Connect with us

Teknoloji Haberleri

LG PuriCare ile Kapalı Ortamda Temiz ve Sağlıklı Hava

Bulunduğu her ortama temiz ve taze hava sağlayan, Clean Booster özelliği ile ferah ve taze havayı 7,5 metreye kadar ileten, HEPA filtresi ve …

Published

on

Bulunduğu her ortama temiz ve taze hava sağlayan, Clean Booster özelliği ile ferah ve taze havayı 7,5 metreye kadar ileten, HEPA filtresi ve havadaki alerjenlerin yüzde 90’ınından fazlasını ortadan kaldıran astım ve alerji dostu olan hava temizleme çözümü LG PuriCare, Eylül ayında Türkiye’de satışa sunuluyor.

Sonbahar sinyallerini aniden soğuyan havalar, ortaya çıkan hırka ve montlar ve kapanan pencerelerle verdi. Bir anda bunaltan sıcaklardan serin havalara geçince kapalı ortamda geçirilen zaman artmaya başladı. Evlerde bol bol zaman geçirmeye başladığımız, pencereleri sonuna kadar açıp ya da dışarı çıkıp temiz hava alamadığımız bu dönemde, hava temizleme cihazları tıpkı evdeki beyaz eşya ya da TV’lerimiz gibi günlük hayatımızın önemli bir parçası haline geldi.

Yaklaşan kış aylarıyla birlikte hava temizleme cihazlarına artan ihtiyacı gören LG Electronics’in (LG), devrim yaratan hava temizleme cihazı LG PuriCare’i Türkiye’de satışa sunuyor. Çift filtreli LG PuriCare™ 360 Dual Filter ve tek filtreye sahip LG PuriCare™ 360 Single Filter Eylülayı itibariyle tüketicileri bekliyor.

LG ile Sağlıklı Hava

Endüstriyel hava kirliliği, toz ve kötü kokular nedeniyle bozulan iç mekan havasını temizleyen, ferahlık ve tazelik veren LG PuriCare, sağlıklı bir ortam yaratılmasına yardımcı oluyor. Türkiye’de de iki farklı modeli ile satışa sunulacak LG PuriCare 360, geniş alanlardaki havayı ferahlatmayı ve tazelemeyi sağlayan 360 derece fan tasarımı ile dikkat çekiyor. Cihaz açıldığında, filtrelenmiş havayı tüm odaya dağıtmak için yükselen ve dönen Clean Booster özelliği ile temiz havayı 7,5 metreye kadar itebiliyor, 70 derecelik dönüşle daha eşit dağılım sağlıyor.

Astım ve Alerji Dostu Hava Temizleyici

Son derece sessiz çalışan ve ThinQ uygulamasıyla uzaktan da yönetilebilen LG PuriCare 360, benzersiz arıtma yöntemi ve olağanüstü çoklu filtre sistemi ile daha saf, daha temiz hava sağlamak için altı farklı tipte partikülü yakalıyor. True HEPA filtre sistemine sahip olan LG PuriCare 360, çok ince toz ve alerjenlerin de dahil olduğu 0,3 mikrona kadar olan partiküllerin yüzde 99,97’sini yakalayabiliyor. Ayrıca, kötü koku ve zararlı gazları da yok ediyor. Çift filtreye sahip LG PuriCare™ 360 Dual Filter astım ve alerji dostu olmasıyla da öne çıkıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Teknoloji Haberleri

Facebook, 13’e yönelik personel için bir Instagram uygulamasıerteliyor.

(mtag109109)Facebook Pazartesi günü ilk şeyden, sosyal ağlardan oluşan gençlerden oluşan olaylarla ilgili olarak daha ayrıntılı bilgilerle …

Published

on

By

(mtag109109)Facebook Pazartesi günü ilk şeyden, sosyal ağlardan oluşan gençlerden oluşan olaylarla ilgili olarak daha ayrıntılı bilgilerle karşı karşıya kalmaktan, 13 yaş ve çocuklar için uyarlanacak bir “Instagram Kids” hizmetinin görevlilerini duraklattığını söyledi.

Geri çekilme, Facebook tarafından ve satıştan gelmekte olan bir aile projesi kapsamında bir tesisten önce geldi. Vahiyler Silikon şirketi için bir halkla tanıtım vadisi yol açtı ve yeni ürün için yeni bir çağrıya yol açtı.

Facebook, daha “yaşa uygun bir deneyime” Sahip olmak amaçlı bir tasarım için tasarlanmak, planın planınıertele söyledi.

(mtag;100702 “Bütün dünya, iklim politikası, insanlar ve gelecekler ile birlikte çalışacaklar, onlarsız olmayın.

Instagram başkanı Adam Mosseri, Facebook’un iç iç dünyasının ürün tercihlerine bakmak için yapmak istediğini söyledi. Kredi. . . The New York Times için Ricky Rhodes

Uygulamanın gösteriyi durdurmayı durdurma, Facebook için nadir bir geri dönüş olacak. Son sosyal paylaşım, kötü eğitim ve rekabete aykırı uygulamalardan bahseden boğuşan, belki de en çok ince düşünülebilecek geldi. Dünyanın dört bir yanından insanlar, tüketicilerden oluşan tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Facebook, ile birlikte, gençlerin fotoğraf kullanımı ile onunla kullanımdayken, yaşabilmek mümkün olacak, bu artık onlara daha uygun bir geliştirmenin daha iyi çocuk için savunuldu. Facebook, “çocuklar” 10 ila 12 yaşları için tasarlandığından ve tüketicilerden, reklamlardan vazgeçmek ve yaşamak için uygun içerik ve olanaklar için pişirme iznini gerektireceğini. Eğitimler, öğretim hangi hesapları okul kontrol edenlerdir. Google’a ait olan YouTube, bir çocuk yetiştirmek.

Ancak BuzzFed, bu yılın başında Facebook’un uygulama üzerinde satış haberini verdiğinden, şirket hakkında incelemeyle karşı karşıya kaldı. Politikalar, kendileri gibiler, çocuk güvenliklerinden ve giysilerini giydirmek, genç yaştaki çocuklardan yırtıcılardan korunmak için yaşıtlarından genç yaşta yaşlanmalarını savunduğunu savunuyorlar.

Bay Mosseri Pazartesi günü, “projenin ne bilmeden önce sızdırıldığını” ve onun yanında halk için “birkaç cevap” olduğunu söyledi.

Facebook’un planlarına karşı, bu ay The Journal Facebook’un neden olduğu aşındırıcıların testini anlatan sızdırılmış dahili belgeye ikna edici makaleler yayınlamasıyla hızı ikna eder. Facebook’un içsel tasarımı, özellikle Instagram’ın kötülüğüne sahip olan şirketlerin müşterilerinin tercihlerini tercih eden insanlar için tercih edilen seçeneklerden yararlanmaya karşı artan sevgi ve zevke yönelik yol seçimini kazandı.

Perşembe günü, Facebook’un küresel başkanı Antigone Davis’in “Çevrimi Çocukları Koruma: Facebook Instagram ve Akıl Sağlığı Zarar” etrafında bir Senato Ticaret komitesi’nde ifade etmesi planlanıyor. ”

Connecticut Senatör Richard Blument Perşembe günkü yılyı alt yönetim kurulu da dahil olmak üzere, Instagram Kids’ilatma duraklarının yetersiz olduğu konusunda. Bir projeyi, o ve diğer kişilerin, Facebook’un planlanmayı planlamak için olası bu projeyi kullanmayı planlayabilirler. ”

Darı ve daha güçlü bir düzenlemeye sahip olması gerektiğini de ekledi. “Kitap kendi kendini düzenlemenin Face’lerini tanıtılmamalı ve Kongreye getirilmemeli” dedi.

Çocuklar için Londra’da çocuklar için yaygın olana odaklanan bir 5Rights Foundation’ın Al Mik, Instagram’ın çocuğunun daha fazla sistemik sorunu çözmeyeceğini söyledi. Grup, Temmuz ayı içinde, 13 küçük küçük tasarım, bir oluşturulmdan sonra 24 saat içinde tasarlanmış, gözden geçirme, kendine zarar verme ve ile ilgili olmak üzere tasarlanmasından oluşan bir tasarımdan oluşur.

Mik, “Bir, Facebook39;un kendi ürün ve hizmetimiz için çok büyük olup olması gerekiyor” dedi. “Çünlük hizmetinden yararlanmamak için değiller -a uygun bir görüşe göre, Instagram o kadar ne kadar ne de çocuklar için Instagram bir olarak görülmemeli. ”

Yeni ABD’nin uluslararası bir çocuk ve seyahat planlamasının parçası olan Boston’daki Fairplay Grubu yönetici direktörü Josh Golin, “Yönetim” adlı platformun çocukların nasıl hedef alınmak için daha sert tamamlaması olacak şeyi söyledi. İngiltere, kullanıcı 18 kullanıcılarınız kişiler tarafından kullanılan dijital hizmetler için ek donanım korumaları bir “Yaşam Kodu”Uygun tasarımı kabul etti.

Bay Golin dışında, maliyete 13 küçük çocuklarını Instagram’da düşünmek için büyük bir halk eğitim amaçlı kullanımları için Facebook’a çağrıda bulundu.

Facebook’un küresel güvenlik salonu Antigone Davis’in Perşembe günü Senato Ticaret komitesinde açıklama yapması planlanıyor. Kredi. . . Çip Somodevilla/Getty Images

Instagram ifşaları, Facebook’ta da yetiştirmesuzluğa yol açtı. Geçen, geçen, Mark Zuckerberg’deki genel kapsamlı bir toplantıda, Instagram bilgisini araştırmasını öğrenmek isteyenler ve halka açık konuşma Perşembe günü olmayan bir planya göre, tahmine hakkında ne planladıklarını sordular.

Bay Zuckerberg;e en çok oy alan çalışan sorularından biri, “Gençlerin oranı 4 yüzde 20 arttı” dedi. “Instagram genç kızlar için çalındığı kanıtlanmıştır. Facebook bunu çözmek için ne yapıyor?”

Toplantıda, Bay Zuckerberg, Bay Mosseri'ye iletti ve Mosseri’yi ziyaret edebilirya göre Instagram’ın yaşadığını görmek için görüntüleyebildiğini söyledi. Bu noktalar daha sonra Pazar günü bir şirket blog yazısında halka açık bir şekilde yinelendi.

Gençlik Instagram yolundan geçen ekibe ne belli değil. Facebook yıl boyunca, Instagram benzer şekilde bir deneyim oluşturmak için daha önce YouTube Kids’i yetiştirmeyi seven Pavni Diwanji’yi işe almayı aldı.

Instagram, takım hakkında hemen hemen bir yorum yapılmamıştır.

Pazartesi günü Bay Mosseri şirketi savundu. Facebook’un iç tasarımının, insanların hesap duraklatmasına veya taciz edilmesine yönelik olarak tam kapsamlı engellemelerini ön plana çıkarmak için yeni bir projeye dahil olmak için herkesin gözü önünde olacaklardır.

Çocuklar için bir ürün seçeneği için kullanıma hazır ürünler için Instagram’da yeni çocuklara tanıtma sözü verdi. Bay Mosseri, “Instagram Kids'i eleştirmenler onu kötü bir fikir olarak kabulü olarak görecekler”; dedi. “Konu bu değil. ”

Continue Reading

Teknoloji Haberleri

Facebook, 13’e yönelik personel için bir Instagram uygulamasıerteliyor.

Facebook’un ilk gününden başlayarak, gençlerin eğitiminden ilgili konularda 13 yaş vequot;Instagram Kids”Instagram Kids” hizmetinin görevlilerini …

Published

on

By

Facebook’un ilk gününden başlayarak, gençlerin eğitiminden ilgili konularda 13 yaş vequot;Instagram Kids”Instagram Kids” hizmetinin görevlilerini duraklattığını söyledi.

The Street Journal tarafından ve tarafından ve The Street Journal’da bulunan bu Wall hakkında ve Instagram genç kızlar üzerinde üzerinde bulunulan yerde haftanın sıcak tatilinden kapsamlı bir şekilde bir kongreden önce geldi.

Facebook, daha “yaşa uygun deneyime” sahip olacak olmak için bir instagramdan yararlanmak isteyen, genel olarak gelen düşünceyi planertelediğini söylüyor.

Instagram’ın başkanının başkanı Adam Mosseri, “Büyütmek için yapılacaklar, politikalar ve onlarla birlikte çalışacaklar, onların endişelerini ve bu projeyi genç yetiştirmek için mutlu olmak için düşünülecek zaman”; dedi. bir blog yazısı.

(mtag0702)Facebook, yaş olacak yaştaki gençlerin Instagram’ı zaten kullandığını savundu, bu daha fazla ebeveynliği ile onlara daha uygun bir gelişim daha iyi olacak. Google’a ait olan YouTube, kullanıma yönelik bir kullanıma yöneliktir.

Ancak Facebook’un bu yılın başından itibaren uygulamadan ortaya çıkmasından bu yana yana araçla, politikalar, çocuklar, çocuklardan karşı karşıya kalma konusunda karşı karşıya kalırlar. Çocukları yırtıcılar, zorbalık ve vücutları utandırma gibi hizmetle ilgililerden korumakta, onları daha genç yaşta bağladıklarını savundular.

Facebook’un planlarına karşı, bu dergi, Facebook’tan beğenilmeyen bir ürünü teslim etmek için tasarlanmayan içtenleştirilmiş bir dizi teslimatını yayınlamakla ikna edicidir. Facebook’un içinde yer alan, şirket yönetimindeki ziyaretçilerin satın alma tercihinin taraflarını en aza indirmek için özel Instagram’ın tercih ettiği kişiler, özellikle de genç kızlar üzerinde olumsuz bir sağlık etkisi yarattı.

Bu bir son dakika haberidir. Güncellemeler için tekrar kontrol edin.

Continue Reading

Teknoloji Haberleri

Yerel Üretim Vivo Y53s, Ekim’de satışta! – İnternet Haber

Dünyanın lider akıllı telefon üreticisi vivo, Türkiye’de üretilen modellerine yenilerine eklemeye devam ediyor. Y11s ve Y20 modellerinin ardından …

Published

on

By

Dünyanın lider akıllı telefon üreticisi vivo, Türkiye’de üretilen modellerine yenilerine eklemeye devam ediyor. Y11s ve Y20 modellerinin ardından “Yerli Üretim” logosuyla üretilen modeli Y53s’i Ekim ayı itibariyle satışa sunuyor.

Y53s, 6.58 inç ekran boyutuna ve FHD+ çözünürlük sunan bir ekranan sahip. 5000 mAh super büyük pil ve yapay zeka tabanlı güç tasarrufu tekonolojisi ile Y53s, tam şarj kapasitesiyle 14,3 saate kadar online Hd video izleme veya 7,05 saat oyun oynama imkanı sağlıyor.

64 MP süper yüksek çözünürlük ana arka kamerası, kusursuz netlik sağlarken, arka kamerada yer alan Süper Gece Modu ile karanlıkta bile muhteşem gece çekim imkanı sunuyor. En dikkat çeken özelliği ise; 8 GB RAM + 4 GB Genişletilmiş RAM. 8 GB’lık Y53s’in gizli bir bellek avantajı bulunuyor. Boşta kalan ROM alanının 4 GB’a kadar olan kısmını, uygulamalar arası geçişi daha da akıcı hale getirmek için genişletilmiş RAM olarak kullanabiliyor. Tüm favori uygulamalarınızı indirin ve hepsini gönül rahatlığıyla herhangi bir gecikme olmadan çalıştırın!

vivo Hakkında;

vivo, ana işi akıllı cihazlara ve akıllı hizmetlere odaklanan lider, tasarım odaklı bir değere dayalı harika ürünler yaratan küresel bir teknoloji şirketidir. vivo, her zaman insanlarla dijital dünya arasında arasında bir köprü kurmayı hedeflemektedir. Eşsiz yaratcılığı ile vivo, insanlara kullanılabilir bir mobil ve dijital yaşam sunar. İnovasyon, kullanıcı odaklılık ve benfen* gibi şirket temel değerlerini yanı sıra vivo, lider, uzun ömürlü, dünya standartlarında bir kuruluş olma vizyonuyla sürdürülebilir bir kalkınma stratejisi uygulamaktadır.

Mükemmelliğieriği sunmak için en iyi yerel yetenekleri bir araya getirip, geliştiren vivo, Shenzhen, Dongguan, Nanjing, Pekin, Hangzhou, Şangay, Xi’an, Taipei, Tokyo ve San Diego’daki 10 Ar-Ge merkezi ağıyla desteklenmektedir. 5G, yapay zeka, endüstriyel tasarım, fotoğrafçılık ve diğer gelecek vaat eden teknolojileri içeren en gelişkin kullanıcı teknolojilerinin geliştirilmesine odaklanmaktadır.

vivo’nun ayrıca Çin, Güney ve Güneydoğu Asya’da yıllık yaklaşık 200 milyon akıllı telefon üretim kapasitesine sahip beş yedi üretim merkezi (marka yetkili üretim merkezi dahil) bulunmaktadır. Şu an itibariyle vivo, satış ağını 50’den fazla ülke ve bölgede genişletmiştir ve dünya çapında 400 milyondan fazla kullanıcı tarafından sevilmektedir.

*”Benfen”, doğru şeyleri yapma ve işleri doğru şekilde yapma konusundaki tutumu açıklayan bir terimdir- bu, vivo’nun teknolojiyi iyilik için inşa etme misyonunun ideal açıklamasıdır.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending