Connect with us

Gündem

Adidas’ın Efsanevi “İmpossible İs Nothing” Kampanyası Geri Dönüyor – İnternet Haber

adidas’ın herkese potansiyelini keşfetmeleri ve kendi olanaklarını yaratmaları yolunda ilham veren efsanevi Impossible Is Nothing felsefesi …

Published

on

adidas’ın herkese potansiyelini keşfetmeleri ve kendi olanaklarını yaratmaları yolunda ilham veren efsanevi Impossible Is Nothing felsefesi, milli sporcular Eda Erdem, Meliha İsmailoğlu, Cansu Özbay ve Sevgi Çınar’ın katıldığı özel bir davette basına tanıtıldı.

adidas, 17 yılın ardından tüm dünyayı etkisi altına alan Impossible Is Nothing kampanyasını yeniden canlandırıyor. 2021 bahar döneminde Beyonce, Cyrill Gutsch, Paul Pogba, Lionel Messi gibi isimlerin yer aldığı belgesel serisinin ardından, kampanyanın yeni fazı için 13 Ekim Çarşamba günü Soho House’da özel bir basın etkinliği düzenlendi.

Sporun gücü sayesinde yapılabileceklerin sınırsız olduğu mesajını veren adidas’ın yeni kampanya filmleri de etkinlikte gösterildi. Tüm iletişim kanallarında yayınlanacak olan ve Lionel Messi’nin yer aldığı filmin seslendirmesini Okan Bayülgen üstlendi. Dijital iletişim kanallarında yayınlanacak olan ve koşu kategorisindeki ikinci film Adizero ise İsmail Hacıoğlu tarafından seslendirildi.

adidas Türkiye Genel Müdürü Hakan Atalay ve adidas Kıdemli Pazarlama Direktörü Onur Demircan’ın ev sahipliği yaptığı basın davetinde, Sinem Ökten moderatörlüğünde milli adidas sporcuları Eda Erdem, Meliha İsmailoğlu, Cansu Özbay ve Sevgi Çınar, imkansızı başarma hikayelerini anlattı.

adidas Türkiye Genel Müdürü Hakan Atalay, “Biz adidas olarak yaşamın özünün hareket olduğuna inanıyoruz. “Sporun insanların hayatlarını değiştirme gücü” markamızın en önemli ilham kaynaklarından birini oluşturuyor. Sporla değişen hayatları, sporun insanlara kazandırdığı potansiyellerini gerçekleştirme gücünü gördükçe ilhamımız ve heyecanımız katbekat artıyor. Bu da yaptığımız işi çok daha anlamlı kılıyor. Probleme değil, her zaman çözüme odaklanma felsefesiyle ilerlediğimiz bu kıymetli yolculuğumuzda, spora olan sevgimizi ve tutkumuzu en iyi şekilde yansıtacağımıza yürekten inanıyorum.” açıklamasında bulundu.

adidas Kıdemli Pazarlama Direktörü Onur Demircan, “17 yılın ardından geçtiğimiz bahar döneminde Impossible Is Nothing’i yeniden gündeme taşıdık. Impossible Is Nothing, önümüzdeki 5 yıl boyunca çatı kampanyamız olmasının yanı sıra, geçmişten bugüne tüm dünyada bilinen, insanlara ilham veren çok özel bir kampanya. 1974’te Muhammed Ali ile başlayan Impossible Is Nothing, bir markanın sporla yaşamları olumlu yönde değiştirme hedefiyle dünyanın en başarılı sporcularından birinin felsefesini bir araya getirerek, kitlelerin hafızalarına kazındı. Daha iyi ve sürdürülebilir bir geleceğin iyimserlikle mümkün olduğuna inanıyoruz ve daha iyi bir geleceği şekillendirmek için sadece gerçekleri görmekle kalmıyor, harekete geçiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

SPORUN GÜCÜYLE DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN İLHAM VERİYOR

adidas Impossible Is Nothing’in yeni fazında ürün yenilikleri, desteklediği sporcular ve organizasyonlardan ilham aldığı hikayelerle marka tutumunu daha da boyutlandırarak sporun kitleleri bir araya getirme potansiyelinin daha iyi bir gelecek için kullanılabileceğinin altını çiziyor. Spordaki olasılıkları gören adidas, yaptığı işbirlikleri ile spora ve sporcuya olan desteğini tüm hızıyla sürdürüyor.

James Harden, Leo Messi, Paul Pogba, David Beckham, Candace Parker,Peres Jepchirchir, Maria Sakkari gibi kendi olasılıklarını yaratan güçlü isimlerin yüzü olduğu kampanyada adidas; futbol, basketbol alanlarında ve olimpiyat sponsorluklarının yanı sıra, dezavantajlı kitleleri spora yönlendiren aktivasyonlarla yaptığı işbirlikleri ve sorunun değil, çözümün parçası olma yolunda gerçekleştirdiği ürün yenilikleriyle değişime önayak oluyor.

adidas’a göre Impossible is Nothing, diğerlerinin sadece imkansızı algıladığı dünyayı olasılıklarla görmenin bir yolu; bizi dünyayı bugün olduğu gibi değil, gelecekte nasıl olabileceğini görebilmeye ve daha iyi bir geleceği gerçekleştirmeye teşvik ediyor.

Impossible Is Nothing’in Türkiye’deki iletişiminde Eda Erdem, Meryem Boz, Cansu Köksal, Ayşe Begüm Onbaşı, Cansu Özbay, Sümeyye Boyacı, Berfu Cengiz, Ayla Aksu, Sevgi Çınar, Meliha İsmailoğlu, Çağla Nur Uzundurukan gibi pek çok farklı daldan başarılı kadın sporcunun yanı sıra Necip Uysal, Burak Yılmaz, Emre Demir, Yusuf Yazıcı gibi isimler de yer alıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gündem

CHP’li Halıcı Unutulan Duble Yolları Hatırlattı – İnternet Haber

CHP Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı, AKP’nin seçim öncesi vadettiği ancak seçim geçtikten sonra unutulan Dereboğazı duble yolu ile ilgili konuştu …

Published

on

By

CHP Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı, AKP’nin seçim öncesi vadettiği ancak seçim geçtikten sonra unutulan Dereboğazı duble yolu ile ilgili konuştu.
Isparta Antalya Dereboğazı Duble yol tartışmaları gündemi meşgul etmeye devam ediyor. İl Koordinasyon Kurulu toplantısında Karayolları Bölge Müdür Yardımcısı Suat Seyhan Sümengen tarafından yolda yapılacak çalışmalar için bakanlık ve genel müdürlükten gelecek talimatın beklendiği ifade edildi. CHP İl Başkanı Yalım Halıcı ise toplantıda yapılan bu açıklamaya tepki gösterdi. CHP’li Halıcı şunları söyledi:
“GÖRDÜĞÜMÜZ TEK ŞEY, SAMİMİ DEĞİLLER”
“Bizim bu toplantıda gördüğümüz tek şey samimiyetsizlik, samimi değiller. Bu yolun ve hatta Konya Yolunu da ekleyebiliriz. Bu yolların bitirilmesi konusunda iktidar partisinin samimi olmadığını görüyoruz. Bu sizin planınızın, programınızın içinde yok mu? Bu yolları bitirmek üzere belirli tarihte ve belirli hedefte siz almadınız mı?”
“ZAMANINDA BİTSEYDİ İNSANLAR HALA HAYATTAYDI”
“Yıllardır seçimden önce bu yol bitmek üzere ancak bir türlü bitmedi. AKP geldi, gidiyor. Isparta’nın yolları bitmedi. Tanıdığımız insanları kaybettik bu yollarda. Zamanında bitseydi o insanlar hala hayattaydı.”
“BEKLENEN TALİMAT BİR AN ÖNCE VERİLSİN”
“Bu yollarla hem Doğuya açılan kapınız var hem de diğer taraftan Akdeniz’in en büyük ili Antalya ile olan ilişkilerimizin turizm, ekonomi, sosyal alanda geliştirilmesi var. Kamu yetkilileri tarafından talimat beklendiği söyleniyor. O zaman bu talimat bir an önce milletvekilleri ya da bakan tarafından verilsin. Artık iktidarının son günlerini yaşayan bir siyasi partinin, bari giderken güzel anılmak adına bu yolu bitirmesini bekliyoruz. Bitmezse o iş de bize düşecek gibi gözüküyor.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Muhtarlar günü Urla’da törenle kutlandı – İnternet Haber

19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla Urla Cumhuriyet Meydanı’nda çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. Törene Urla Belediye Başkan v. Kaymakam …

Published

on

By

19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla Urla Cumhuriyet Meydanı’nda çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

Törene Urla Belediye Başkan v. Kaymakam Murtaza Dayanç, Urla Cumhuriyet Başsavcısı Ali Armağan Karaca başta olmak üzere idare amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, oda başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende muhtarlar günü kapsamında Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu.

Yerel demokrasinin güçlenmesine katkı sağlayan hem devleti hem de halkı temsil eden muhtarların “19 Ekim Muhtarlar Günü”nü kutlayan Urla Belediye Başkan v. Kaymakam Murtaza Dayanç Urla için özveriyle çalışan muhtarlara teşekkür etti.

Tören programının ardından Urla’da görev yapan muhtarlara İskele Urit Restoran’da yemek düzenlendi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Çiğli’de “Sağlıklı Kentleşme” Protokolü İmzalandı – İnternet Haber

Çiğli Belediyesi ile Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, sağlıklı kentleşme, sürdürülebilir ve yaşam kalitesi yüksek bir kent inşa etmek …

Published

on

By

Çiğli Belediyesi ile Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, sağlıklı kentleşme, sürdürülebilir ve yaşam kalitesi yüksek bir kent inşa etmek amacıyla Mesleki Denetim ve Teknik iş birliği protokolüne imza attı.

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ile Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı E. Helil İnay Kınay arasında imzalanan protokol kapsamında insan ve çevre sağlığını gözeten bir strateji ile gerekli olan çevre mühendisliği hizmetlerinin; ilgili mevzuata, bilimsel teknik esaslara, mesleki ve teknik kurallara, kent kültürü ve kimliği ile kentin ana planlarına uygun olarak gerçekleşebilmesi için iş birliği yapılması hedefleniyor. Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, imzalanan protokol çerçevesinde Çiğli Belediyesi tarafından yürütülen “Çiğli İklim Eylem Planı” sürecine de paydaş olarak katkı sağlayacak.

Başkan Gümrükçü: “Birlikte çözüm üreteceğiz”

İmza töreninde konuşan Başkan Gümrükçü, “Önemli çevre sorunları ile karşı karşıya olan ve afet riski bulunan Çiğlimizin sıkıntılarını katılımcı belediyecilik anlayışıyla çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda, benim de üyesi olduğum TMMOB’nin bağlı odaları ile iş birliğimizi geliştiriyoruz. Son olarak, Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi ile Mesleki Denetim ve Teknik iş birliği protokolüne imza attık. Sürece olan katkılarından ötürü Sayın Helil İnay Kınay ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum. Çiğlili hemşehrilerimize güvenli ve refah seviyesi yüksek bir kent yaşamı sağlamak adına bilimi referans alarak çalışmalarımızı aynı kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending