Connect with us

Gündem

Michaël van de Poppe, Dört Altcoin’i Tahlil Etti

Ünlü kritpo trader’ı Michaël van de Poppe, yakın vakitte isminden kelam ettiren dört altcoin’i tahlil etti. Son dakika gelişmelerden anında …

Published

on

Ünlü kritpo trader’ı Michaël van de Poppe, yakın vakitte isminden kelam ettiren dört altcoin’i tahlil etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

361.000 Twitter takipçisinin taleplerini pahalandıran Poppe, birinci olarak Terra’ya (LUNA) göz attı.

Van de Poppe, LUNA’nın mevcut fiyatıyla ilgilenmediğini lakin varlığın 15 dolara hatta 11.50 dolara düştüğü takdirde satın alabileceğini söyledi.

Analist, Luna’nın bir sonraki maksadının 19.32 dolar olduğunu düşünüyor. Ayrıyeten varlığın üste gerçek yükselişini devam ettirebilmesi için 16.35 dolarlık dayanak düzeyini tutması gerektiğini düşünüyor.

LUNA, yazı kaleme alındığı esnada Coingecko bilgilerine nazaran 17.26 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Van de Poppe’un değerlendirdiği bir başka varlık da peer-to-peer transfer ağı Ravencoin (RVN) oldu.

Analist şu sıra RVN ile ilgilenmediğini lakin varlığın 0,11 doları yine test ederse satın almayı düşüneceğini söyledi.

Varlık, yazı kaleme alındığı sırada Coingecko datalarına nazaran 0,151448 dolar üzerinden süreç görüyor.

Poppe, ölçeklenebilir blockchain Cosmos (ATOM) hakkında da görüşlerini açıkladı. Poppe varlığın Kasım ayına kadar 20 dolarlık düzeye tekrar yükselmeden evvel Eylül ayında 17 dolara kadar yükselmesini beklediğini söylüyor.

ATOM, yazı kaleme alındığı sırada Coingecko bilgilerine nazaran 15,15 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Van de Poppe’un tahlil ettiği son altcoin merkezi olmayan ticaret platformu Wootrade Network (WOO) oldu.

Van de Poppe, Woo’nun 0,91 dolardan dirençle karşı karşıya olduğunu söyledi. Analist WOO’nun 0,71 dolara yahut 0,55 dolara düşerse satın almayı düşünebilir.

WOO, yazı kaleme alındığı sırada Coingecko bilgilerine nazaran 0,847362 dolar üzerinden süreç görüyor.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Ne Durumda?

Van de Poppe Bitcoin ve Ethereum hakkında da çeşitli görüşlerini paylaştı.

Poppe, Bitcoin’in 45.000 dolar düzeyini dayanağa çevirmek istediğini söylerken, şu anda varlıkla ilgili rastgele bir süreç yapmayacağını söyledi. Poppe, Bitcoin’in hafta boyunca bir ralliye çıkması halinde bunun legal bir ralliye dönüşebileceğini söyledi.

Analiste nazaran, Ethereum (ETH) de yaklaşık 3.270 dolar dirençle karşı karşıya. Van de Poppe, 3.160 dolar düzeyine düştüğü takdirde trade’i düşünebileceğini söyledi.

Van de Poppe, ETH’nin direnç düzeyini kırabileceğini fakat bunun Bitcoin’in mevcut basamakta nasıl performans gösterdiğine bağlı olacağını söylüyor.

Gündem

Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz, 19 Eylül Gaziler günü mesajı – İnternet Haber

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz, 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Yılmaz …

Published

on

By

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz, 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Yılmaz mesajında: “19 Eylül 1921 tarihinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Gazilik unvanı ve Mareşal Rütbesi verilişinin 100. yıldönümü ile birlikte, vatan topraklarının bölünmez bütünlüğü için üstün bir cesaret ve feragat örneği göstererek hayatlarını ortaya koyan kahraman gazilerimizin onur gününü hep birlikte kutlamanın heyecanını yaşıyoruz.
Vatanını ve bağımsızlığını her şeyden üstün tutan aziz milletimizin şanlı tarihi, bu uğurda kahramanca verilen mücadelelerle doludur. Türk Milleti, var olduğu günden bu yana, ülkesine, milli ve manevi değerlerine, birlik ve beraberliğine yönelen tehditlere karşı canı pahasına mücadele etmiştir. Uğruna büyük bedeller ödenerek kazanılan bu vatan, bizlere şehit ve gazilerimizin en kutsal emanetidir.
Devletini ve milletini canından aziz bilerek bu yüce makamlara yükselmiş olan şehit ve gazilerimiz, her zaman milletimizin haklı gurur kaynağı olmuştur. Ülkemizin bağımsızlığını, huzur ve güvenliğini muhafaza etmek için her türlü fedakârlığı ortaya koyan ve bu uğurda tereddüt etmeden canlarını feda etmeyi göze alan gazilerimiz, vatanseverliğin ve kahramanlığın yaşayan abideleridir.
Gazilerimiz ve aziz şehitlerimizin yakınları milletimize verilmiş en kıymetli emanetlerdir. Bu duygularla başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanımız için canlarını hiç düşünmeden feda etmiş şehitlerimizi ve aramızdan ayrılan gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilik mertebesi ile şereflenmiş gazilerimize sağlıklı, uzun ömürler diliyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Özgür Özel’den Mezitli İlçe Örgütüne ziyaret – İnternet Haber

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Mersin ziyareti kapsamında CHP Mezitli İlçe Başkanlığını ziyaret etti. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel …

Published

on

By

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Mersin ziyareti kapsamında CHP Mezitli İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Mersin’de milletvekilleri ve örgüt ile birlikte partilerinin Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer ev sahipliğinde, Mezitli İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Başkan Tuncer ile gündeme ilişkin meseleleri konuşan Özgür Özel ve partililer daha sonra ilçe binasının önünde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.
“BİTMEYEN YATIRIMLAR VE PROJELERE DİKKAT ÇEKİLDİ”
Ziyaretlerinde Özel’e eşlik eden Başkan Tuncer, il başkanlığında düzenlenen basın toplantısına da değinerek, “Grup Başkanvekilimiz Özgür Özel, İl Başkanlığımızı ziyaret etti ve bir basın toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda, Mersin’in bitmeyen yatırımları; havalimanı, Antalya yolu ve liman projelerine dikkat çekti. Sayın Özel’i, İl Başkanlığımızda, İl Başkanımız Adil Aktay, Parti Meclisi Üyemiz ve Mersin Milletvekilimiz Ali Mahir Başarır, Mersin Milletvekillerimiz Cengiz Gökçel ve Alpay Antmen, Adana Milletvekillerimiz Orhan Sümer ve Burhanettin Bulut, Gaziantep Milletvekilimiz İrfan Kaplan, Yenişehir Belediye Başkanımız Abdullah Özyiğit, İl ve İlçe Örgütümüz ve vatandaşlarımız karşıladı.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Sütçüler’e bağlı köylerinde su ve yol problemi devam ediyor – İnternet Haber

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta İl Başkanı H. Yalım Halıcı, “Sütçüler ilçemize bağlı köylerde ve mahallelerde su yok, yol yok …

Published

on

By

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta İl Başkanı H. Yalım Halıcı, “Sütçüler ilçemize bağlı köylerde ve mahallelerde su yok, yol yok. Vatandaşlarımız 6-7 km mesafeden su taşıyor. Bu sorunların acilen çözülmesi halkın mağduriyetinin çözülmesi lazım” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta İl Başkanı H. Yalım Halıcı, günlük ihtiyaçlarını gidermek için 6-7 km mesafeden su taşımak zorunda kalan Sütçüler ilçesi Karadiken köyüne bağlı Kızılbölük Mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Bölgede yaşanan su sıkıntıyla ilgili yerinde incelemelerde bulunduklarını dile getiren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta İl Başkanı H. Yalım Halıcı, “Sütçüler ilçesi Karadiken köyüne bağlı Kızılbölük Mahallemizde yaşanan su sıkıntıyla ilgili yoğun şikayetler aldık. Bizlerde yaşanan su sıkıntısını yerinde incelemek istedik. 2021 yılında vatandaşlarımız içme sularını tankerler ile köy meydanından taşımak zorunda kalıyor. Su en temel ihtiyacımız değil mi?” dedi.
Karadiken köyünde olduğu gibi bir çok köyde yol ve su problemi yaşandığına dikkat çeken Başkan Yalım Halıcı, “Bizler buradan bir çağrıda bulunmak istiyoruz. Bu insanların feryadına kulaklarınızı tıkamayın. Taşıma su ile değirmen dönmez. Biran önce burada yaşanan su ve yol probleminin çözüme ulaştırılmasını bekliyoruz. Sütçüler’de yaşayan vatandaşlarımız mağdur durumdadır. Bu sorunu çözecek olan, icra makamında olup yapacak olan sizlersiniz. Eğer yapmayacaksanız da bırakın bizim iktidarımız da çözüm üretelim. Teknolojinin bu kadar geliştiği bir dönemde, dünyanın hızla geliştiği bir süreçte susuzluk ve yol problemi yaşanması 2021 yılında kabul edebileceğimiz bir durum değil” şeklinde konuştu.
Beydilli köyündeki yeni üyelerin rozetlerini takan İl Başkanı Yalım Halıcı, parti yöneticileri ve ilçe teşkilatları, köy kahvesinde bulunan vatandaşlar ile sohbet etti ve Sütçüler’e özgü kekiğin tadına baktı.
İl Başkanı Yalım Halıcı, üye katılım töreninde bulunan vatandaşlara CHP’nin çözüm önerini anlatan ve vatandaşın sorunları hakkında sık sık not aldırdı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending