Connect with us

Gündem

Rusya Merkez Bankası Lider Yardımcısı Sergey Shvetsov: “Bitcoin’e (BTC) Yatırım Yapmak Mayın Tarlasına Girmek Gibidir”

Rusya Merkez Bankası lider yardımcısı ve Rusya Merkez Bankası İdare Heyeti üyesi Sergey Shvetsov, yatırımcıları Bitcoin’den (BTC) uzak durmaya …

Published

on

Rusya Merkez Bankası lider yardımcısı ve Rusya Merkez Bankası İdare Heyeti üyesi Sergey Shvetsov, yatırımcıları Bitcoin’den (BTC) uzak durmaya çağırdı. Ona nazaran, kripto varlıklara para tahsis etmek epey riskli ve toplam ziyana neden olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sergey Shvetsov, Bitcoin üzere kripto varlıklara yatırım yapmanın bir mayın tarlasına girmek kadar riskli olduğunu savunarak şöyle konuştu:

“Bir insan Bitcoin alırken mayın tarlasına girer. Kendisinden diğer güveneceği kimse yoktur ve kimse onu koruyamaz. Rusya Federasyonu tarafından korunmadığınız için, paranızın kolay kolay alınacağı ve bu hususta hiçbir şey yapamayacağınız için bu türlü bir işe girmeye gerek yok.”

Tıpkı vakitte eski bir futbolcu olan Shvetsov, Bitcoin’i kötülemeye devam etti ve bunu bir “teknolojik finansal piramit” örneği olarak nitelendirdi. Beşerler fonlarını kaybederse Rusya Federasyonu’nun bu çeşit dolandırıcılıkları tedbire yetkisi olmadığı konusunda uyardı.

Yeniden de üst seviye bankacılar, Rusya Merkez Bankası’nın birtakım dijital varlıklar için test programları sunmaya istekli olduğunu açıkladı. Lakin, bunlar Rus firmaları tarafından verilir ve lokal mevzuata nazaran çalışır. Shvetsov, test ve belgelendirmenin vatandaşları bu varlık sınıfındaki yatırımlarla ilgili riskler hakkında faal bir formda bilgilendirdiği sonucuna vardı.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Çarşamba Brifinginiz

Orgeneral Mark Milley’nin tam olarak öngörülmesi ve Japonya’nın tam olarak uygulanamaz. Gen. Genelkurmay Başkanı Mark Milley, Salı …

Published

on

By

Orgeneral Mark Milley’nin tam olarak öngörülmesi ve Japonya’nın tam olarak uygulanamaz.

Gen. Genelkurmay Başkanı Mark Milley, Salı günü ABD Capitol’de ifade verdi. Kredi. . . Sarahbeth Maney/The New York Times

En iyi ABD generali Kongre’de zorlu sorularla karşı karşıya karşıya

ABD’nin askeri komutanı General Mark Milley, Trump yönetimi son planlarını savundu ve ABD’nin geri ödemesinden kurtulmanın El Kaide ve Afganistan’daki çok fazla yardımdan yeniden inşa edilmiş “gerçek olası olası”.

Bugün öğleden sonra yapılacak işlerle ilgili ifadede Milley işleriyle ilgili toplantılarının ve ABD’li genel parçalardan oluşan silaha toplantılarının toplantılarını bir toplantının, ilgili en önemli olarak işinin bir işiyla hedeflenmesi bekleniyor. yardım askeri.

Üst düzey askeri, tüm Başkan Biden’in ödemesini Afganistan’dan çekmesini tavsiye etmeyi ilk kez hakkında kabul etti. Afgan ordusunun çöküşünün komutanlarını şaşırttığını söylediler.

Genelkurmay Başkanı Milley, Afganistan’da yeniden yapılandırılmış bir El Kaide veya IŞİD’in “ABD’ye saldırma arzusuyla çok gerçek bir kişi olduğunu” söyledi. “Ve bu koşullar, uygulanabilecek koşullara uygun olarak, 12 ila 36 ay içinde olabilecekler. ”

(m1090710) Drone etiketi:

(mtags0711) Bir Times soruşturması, 29 Ağustosta Kabil’de bir ABD’ler okulunun 10 sivili öldürdüğüne baktıktan sonra, senatörlerin üst düzey askerine ne tarafından öldürüldüğüne baktı.

<saat/>

Japonya’nın Kovid aşı bakanı Taro Kono, bu ayın başında Tokyo’daki belirleyicilere adaylığını ilan edecek. Kredi. . . Issei Kato/Reuters

Japonya’nın bir sonraki başbakanı kim olacak?

Anketler, Japonya’yı Japonya’nın bir sanayi başbakanı olarak virüs aşısını denetleyen kabine bakanı Taro Kono’yu canlandırıyor. O, iktidardaki Liberal Demokrat Parti’ye başlama yarışında seçim adaylarının – ki bu aslında harika bir yarışma olmadır.

Parti üyeleri, mevcut lider ve parti lideri Yoshihide Suga’nın halefini bölgesi için Çarşamba günü oy.

Ancak arka değil, 58 kontrole sahip Kono, çoktan o kadar desteğe sahip. Uyumsuz biri olarak ünü ve sosyal meselelerdeki sol eski modellerde, onu partinin hatırı bir hakimiyete sahip olan muhafazakar büyükleri ile adım atmasına neden oldu.

Ayrıntılar:

(mtag10911) Kono, kamuoyuna kur yaptı, çılgın tweetler at ve başvuruyla ilgili olarak aşınına kişisel olarak yanıt verdi. enerjiye karşı ortaya çıkar ve doğarsanız, ona karşı parasal olaylarda kullanılır.

Yarışmacılar: Sert bir muhafazakar olan 60 Sanae Takaichi, Japonya’nın ilk kadın başbakanı olacak. Partinin güçlü kanatlarından ve eski başbakan Shinzo A’den bir haber var. Aday üyeler, anketlerde yer alan Kişi 64’ü seçmeli Fumio;

Pandemi:

(mtag0711) Japonya, günlük yeni vakalarının vakalarının ve aşının aşının tatbikatında yaklaşık 60′ gün;

<saat/>

(mtag10905)12 ile birlikte Pfizer dozunu Mayıs07 New Mexico’da aldı. Kredi. . . The New York Times için Paul Ratje

Pfizer, Covid aşısının çocukların için var olduğunu söylüyor

Pfizer ve BioN Teknolojileri, ABD’nin günlerini anlatacak.

Şirketler, aşılarının pediatrik dozunun eğitim haftalarında ABD’de yapılmasına izin vermek için resmi bir talepte yapacaklarını söylediler. Benzer talepler Avrupa teslimlerine ve kullanım alanlarına teslim edilecek.

Yaklaşık bir hafta önceleri, Pfizer ve BioN, bu yaş önceki 2.'den fazla istekle taleplerle klinik testlerin olumlu olacağını açıkladı.

Bağlam:

(mtag0711) 5 ila 11 aileleri 28 milyon Mayıs, aile aşıları için 15 yaşımız 17 yaşımız çok daha fazla, ABD aşı için uygun olacaktır.

İşte pandemiyle ilgili oğlu güncellemeler ve haritalar.

SON HABERLER

Asya’dan Haberler

Çin, Dongguan’da bir Evergrande geliştirmesi. Kredi. . . The New York Times için Gilles Sabrié
  • (mtag10902)Xu Jiayin, Çin’in en zengin insanıydı ve gelecekten ileriye gideninin bir küçültmeydi. Şimdi Pekin, “Evergrande” bir gayrimenkulün stratejikineen ve onu yükselmeye iten stratejiye artık tahammülüninin verdi.

  • (mtag10907)Taliban yasaklı, Kabil Üniversitesi’nde veya okumasını hakkında.

  • Güney Kore ordusu, BM elçisinin ABD’yi ülkesine yönelik “düşmanca”; Kuzey Kore’nin kısa menzilli bir ateşle.

  • Çin, Amerikalı bir erkek ve kızlan üç yıl sonra eve dönme izin verdi. Serbest bırakılmaları, bir ABD planlamasının bir Huawei başkanı Çin’e geri dönüşe izin vermesinden birkaç gün sonra geldi.

  • Hong Kong’un dünyaca ünlü film sahnesi, Pekin’in çevredeki yıl sert bir ulusal güvenlik emniyeti getirmesinden bu yana sansürlenen en son ifade alma geldi.

Dünyada

Cumartesi İngiltere’nin okuma eski arabalar benzin için sıraya giriyorlar. Kredi. . . Steve Parsons/Press Association, Associated Press aracılığıyla
  • İngiltere, kamyon şoförü sıkıntısı nedeniyle bir gaz kriziyle karşı karşıya.

  • Şansölye Angela Merkel’in Almanya’daki Hıristiyan Demokrat Birliği’nin ölümü, partiyi kargaşa içinde bırakılmış ve muhafazakar hareketin uzun sürecek olan endişeleri artırdı.

  • (mtag10902)Kanada dışları bakanı Salı gününden yararlandığı.

  • U. S. Senatör Cumhuriyetçileri, kullanımlarını önleyecek ve kredi borcunu temerrüde ulaşımını önleyecek bir yasa tasarısını engelledi.

Bir Sabah Okuması

Eski Beyaz Saray hastanesi sekreteri Stephanie Grisham, 2019'da Fransa'nın Biarritz yüksekki G7 Zirvesi'nde. Kredi. . . Erin Schaff/The New York Times

(mtag10902) Eski Beyaz Saray arşivi sekreteri Stepe Grisham, eski Trump39;ı müşterimi07 kullananların, Vladimir Putin’i beğenenleri denemek ve genç bir deneyim hakkında bir kitap hakkında yorum yapıyor. “Trump Beyaz Saray’ın yayın kitabı kadarki kadarki açık ve portresi” olarak adlandırılıyor. El yazmasından önemli noktalar var.

SANAT VE FİKİRLER

Londra’daki Royal Albert Hall’daki Final Fantasy video oyunundan görüntü. Kredi. . . The New York Times için Alex Ingram

Video oyunu için büyük bir sahne

Londra’daki Royal Albert Hall’da yakın bir zamanda düzenleme bir konserde, yaklaşık 6.000 takım takım elbise, kravat ve video oyunu karakter cosplay giy bir araya geldi. 1997’de yayınlanan Final Fantasy VII’den bir orkestra ve koro oyunu canlandırılmaya başlandı.

1987'deki Final Fantasy serisinin ilk bölümündeki müzik, bir avuç elektronik sınıftaydı. Ancak teknoloji üretimi ve 1990’ların yeniden oynanabilen canlı kayıtları içeriklerinden. Final Fantasy’nin ilk dokuz bölümü müziklerini besteleyen Nobuo Uematsu, Led Zeppelin, Elton John, Kelt müzik ve klasik müzik gibi etkiden etkilenmiştir.

Final Fantasy serisinin müzikleri son derece popüler: 2007’den beri 20 ülke 200’den fazla resmi konser yapıldı. Bu yaz Tokyo Olimpiyatlarında yarışabilecek sporcular Final Fantasy şarkılarına yürüdü. YouTube’da hayranlar kapaklar, eğitimler ve kendi bestelerini yayınlar.

Final Fantasy’nin 10. bölümü için Uematsu ile birlikte çalışan Junya Nakano, “Neredeyse 30 yıl önce bestelediğim ve bitmemiş bazı melodiler var”; dedi. “Ama taraftarlar hala onlar oynuyorlar. ”

OYNA, İZLE, YE

Ne Pişirilir

Kredi. . . The New York Times için David Malosh

Bu krep gratenini hemen tavadan yemek yiyebilirsiniz.

Ne Okumalı

Jonathan Fran;in yeni yılda “Crossroad;Crossroad;ta, bir papaz aracılığıyla bir Chicago’s koşullarıyla& inanç ve ahlak yüzleşirler.

Bir Objektiften Dünya

Güney Meksika’nın Zapotek halkı, uzun süre mücadelesizliğini kabul etti ve kutladı. Seyahat bölümümüzde bu portreleri var.

Şimdi Oynama Zamanı

İşte bugünün Mini Bulmacası ve bir ipucu: Dolgun, bir yastık gibi (beş harfli).

Ve işte Spelling Bee.

Tüm odalarımızı burada bulabilirsiniz.

<saat/>

Bugünün brifingi bu kadar. Ve bir düzeltme: brifing, Japonya’nın bir tamamlayıcısı Dünı olmak için yanlış tanımladı. Dört iki değil tane var.

Bir dahaki sefere görüşürüz. — Melina

Olumsuz; The Times, üretim merceğinden uluslararası model ve uluslararası model araştırmak olan Headway yolunu hadise.

“The Daily”nin oğlu bölümü, bir Afgan geneliyle yapılan konuşmalar.

Sanam Yar, Sanat ve Fikirler bölümü yazdı. Melina ve şoförlerine adresinden ulaşabilirsiniz. brifing@nytimes. com .

Continue Reading

Gündem

Brexit’ten Yorgun Bir Britanya, Brexit Tonlarıyla Yeni Bir Krizde Bulunmuyor

LONDRA – Downing Street, İngilizlerin 1974’te olduğu gibi benzinde sıraya güvenliğinin nedeninin olduğunu ilan eden, sonuçsuz bir Alman seçimini …

Published

on

By

LONDRA – Downing Street, İngilizlerin 1974’te olduğu gibi benzinde sıraya güvenliğinin nedeninin olduğunu ilan eden, sonuçsuz bir Alman seçimini seçeneği daha fazla olan çekme olasılığı daha yüksektir.

Ancak Demokrat Parti lideri Olaf Schol, Avrupa Birliği tarafından garanti edilen demede teslim edilen hareketten İngiltere’deki benzin hakkında ABD’deki benzin istasyonlarından öğretilen kamyonüni indireceğini söyledi. .

Bay Scholz, İngiltere'deki hakkında soru sorulduğunda, “İngilizleri sendikadan toplamaya tamamlamak için çok fazla” dedi. “Şimdiki tasarımlar iyi niyetliler. ”

Sıradan insanlar için Bay Scholz’un eleştirisi de eski bir haber gibi. İngiltere artık Brexit'i tartışmıyor. insanlar bu sorundan yoruldu ve ülke, geri kazanmak gibi pandemi tüketildi.

(mtag10902) koronavirüs ve zorladığı aylarca ekonomik bitirebilir, Brexit’i iyileştiremez da maske. Geçen sonu, ülke genelindeki benzini haftanın benzini bitmeye başlayanca, bu kılık sınavdan, paniğe yol açtı ve arayanlar gibi gibi sıraları oluştu.

Küresel olan bir kısıtlı yalnızca Brexit’e özgü olası olsa da, tartışılmaz bir Brexit olası olsa da, tartışmasız tahminler var: yaklaşık 20.000’i tahmin edilen tahmine göre terkedilen İngiliz olmayan ve Ülkede çalışmak için bu yıl vize verilen daha fazla, Brexit postalarından sıradaki kişilerden geri dönenler.

(mtag10907)Hükümet, yakıt kıtlığı için Brexit’ten uzaklaştırmak ve gaz tanklarını doldurmak için halka daha fazla yönlendirmek için çok uğraştı. Kredi. . . Neil Hall/EPA, Shutterstock aracılığıyla

Sn. Johnson, hafta sonu rotayı çevirecek ve güvenliklerini yeniden tasarlamak için onlar için 5.000 üç aylık kiralık villalar için düşünülecek olanlar için (aynı askeri savunma araçlarını sürmek için şimdilik, henüz yapmadığı bir hareket.)

Bir araştırma enstitüsü olan Avrupa Uluslararası Politik Ekonomi Merkezi “nin ticaret politikası ürünleri David Henig; dedi. “İş gücünüzün bire eskisinin sekizde yönlendirmediniz. İş modelleri üzerinde, uyumsuz olmayan bir Brexit etkisi var. ”

Başbakan Boris Johnson, Salı günü benzinindeki en başından hafiflemeye kolay gelebilirna, arz giderlerinin Noel’e kadar kadar gidebileceği konusunda uyardı. Hükümet, gergin alıcıların tanklarını doldurduğu için normal satın alma modellerinin devamı umuyor.

Bu, 2020’de tek pazardan bu yana İngiltere’de vuran ilk kazançları değil. İngiliz kabuklu deniz ürünleri satıcıları, yeni sağlık donanımları Avrupa’daki tüm eşyalarını kaybetti. İngilizler, İtalya’dan gelengurme kahve sevkiyatındaki ağır gümrük vergileri örneğin sarsıldı.

Ancak bu, 18 aylık pandemi kısıtlamalarından sonra normale döndürülmeden bu yana gelen ilk indirimlerden. Okullar açık; ofislere gidiyor; spor stadyumu hafta sonları doludur. Bu anlamda, Brexit salgınının virüsünün etkisiyle maskelenmemiş ilk krizdir.

Aynı zamanda seçme olarak seçicidir. İrlanda Cumhuriyeti (Avrupa Birliği üyesi) ile açık olan Kuzey İrlanda’daki benzin istasyonlarından alım bildirmiyor. Benzer, Kuzey İrlanda, soda tesisatı tesislerinin kıta Avrupası’ndan sevkiyata yönelik olması için, sondaki malzeme arzındaki kıtlıktan darbelerdendi.

Yine de Brexit, toplum paketinde dikkate alınır. Kısmen bu, bir pandemi durumunu yansıtıyor. Kısmen, Amerika Birleşik Devletleri’ne kadar diğer ülkelerin de tedarik zincirleri, Birleşik kıtlık ve artan petrol ve gaz fiyatları ile uğraşmasından bitiyor.

Ancak aynı tarihteki İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılma noktasından hatırlanıyormuş gibi doğasını da yansıtıyor. Dört ay boyunca kan davasından sonra, Brexit’in karşılaştırmaları 2016’yı tekrarlamak için çok az deneme. Ve Brexit yanlıları her zaman kötü haberler için başka suçlular bulurlar.

Britanya’da kıt olan tek gereksinim benzin ve dizel yakıt değildir. Bu ay Londra’daki bir markette şişelenmiş su bulunamadı. Kredi. . . Chris J Ratcliffe/Getty Images

London School of Economics’te siyaset olan Tony Travers, “Brexit'in destekçileri her zaman Brexit'in doğru olduğuna inanacaklar, ancak işleri berbat eden hain gericiler” dedi. “Ayrıcalar çünkü her şey için pandemiyi suçlayabilirler. ”

(mtag10902)Hükümet gazeteler, içeriğinde sıkıntısında rollerini kabul ediyor. Ancak, Britanya’nın yeni statüsünün günatabildiğinden başa çıkamayacak çok fazla, krizle etkinliğine eklemeden daha fazla şey vurgulamışlardır. The Times of London, bir başyazıda The Times of London, Bay Johnson’ın günlerini fazla olan güveni sarabileceği konusunda uyardı.

The Times, “Kişinin kullanımına sahip olamama korkusundan daha bir şey olamaz” dedi. “Halkın göreceği şey, kontrolü yitirmiş bir hükümet. Ve kontrolü geri alma sözüyle tarihi bir hükümet için bu özellikle verici verici. ”

Bay Johnson için kaygı verici örnek, Başbakan Tony Blair’in İşçi Hükümeti Partisidir. 2000 iki üretimden fazla bir süre boyunca, kamyon şoförlerinin artan benzin fiyatlarını protesto etmek için için araçlarını bloke etmesi ve seçilen hale geldiği farklı olmayan bir yakıt arzı gözdeni tetiklemesi hedefle hafta haftalarındanın buharını gördü.

Bir televizyon röportajında ​​​​ ​Bay Johnson, Salı günü işçiliği kıtlığında yaşanan bir sorunla sinirleri alıştırmaları denemeye ve Brexit’ten hiç bahsetmedi.

“Herkesi normal olarak bir şekilde ve uygun şekilde doldurulması için gerekli” dedi.

Brexit’e verilen halklara, İngiltere’nin koronavirüs aşılarının başarılı bir şekilde teslim alınmasından sonra bu günlük gezilerde biraz arttı. Başvuru belgelerine okuldaki aşıların okuldaki geçiş belgelerini kabul etme konusundaki bürokrasiden.

Brexit savaşçılar, Bay Johnson’ın vizelerinde faydalı olabilecekler için benzer bir kullanımlar kullanırlar. eğitim hükümet, emek için daha fazla avantajın İngiliz maaşlarını artırmayı hedeflemek için bufikir. Şimdi, dedi bu insanlar, Brexit, Britanya'nın aşırıları kendi elleriyle ağırlama sınırlamayı artırdı.

Yakıt tankerleri günü İngiltere’nin Manchester Salıki bir terminalde dolduruluyor. Yakıt sıkıntısı yok, sadece onu benzinna taşıyor. Kredi. . . Jon Super/Associated Press

(mtag10907)“ Ekonomimizin incelemesi ve daha fazla görme yeteneği, 'kontrolü geri almak iledi. Elbette yapmalıyız!” Başbakan Theresa May'in ticaret oturumu olarak görev yapan Muhafazakar bir Parlamento üyesi olan Liam Fox, bir Twitter gönderisinde olduğunu söyledi.

Bu, yabancıların eşyalarını kabul etmeye yönelik varsayar; bu, kamyonetcuların vizeleri söz konusu, örnek bir proje erteleyebilecek üç aylık bir plan içerir.

konferansını bu Brighton sahil beldesinde gerçekleştiren İşçiler için, işten ayrılmak isteyenlerin partilerini yapmak için bir fırsat olmalı. Yine de birkaç istisna dışında parça seslerini bulamadılar. Partinin Brexit’i anımsatabilecek ufak tefeklerinin hükümetle ayrıştırdığı ön tartışmaları sürüyor.

Kings College London’da Avrupa’da eğitim öğretmeni Anand Menon, “İşçi’nin okul yıllarından düşüşten isteksizliği beni şaşırttı” dedi. “Brexit demeden Brexit’e içinde bulunabilirsiniz. Tories’in çöplük büyücülüğündendir.

Continue Reading

Gündem

TDP Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, “Bu Kurultay Türkiye’ye Örnek Olmuştur” – İnternet Haber

TDP Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, “Partimiz Türkiye’ye örnek olacak bir kurultay gerçekleştirmiştir” dedi. Türkiye Değişim Partisinin (TDP) 1 …

Published

on

By

TDP Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, “Partimiz Türkiye’ye örnek olacak bir kurultay gerçekleştirmiştir” dedi.
Türkiye Değişim Partisinin (TDP) 1. Olağan Kurultayı’nda Mustafa Sarıgül genel başkanlığa seçildi.
Ankara ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilen Birinci Olağan Kurultay’da 933 delege oy kullandı. Sarıgül, geçerli 635 oyun tamamını alarak tekrar Genel Başkan oldu.
TDP Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, kurultay sonrası yaptığı açıklama da hayırlı olsun temennisinde bulunarak, “Partimiz Türkiye’ye örnek olacak bir kurultay gerçekleştirmiştir. Sadece delegelerin oyuyla değil üyelerimizin tamamının oyu ile demokrasi şöleni yaşatmıştır. Yapılan seçimde oyların tamamını alarak tekrar genel başkan olan Sayın genel başkanımız Mustafa Sarıgül beyefendiyi tebrik ediyorum. Umarım bundan sonraki süreçte ülkemiz için en güzel işleri yaparız. Bizler bu millet için çalışmaya devam edeceğiz. Halkımızın da yoğun teveccühleri için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending