Connect with us

Kripto Haberleri

RealFevr NFT Şirketinin Temsilcisi Futbolcu Bruno Fernandes Oldu

Dünyanın en iyi futbolcularından bazılarının gollerini içeren özel NFT’lerin yayıncısı RealFevr’in lansman elçisi Portekizli milli futbolcu Bruno …

Published

on

NFTWars, transforming NFT gaming with Layer-2 blockchain | Flickr

Dünyanın en iyi futbolcularından bazılarının gollerini içeren özel NFT’lerin yayıncısı RealFevr’in lansman elçisi Portekizli milli futbolcu Bruno Fernandes oldu.

Portekizli bir girişim olan RealFevr, taraftarlara Cristiano Ronaldo, Angel Di Maria, James Rodriguez, Casemiro ve daha pek çok dünya yıldızının en unutulmaz anlarının videolarını toplama fırsatı sunarak resmi NFT futbol videolarından oluşan bir koleksiyon marketi oluşturdu. Bu isimler arasında RealFevr’in lansman elçisi olarak atanan Bruno Fernandes de bulunuyor. 

5 farklı koleksiyon paketlerinden oluşan NFT’lerde 500’den fazla birinci sınıf oyuncunun golleri, asistleri, driplingleri veya kurtarışları gibi anlar bu paketlere dahil edilecek.

Şu anda Manchester United takımında oynayan Portekizli milli futbolcu Bruno Fernandes konuyla ilgili şunları söyledi:

“Taraftarlarla etkileşim benim için gerçekten önemli ve bu yüzden bu RealFevr NFT lansmanını destekliyorum. Sporting için attığım en iyi gollerden bazıları bunların bir parçası ve umarım dünyanın dört bir yanındaki sevenlerimi heyecanlandıracak.”

Spor NFT pazarının son aylarda 700 milyon dolar civarında bir ciro elde ettiğini belirten RealFevr CEO’su Fred Antunes, daha fazla insanın blockchain teknolojisi hakkında bilgi sahibi olması için çabaladıklarını dile getirdi.

Kripto Haberleri

Tesla CEO’su Elon Musk, katıldığı CodeCon programında kripto varlıklarla ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı

Elon Musk CodeCon’da Konuşuyor: Kripto Para Güvenli Kelimem Tesla CEO’su Elon Musk, katıldığı CodeCon programında kripto varlıklarla ilgili …

Published

on

By

Elon Musk CodeCon’da Konuşuyor: Kripto Para Güvenli Kelimem

Tesla CEO’su Elon Musk, katıldığı CodeCon programında kripto varlıklarla ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto paraların “güvenli sözcüğü” olduğunu söyleyen Elon Musk, Çin’in kripto yasakları ile ilgili yorumda da bulundu.

“Kripto, temelde Çinlilerin gücünü azaltmaya çalışıyor. Sanırım bundan hoşlanmıyorlar”

Elon Musk, hükümetlerin kripto varlıkları yok etmesinin imkansız olduğunu yalnızca yavaşlatabileceklerini vurguladı.

Musk, para sisteminin nasıl çalıştığını bildiklerini iddia eden ekonomistlerin aksine, para sistemi ve çalışma şekli konusunda çok şey bildiğini vurguladı.

Continue Reading

Kripto Haberleri

Madencilik donanımı üreticisi Bitmain, Çin’deki makine satışını askıya almayı planlıyor

Bitmain, Çin’deki Madencilik Ekipmanı Satışlarını Durduracak Madencilik donanımı üreticisi Bitmain, Çin’deki makine satışını askıya almayı …

Published

on

By

Bitmain, Çin’deki Madencilik Ekipmanı Satışlarını Durduracak

Madencilik donanımı üreticisi Bitmain, Çin’deki makine satışını askıya almayı planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CoinDesk’in haberine göre Bitmain konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmamış olsa da, üç yakın kaynak şirketin böyle bir planı olduğundan söz etti.

Bitmain, gelen bilgilere göre üretiminin önemli bir bölümünü Shenzhen bölgesinden taşımayı planlıyor. Ancak şirketin bir sonraki planı ise gün yüzüne çıkmış değil.

Geçtiğimiz gün, Bitmain cihazları için önemli bir satış platformu olan Alibaba da donanım satışlarının 8 Ekim’den itibaren askıya alınacağını duyurmuştu.

Continue Reading

Kripto Haberleri

Kripto sektörünün bir “müttefiki” olarak öne çıkan Teksas Senatörü Ted Cruz, Başkan Joe Biden tarafından Para Birimi Denetleme Ofisi’ne (OCC) atanan Seaule Omarova’nın adaylığına karşı çıkıyor

Teksas Senatörü, Biden’ın Kripto Karşıtı OCC Seçimine Karşı çıktı Kripto sektörünün bir “müttefiki” olarak öne çıkan Teksas Senatörü Ted Cruz …

Published

on

By

Teksas Senatörü, Biden’ın Kripto Karşıtı OCC Seçimine Karşı çıktı

Kripto sektörünün bir “müttefiki” olarak öne çıkan Teksas Senatörü Ted Cruz, Başkan Joe Biden tarafından Para Birimi Denetleme Ofisi’ne (OCC) atanan Seaule Omarova’nın adaylığına karşı çıkıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cruz, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Omarova’nın kripto endüstrisini “unutulacak şekilde” düzenlemeye istekli olduğunu iddia etti.

“Kripto geleceğini belirleyen hükümet düzenlemeleriyle karşı karşıya. Bu adaylığın durdurulması gerekiyor”

OCC, kripto endüstrisinin mevcut yükselişinin “işlevsiz” bir finansal sistemin işareti olduğuna dikkat çekerken, kriptonun finansı demokratikleştirdiği fikrine ise şüpheyle yaklaşıyor.

Omarova ilk etapta büyük bankaların da bir rakibi olarak tanınıyor. Omarova atmış olduğu tweet’lerde JPMorgan’ı hedef almıştı.

İronik bir şekilde kripto varlık lobisi, Omarova’nın adaylığına engel olmak için bankalarla aynı safta yer alacak.

Continue Reading

Trending