaya başlamadan önce direndi.

James, “Bence herkesin ve her şey için doğru olduğu için kendi seçimini yapmak var” dedi. “Her şey için çok benzer benim için çok iyi olabilir. . ”

James hangi aşıyı alınmak üzere doz söylemedi. Ayrıca, platformunu başkalarını aşılamak için kullanmayacağını da söyledi.

“Bireylerin bedenlerinden bahsediyoruz” dedi. “Politikşe, ya da polis vahşeti ve bu türden örnekler bahsetmiyoruz. ”

Şunları ekledi: “Bu yol kişisel olarak, diğer insanların bedenleri ve geçim kaynakları için ne yapmaları ile ilgili olanlar. ”

Lakers’ın genel müdürü Rob Pelinka geçen hafta, 19 Golden State Warriors’a karşı oynayacağı sezondan önce tüm karşılaşmanın tam olarak aşılanması gerektiğini söyledi. Takımın yeni oyuncularından Kent Bazemore, dedi. Pelinka onu ilk dozunu almaya başlamadan önce aşı konusunda isteksizdi.

Continue Reading

Spor Haberleri

Offroad Mücadelesi Karabük’e Taşınıyor – İnternet Haber

PETLAS 2021 Türkiye Offroad Şampiyonası 3. ayağı Karabük Offroad Kulübü (KARDOFF) organizasyonu ile 02-03 Ekim tarihlerinde Karabük’te …

Published

on

By

PETLAS 2021 Türkiye Offroad Şampiyonası 3. ayağı Karabük Offroad Kulübü (KARDOFF) organizasyonu ile 02-03 Ekim tarihlerinde Karabük’te gerçekleştirilecek. Karabük Üniversitesi arkasında belirlenen parkurda 29 araç ve 58 sporcunun mücadele edeceği organizasyon, 02 Ekim Cumartesi günü 09:30’da başlayacak.

Ekipler ilk gün 11,6 kilometre uzunluğundaki mukavemet etabını 4 kez geçtikten sonra saat 17.15’ten itibaren ilk günü tamamlayacaklar. 03 Ekim Pazar günü ise saat 11.00’den itibaren ikili kalkış formatındaki seyirci etabını 3 kez geçtikten sonra, saat 18:45’deki ödül töreniyle organizasyonu sonlandıracaklar.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending