Connect with us

Magazin Haberleri

Fahriye Evcen ve Nur Fettahoğlu “Çünkü biz buna değeriz” dedi

L’Oréal Paris’in güzellik elçileri Fahriye Evcen ve Nur Fettahoğlu, markanın ikonik sloganı “Çünkü Biz Buna Değeriz”in 50. yıl dönümünü kutladı …

Published

on

L’Oréal Paris’in güzellik elçileri Fahriye Evcen ve Nur Fettahoğlu, markanın ikonik sloganı “Çünkü Biz Buna Değeriz”in 50. yıl dönümünü kutladı. L’Oréal Paris’in kadınlara 50 yıldır inanarak söylediği ikonik sloganının kutlama kampanyasında yer alan Evcen ve Fettahoğlu, kadınlara; kendilerine inanmaları, vazgeçmemeleri ve cesaretli durabilmeleri için seslendi. Ünlü oyuncular, tüm kadınlar için “Çünkü Biz Buna Değeriz” dedi.

L’Oréal Paris’in 1971’den bugüne dünyadaki tüm kadınlara seslendiği efsanevi sloganı “Çünkü Biz Buna Değeriz”in 50. yıl dönümü kutlandı. Kendi değerinin farkında olmayı vurgulayan slogan, dünyadaki tüm kadınları; zorluklara karşı durmaya, kendilerine güvenmeye, korkusuzca ve özgürce yürümeye davet ediyor.

Markanın güzellik elçileri Fahriye Evcen ve Nur Fettahoğlu, 50.yıl kapsamında tüm kadınlara seslenerek “Çünkü Biz Buna Değeriz” dedi. Başarılarıyla, güçlü ve cesur duruşlarıyla tüm kadınlara ilham veren ünlü oyuncular, yıllardır dünyanın dört bir köşesindeki kadınları birleştiren ikonik sloganla kadınlara, güçlü ve cesur durmaları için çağrıda bulundu.

En sevdiği üç kelimenin “Biz Buna Değeriz” olduğunu belirten Fahriye Evcen; “’Ben buna değerim’ ne mi demek? Benim için kendi değerimi bilmek ve içimdeki cesarete güvenmek demek. Bu yüzden de en sevdiğim üç kelime ‘Biz buna değeriz’. Yıllardır hem size hem de kendime inanarak ısrarla söylüyorum: Biz buna değeriz. Sonucunu tahmin edemediğim her başlangıçta, imkanı yok dendiğinde kendime, kendini hatırla diyorum. Sen hep kendine inandın, hiçbir zaman vazgeçmedin… Denemek için her zaman kendi cesaretine güvendin. Ve hayallerini yarıda bırakmadın diyorum. Hayattaki rollerimiz sürekli değişir… Anne, eş, öğrenci, oyuncu… Kendimize inanmaktan vazgeçmezsek hiçbir zorluk veya değişim bizi yıldıramaz. Çünkü kendi değerini bilmek, kendine inanma cesareti gösterebilmek demek, biz buna değeriz diyebilmek. O zaman şimdi, şu anda birlikte tekrar edelim, daha öz güvenli bir şekilde: BİZ BUNA DEĞERİZ!” dedi.

Tüm kadınları içindeki güce güvenmeye, kendine dürüst yaşamaya davet eden Nur Fettahoğlu ise;“’Ben buna değerim’; kendim olmaktan vazgeçmemek demek, kendime dürüst olmak ve kendimi olduğum gibi kabul etmek demek. Her gün duyduğum, gördüğüm binlerce yoruma açık olmak ama kendim olmaktan yine de vazgeçmemek… Çünkü aslında kusurlar geçici, kalıcı olan kendine gösterdiğin saygıdır. Kendimi güçsüz hissettiğimde içimden hep tekrar ettiğim bu cümleyi şimdi daha yüksek sesle söylüyorum: ben buna değerim. Sen de içindeki güce güven, kendine dürüst yaşa, Çünkü Biz Buna Değeriz”dedi.

L’Oréal Paris, yüz yılı aşkın süredir varlığıyla güzelliği erişilebilir kılarken, marka misyonuyla kadınları, kendine güvenmeye ve değer vermeye teşvik ediyor. Bir güzellik markasından daha fazlasını temsil eden L’Oréal Paris, kadınlara güven ve toplumda hak ettikleri yeri almaları için destek veriyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Magazin Haberleri

Nilüfer +1 Güz Konserleri’nde Yüzyüzeyken Konuşuruz rüzgarı – İnternet Haber

Balat Atatürk Kent Ormanı’nda +1 ve Bursa Nilüfer Belediyesi iş birliğiyle gerçekleşen Nilüfer +1 Güz Konserleri’nin son haftasının ikinci …

Published

on

By

Balat Atatürk Kent Ormanı’nda +1 ve Bursa Nilüfer Belediyesi iş birliğiyle gerçekleşen Nilüfer +1 Güz Konserleri’nin son haftasının ikinci konserinde sahnede Yüzyüzeyken Konuşuruz vardı.

Son yıllarda “Sen Varsın Diye”, “Ne Farkeder”, “Ölsem Yeridir” gibi sevilen birçok şarkıya imza atan Yüzyüzeyken Konuşuruz en sevilen şarkılarını Nilüfer +1 Güz Konserleri Sahnesi’nde dinleyiciyle buluşturdu. 6 bin kişinin katıldığı konser Bursalılara unutulmaz bir Cumartesi akşamı yaşattı.

Nilüfer +1 Sahnesinde Kapanışı Bulutsuz Özlemi Yapacak!

+1 ve Bursa Nilüfer Belediyesi iş birliğiyle gerçekleşen ve Bursa’da müzikle dolu bir Eylül ayına imza atan Nilüfer +1 Güz Konserleri’ninson konserinde sahnede Bulutsuzluk Özlemi olacak.

Nilüfer +1 Güz Konserleri / Line-Up

  • 26.09.2021 Bulutsuzluk Özlemi

+1 ve Bursa Nilüfer Belediyesi iş birliği ile hazırlanan Nilüfer +1 Güz Konserleri’nde kapı açılış saati 16.00, konser başlangıç saati 20.00, artifestival.com/ ‘da satışa sunulan tam biletler 20TL, indirimli biletler ise 15TL. Alana girişler, aşı kartı veya 48 saat önce alınmış negatif PCR testi sonucuyla gerçekleşecek.

Müziğe Bursa’da +1 demek için geç kalmayın!

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Magazin Haberleri

İzmir +1 Fest’in kapanışı Evdeki Saat’ten – İnternet Haber

Eylül ayını İzmir için müzik ayına dönüştüren İzmir +1 Fest’in son konserinde Evdeki Saat en sevilen şarkılarını İzmir +1 Fest Sahenesi’nde …

Published

on

By

Eylül ayını İzmir için müzik ayına dönüştüren İzmir +1 Fest’in son konserinde Evdeki Saat en sevilen şarkılarını İzmir +1 Fest Sahenesi’nde seslendirdi. 12 bin kişinin katıldığı kapanış konseri unutulmaz bir Eylül akşamı yaşattı.

Eylül ayı boyunca İzmir’e festival coşkusunu yaşatan İzmir +1 Fest’in son konserinde Evdeki Saat sahnedeydi. Özellikle “Çürdüm” ve “Uzunlar” isimli çalışmalarıyla büyük beğeni toplayan alternatif müziğin yeni nesil temsilcisi Evdeki Saat, İzmir +1 Fest Sahnesi’nde hem sevilen şarkılarını seslendirdi hem de festivalin kapanışını gerçekleştirdi. 12 bin kişinin katıldığı konser İzmir’de festivale +1 diyenlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Magazin Haberleri

Azra Akın umut olmak için ilk kez sunuculuk yaptı – İnternet Haber

Bu yıl 8. si düzenlenen Mood Ödül Töreni aynı zamanda Umudum Olur musun derneği için bağış gecesi olarak düzenlendi. Burak Akan tarafından …

Published

on

By

Bu yıl 8. si düzenlenen Mood Ödül Töreni aynı zamanda Umudum Olur musun derneği için bağış gecesi olarak düzenlendi.

Burak Akan tarafından düzenlenen 8.Mood Ödülleri Boğaziçi Gösteri Merkezinde Görkemli bir törenle gerçekleştirildi.

jüri üyeliklerini Burak Akan, Burak Hakkı , Yasemin Kök, Yaşar Yolcular, Güvenç Kurtar, Emel Şenocak , Ferda Cengiz Ünal , Yasemin İlan, Onur Gulin, İhsan Menkü,Alp Bayraktar ve Şeyma Baykal’ın üstlendiği ödül töreni Umudum Olur Musun Derneği yararına yapıldı.

Sunuculuğunu Dünya Güzeli Azra Akın ve Ünlü Oyuncu Mustafa Üstündağın yaptığı Mood Ödüllerinde Nurgül Yeşilçay’ın yapmış olduğu tablo , Arzum Onan’ın yapmış olduğu Heykel, Müfit Can Saçıntının Mandıra Filozunda giydiği terlikler ve Yıldırım Mayruk imzalı bir gelinlik açık arttırmayla yeni sahiplerine verildi ve Derneğe bağış toplandı.

Gecenin Sunucusu Azra Akın :

Sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlamak çok kıymetli benim için.

Umudum olur musun derneği için ben de çok uzun bir aradan sonra ilk kez sunucu olarak çıktım sahneye. Pek çok sanatçı dostumuzda geceye katkı sundular. Buradan bir kez daha çok teşekkür ederim.

Ödül Alan İsimlerden Arzum Onan Basın Mensuplarının sorularını yanıtladı

Bu ödülü yıllardır emek verdiğim heykel sanatıyla ilgili almış olmak beni mutlu etti.

Ayrıca Mood ödüllerinin bu yıl Umudum Olur musun Derneği’ne katkı sağlama amacı çok kıymetli.

Soru: Siz de bir bağışta bulundunuz

Evet İlk sergimden sevdiğim bir heykelimi bağışladım.

Heykeliniz Yaşar Yolcular adındaki iş insanı tarafından derneğe bağış olarak satın alınmış.

Evet duyunca çok mutlu oldum.Ne kadar çok çocuğa ve gence ulaşırsak o kadar mutlu olurum. Çok teşekkürler.

Mood Ödülleri Komite Başkanı Burak Akan: Böyle özel bir gece yapmak çok heyecanlı ve keyifli. Gelen tüm misafirlerimize, eserlerini bağışlayan tüm sanatçılarımıza ve bağışta bulunan herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Gecede Ödül Alan İsimler

En İyi Kadın Oyuncu : Nurgül Yeşilçay

En İyi Gündüz Kuşağı Programı : Çağla ile Yeni Bir Gün

Heykel Sanatına Katkılarından Dolayı Jüri Özel Ödülü : Arzum Onan

En İyi Müzik Grubu : MANGA

En iyi Pop Müzik Kadın Sanatçı : Derya Uluğ

Yaşam Boyu Onur Ödülü : Osman Pamukoğlu

En İyi Rock Müzik Kadın Sanatçı : Fatma Turgut

Türk Sanat Müziği Özel Onur Ödülü : Kamuran Akkor

Türk Sineması Özel Onur Ödülü : Engin Çağlar

Jüri Özel Ödülü : Müfit Can Saçıntı

Yaşam Boyu Sanat Ödülü : Aydemir Akbaş

Yaşam Boyu Onur Ödülü : Turgay Tanülkü

En Sosyal Sorumluluk Sahibi Erkek Oyuncu : Murat Serezli

En Sosyal Sorumluluk Sahibi Belediye Başkanı : Şükrü Genç

En Sosyal Sorumluluk Sahibi Kadın Sanatçı : AYDİLGE

Meslek Onur Ödülü : Gülenay Kalkan Ünlüoğlu

En iyi Komedyen : Ceyhun Yılmaz

En iyi Spor Programı Sunucusu : Alp Pehlivan

En Başarılı Genç Erkek Oyuncu : Berat Efe Parlar

En Başarılı Genç Ses Sanatçısı : Alper Erözer

En Başarılı Çocuk Oyuncu : Hira Su Yıldız

Meslek Başarı Ödülü : Ayşegül Cengiz

En iyi Magazin Programı Sunucusu : Elif Yılmaz

En İyi Kültür Sanat Köşe Yazarı : Funda Karayel

En İyi Magazin Köşe Yazarı : Alev Gürsoy Cimin

En iyi İnternet Magazin Portalı : Magazin Burada

Yaşayan Sanatçı Değerlerini En İyi Koruyan Vakıf: Film San

En iyi Kadın Tiyatro Oyuncusu : Oya Başar

En İyi Haber Ajansı : Demiröen Haber Ajansı

En İyi Röportajcı : Hakan Gence

En İyi Gazete : Milliyet

En iyi Magazin Yorum Programı : 2. Sayfa

Uluslararası Meslek Başarı Ödülü : Murat Yılmaz

Meslek Başarı Ödülü : Hakan Yüzer

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending