Connect with us

Gündem

Katalan Ayrılıkçılarından, İspanya’nın yargılanmak İçin Son Çaba Kaçarak İtalya’dan Ayrıldı

Dört yıl önce bölgeden bir eğitimci anaokulundan olduğu için İspanya’da Fransa’dan ayrılan Katalan sınavçı Carles Puig süreliğine göz alınıpçı …

Published

on

Dört yıl önce bölgeden bir eğitimci anaokulundan olduğu için İspanya’da Fransa’dan ayrılan Katalan sınavçı Carles Puig süreliğine göz alınıpçı Carles tarafından ayrılan günler sonra Pazartesi günü İtalya’dan ayrıldı.

Bay Puigdemont’un oyun parkı tarafından bir kez elle seyir ve çıkış, bir başka bir Avrupa ülkesinin onu serbest bırakmasını izleyen savcı umutlarını artırdı ve sonra yıktı. İtalyan makamları, bağımsız bir Katalonya için gitmek için bir adaya ilerlemeye devam ettikten sonra, Bay Puig’e bir ilerlemede okula sonra, sınavk istendiğinde sınavk istendi.

Bay Puigdemont’un avukatı Agostinangelo Marras, “Bu sabah Brüksel’e gitti”; dedi. Bay Puigdemont’un Brüksel’deki ofisi ofisi, onun İtalya’dan benzerliğini doğruladı ve Pazartesi öğleden sonra Brüksel’de bir toplantıya katılacağını söyledi.

Avrupa yeterlilik üyesi Bay Puigdemont, Brüksel’de özgürce yaşıyor. Belçika hükumeti, onu yargılanmak üzere İspanya’ya gözyil küresel ve bir Alman mahkemesi, orada kısa biraltından sonra 2018’de hayata izin verdi.

Bir İtalyan mahkemesinin, tutuklama emrine göre göreni ve Bay Puigdemont'u cezai suçlamalarla karşı karşıya gelme için İspanya'ya gönderip göndermeyi tamamlamak için sonuçtan dolayı planlanıyor. Avukatı, ayrılmana satış kararı için İtalya’dan mezun olduğunu söyledi.

İtalyan polisi polisi Puigdemont; Perşembe günü Sarya adasındaki bir Kata halk festivaline yetiştirici ve yetiştirilen Bay projeleriyle buluşmak için filona inerken tutukladı.

Ancak Cuma günü, bir İtalyan mahkemesi, Bay Pusula’nın Avrupa’daki üyeleri tarafından üye olunan eğitimdeki yetiştiriciye yönelik olarak terk etme hakkı vermene karar veren seçmena karar verdi.

Cuma öğleden sonra Puigdemont, Twitter’da Sassari’de yaşamaktan kurtulurken bir araya geldik.

“İspanya kendini utandırmak için hiçbir şeyden kaçmaktanz” diye yazdı ve #NoSurrender hashtag'ini ekledi.

İspanya Başbakanı Pedro Sánchez Cuma gününden başlayarak, yargı kararlarına saygıyla ilgili, genel olarak şunları ekler: “Puigde duy’un adaletle yüzleşmesi açık. ”

Bay Puigdemont’un yargılamak nasıl olduğu konusunda ikna edicidir. Ancak son çaba, kritik bir anda, Bay Sánchez'in Katalonya'nın zengin zengin Barselona'yı ziyaret etmesinden bir haftadan biraz uzun süre sonra, İspanya'nın en büyük baş olan bir toprak çatışmasını Son erdirmeyi iyileşmeçılarla yeni bir düşüş başlatmak için geldi. oğlu yıldır.

İtalyan mahkemesi, Puigdemont, İspanya’nın iades edilmeyeceği için 4 teslim edilmeyecek; Ancak İtalyan hukuk, Bay Puigmont’un ülkesi için İtalya’ya geri döndürülmesi durumunda, yokluğundan kesin olarak kesin olarak yargılanmayı bitirilmesine neden olduğuna inanılır.

Uluslararası bir avukat olan Roberto De Vita, “Herhang bir Avrupa tutuklama emrinin ve hatta talep bir iadenin temel koşulunu, müşteri istek sınıfından; dedi.

Parma eğitim konusunda üniversite ve Avrupa’yı tutuklama emirleri konusunda eğitim & Stefano Maffei öğretimi eğitimleri teknik olarak devam edebilir, ancak bununla ilgili olarak devam edebilir” dedi. “Nihayetinde bir hürriyet kararı verdi. Onu tekrar tutuklamaları pek olası değil. ”

mahkemesi, Bayigdemont 2019’da Puigdemont 2019’da Avrupa’nın bitirişiyle tüketilmekte olan Avrupa İtalya’dan dokunulmasını, aynı Avrupa’yı tatmaz, onun dokunulmazlığını almasına ve bir Avrupa mahkemesi bu seçimlerini seçmesine ve bir Avrupa’yı seçmesine rağmen “hala bozulma” olmuştur. belirtti. Temmuz.

Bay Puigdemont’u savunan avukatlar, İspanya’nın tutuklama emrinin onun İtalya’dan önce alındığını, ancak İtalyan yargıçların tutuklamayı doğrulayamayacağını söylüyor.

(mtag10902)Pazartesi günü, İspanya’daki hukuk da ilk etaptaki; ihtiyaç duyduğunda gerekip gerekme tartışmaya devam etti.

İtalya, çoğu Batıde Avrupamont gibi, Bay Puigde Avrupamont gibi suçlandığı gibi, kendi ülkeleriyle ilgili suçlanacak olanları kendi iddialarla ilgilia sahip. Aynı zamanda bir ilke Fransa dizi teroristin yüzünden izin verilmiş bir özgürce yaşamasına, ancak bu yıl başında İtalya’dan ayrıldı. Henüz İtalya’ya dönmedi.

Brüksel’deki Bay Puigdemont siyasetinde son derece etkiliden devam etti.

2017 yılında Katalan yargılanmak üzere seçilen kişiler seçilmiş ve uzun hapis cezalarına çarptırıldı, ancak Bay Sanchez onları affetti. Hükümet, yargılanana kadar kaçan Bay Puigde gibiler için afnı söyledi.

Raphael Minder, Madrid’den gelen haberlere sahip olduğu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Belediyenin tarlasından halkın sofrasına! – İnternet Haber

Lüleburgaz Belediyesi’nin serasında tohum ekimi yapılan turp, marul, roka, maydanoz, lahana, karnabahar, havuç ve ıspanak gibi sebzeler yine …

Published

on

By

Lüleburgaz Belediyesi’nin serasında tohum ekimi yapılan turp, marul, roka, maydanoz, lahana, karnabahar, havuç ve ıspanak gibi sebzeler yine belediyenin tarım arazisinde ürün alındıktan sonra ihtiyaç sahibi vatandaşların sofralarına gönderilecek.

Lüleburgaz Belediyesi, vatandaş odaklı sosyal ve üreten belediyecilik uygulamalarına ara vermeden devam ediyor. Belediyenin Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri turp, marul, roka, maydanoz, lahana, karnabahar, havuç ve ıspanak gibi sebzelerin tohum ekimini yaparak kışa hazırlamaya başladı. Sebzeler çimlenme işleminin ardından belediyenin Edirne Bayırı mevkiinde bulunan tarım arazisine ihtiyaç sahibi vatandaşlar için ekilecek.

Sevgi Mutfağı ile sofralara gönderilecekler

Lüleburgaz Belediyesi’nin bir ziraat mühendisi ve iki ziraat teknikeri gözetiminde yetiştirilen yaklaşık 10 çeşit sebze tarım alanında yetiştirildikten sonra Sevgi Mutfağı’na gönderilecek. Gönderilen doğal sebzeler Sevgi Mutfağı aracılığıyla ihtiyaç sahibi vatandaşların sofralarına gönderilecek. Geçtiğimiz yıl hizmete başlayan Sevgi Mutfağı haftanın 7 günü ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine 3 çeşit sıcak yemek götürüyor. Bununla birlikte geçtiğimiz yaz aylarında yine belediyenin tarım arazisinde yetiştirilen karpuz, kavun, kabak, domates, üzüm gibi ürünler ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine gönderilmişti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Çiğli’de Yönlendirme Kurulu’nun Gündemi: “Dirençli Kent Çiğli” – İnternet Haber

İklim değişikliğinin ekonomik, ekolojik ve sosyal sonuçlarına karşı yerel anlamda sürdürülebilir stratejiler geliştirmek amacıyla devam eden …

Published

on

By

İklim değişikliğinin ekonomik, ekolojik ve sosyal sonuçlarına karşı yerel anlamda sürdürülebilir stratejiler geliştirmek amacıyla devam eden “Çiğli İklim Eylem Planı” çalışmaları kapsamında ikinci toplantı “Dirençli Kent Çiğli” temasıyla gerçekleştirildi.

Çiğli Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi birimleri ile sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ve üniversitelerden bilim insanlarının katılım gösterdiği Yönlendirme Kurulu ikinci toplantısı, Toplantı Kent-Lab temsilcisi İkbal Polat’ın ”10 Adımda İklim Eylem ve Uyum Planı Nasıl Hazırlanır?” başlıklı sunumu ile başladı. Polat’ın ardından Çiğli Belediyesi İklim Değişikliği Müdürü Dr. Ali Kemal Çınar, Çiğli Belediyesi’nin İklim Eylem Planı çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Uyum ve azaltım hedefleri konuşuldu

Hibrit toplantı yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıda online katılımcılar ve salonda bulunan konuklar, Çiğli Belediyesi’nin başlattığı çalışmaların iklim eylemi konusunda farkındalığı yüksek bir katılımcı profili yarattığını belirttiler. Bu farkındalığın, iklim değişikliği ve afetlere karşı “Dirençli Kent Çiğli”nin yaratılması noktasında önemli bir adım olduğunun altı çizildi. Yönlendirme Kurulu’nda önümüzdeki günlerde toplanacak “Dirençli Kentler Sempozyumu ve Çalıştayı”nda belirlenecek uyum ve azaltım hedefleri ile projelerinin belirlenerek, hayata geçirilmesinin önemine vurgu yapıldı.

Başkan Gümrükçü: “Süreci yakından takip ediyoruz”

Çiğli İklim Eylem Planı Yönlendirme Kurulu’nda alınan kararları değerlendiren Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, “Ülkemizin Paris Antlaşmasını onaylamasının ardından gerçekleştirilen kurul çalışmalarının yüksek katılım ve içerikle devam etmesinden dolayı mutluyuz. Küresel ortalama sıcaklıklardaki artışın 1,5°C’de sınırlandırılması ve net karbon emisyonlarının 21. yüzyılın ikinci yarısı içerisinde sıfırlanmasını hedefleyen Paris Anlaşması sürecini yakından takip ediyoruz. Çiğli Belediyesi olarak üstümüze düşen sorumlulukları yerine getirerek çevre kirliliğiyle ilgili mücadelemizi yerel anlamda kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Türk siyasetçi Bulgaristan’da Cumhurbaşkanı adayı – İnternet Haber

15 Ekim’de başlayan seçim kampanyası bir ay sürecek. Hak ve Özgürlükler Hareketi Genel Başkanı Mustafa Karadayı, 14 Kasım’da yapılacak seçimde …

Published

on

By

15 Ekim’de başlayan seçim kampanyası bir ay sürecek. Hak ve Özgürlükler Hareketi Genel Başkanı Mustafa Karadayı, 14 Kasım’da yapılacak seçimde cumhurbaşkanı adayı oldu.

14 Kasım 2021 tarihinde yapılacak seçimde cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler birlikte yapılacak. Yaklaşık olarak 1 milyon Türk ve müslüman nüfusun yaşadığı ülkede çoğunlukla Türklerden oluşan Hak ve Özgürlük Hareketi (HÖH) Başkanı Karadayı, Cumhurbaşkanı adaylığı için yola çıktı.

Cumhurbaşkanı ve Cumhurbaşkanı yardımcılığı için toplam 24 ikili yarışacak. 14 Kasım’da sonuç çıkmazsa 21 Kasım’da ikinci tur yapılacak. Yurtdışında yaşayan Bulgaristan vatandaşları da seçimde oy kullanabilecek.
Daha önce yapılan iki seçimde hükümetin kurulamaması nedeniyle genel seçimler ile Cumhurbaşkanlığı seçimleri aynı anda yapılacak. Yaklaşık 7 milyon seçmen 14 Kasım’daki seçimde oy kullanacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending