Connect with us

Magazin Haberleri

Ece Vahapoğlu: “Gazeteciyken daha ciddi ve yaşlı bir Ece vardı”

Trendyol’un Instagram hesabı üzerinden canlı gerçekleşen “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programının bu haftaki konuğu Ece Vahapoğlu oldu …

Published

on

Trendyol’un Instagram hesabı üzerinden canlı gerçekleşen “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programının bu haftaki konuğu Ece Vahapoğlu oldu. İtalya’daki Amerikan Üniversitesi’ni tek Türk olarak birincilikle bitirdiğini gururla açıklayan Vahapoğlu, en büyük hayalinin üniversiteden mezun olduğu ülke olan İtalya’ya oğlu ile gitmek olduğunu söyledi.

Her Perşembe Trendyol Instagram hesabı üzerinden ünlü isimlerin konuk olduğu “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programının bu haftaki konuğu Ece Vahapoğlu oldu. Gazeteci, sunucu, yazar ve sağlıklı yaşam koçu olan Vahapoğlu, pandeminin ve anne olmanın kendisini esnek bir insan yaptığını belirtirken son bir senelik süreçte yoğun bir şekilde dijital mecralardaki işlerine devam ettiğini söyledi. Televizyondan gelen teklifleri hem çocuğu olduğu için hem hedef kitlesinde emin olamadığı için reddettiğini açıklarken her ne kadar dünya dijitale dönse de ekranı özlediğini ifade etti.

Ünlü olana kadar bankada çalıştığını daha sonra ise çeşitli kanallarda çalışmaya devam ettiğini söyleyen Vahapoğlu en çok parayı çanta ve ayakkabıya harcadığını dile getirdi. Mükemmeliyetçi, detaycı ve sabırsız olduğunu ifade ederken depresif ruh halinden kitap okuyarak, yazı yazarak ve spor yaparak çıktığını belirtti. Çok güzel makarna, pilav ve fırında somon yaptığını da ekledi.

“Gazeteciyken daha ciddi ve yaşlı bir Ece vardı”

İnsanın ruhunun ne yapmak istediğini doğru gösterdiğini söyleyen Ece Vahapoğlu, “Ben yirmili yaşlarımda gazeteciyken hatta gazetecilikten önce haber kanallarında sunucuyken daha ciddi ve yaşlı bir Ece vardı. Sağlıklı yaşam otuzlu yaşların başında benim için çok önem kazandı. Bu benim için gerçekten bir yaşam tarzı oldu. Sağlıklı beslendim, spor yaptım, bununla ilgili kitaplar yazdım, dünyanın her yerinde eğitimler aldım. Seminerler, sertifika programları derken spor ve dans eğitmeni oldum. Sağlıklı yaşam hamilelikte başlıyor, çocuk olunca çocuğu nasıl besleyeceğim, ona süt vermek için ben nasıl besleneceğim diye düşünüyorsun. Şimdi pandemi döneminde de tam olarak önem kazandı. Ben de bu konunun içinde kaderin de akışı ile evrildim. Benim de mutlu olduğum bir paralel kariyer oldu. Yani sunuculuk, yazarlık, spor eğitmenliği tam olarak ben oldu. Şu an çok daha enerjik hissediyorum” diye konuştu.

“İtalya’daki Amerikan Üniversitesi’ni tek Türk olarak birincilikle bitirdim’’

Kendiyle gurur duyduğu bir anı düşündüğünde üniversite yıllarına giden Ece Vahapoğlu, ‘’Roma’da üniversite mezuniyetime ailem gelmişti, Roma büyükelçisi de oradaydı. Ve ben İtalya’daki Amerikan Üniversitesi’ni okuldaki tek Türk olarak birinci bitirerek ödül almıştım. Benim en büyük gururum budur.’’ dedi. Vahapoğlu, oğlu ile mezun olduğu ülke olan İtalya’ya gitmenin hayali olduğunu da ekledi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin Haberleri

Gülgökçe Korkmaz yeni teklisi “Nazar”la iddialı – İnternet Haber

Oyunculuk ve modellik kariyerinin ardından “Var yada Yok” şarkısıyla müzik dünyasına başarılı bir giriş yapan Gülgökçe Korkmaz yeni teklisi …

Published

on

By

Oyunculuk ve modellik kariyerinin ardından “Var yada Yok” şarkısıyla müzik dünyasına başarılı bir giriş yapan Gülgökçe Korkmaz yeni teklisi “Nazar”ı müzikseverlerin beğenisine sundu.

Müzik eğitimine ara vermeden devam eden ve sahne çalışmaları için de repertuarını geliştiren Gülgökçe Korkmaz, “Nazar” için iddialı konuştu.

Güzel şarkıcı, “Son yıllarda alternatif türlerin ilerlemesiyle pop müziğe nazar değmişti. Biz de bu ironiden yola çıkarak popun yeni soundlarla canlanması için bu şarkıyı yaptık. ‘Nazar’ın bana uğurlu geleceğini düşünüyorum. Altyapısıyla ve aldığım eğitimler sonucu oluşan vokal performansımla başarılı bir şarkı ortaya çıktı” dedi.

Gülgökçe Korkmaz, “Nazar” şarkısının klibinin yönetmenliğini ve stylingini de kendisi üstlendi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Magazin Haberleri

Ezgizem’den Baby Shower partisi – İnternet Haber

Ünlü fenomen Ezgizem yakında dünyaya gelecek erkek çocuğu için bir baby shower partisi düzenledi. Baby Shower partisinin hemen ardından ise …

Published

on

By

Ünlü fenomen Ezgizem yakında dünyaya gelecek erkek çocuğu için bir baby shower partisi düzenledi. Baby Shower partisinin hemen ardından ise Ezgizem ve Yakari çifti ABD’ye uçtu.

Çocuğunu ABD’de dünyaya getireceğini açıklayan Ezgizem, İstanbul’da düzenlediği Baby Shower partisinde yakın fenomen arkadaşlarıyla bir aradaydı. Daha sonra ise ünlü çift doğumun gerçekleşmesi için İstanbul Havalimanı’ndan ABD/Miami’ye gitti. 3 ay boyunca ABD’de kalacak ve doğumu gerçekleştirdikten sonra yurda geri dönecek olan Ezgizem & Yakari çifti gittikleri için hüzünlü olduklarını ama doğum için de heyecanlı olduklarını dile getirdiler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Magazin Haberleri

Naz Elmas Diyarbakır’a, Diyarbakırlılar Naz Elmas’a hayran kaldı – İnternet Haber

Ahmet Güneştekin sergisi için Diyarbakır’a giden Naz Elmas, Diyarbakır halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Başarılı oyuncu, şehir turu …

Published

on

By

Ahmet Güneştekin sergisi için Diyarbakır’a giden Naz Elmas, Diyarbakır halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Başarılı oyuncu, şehir turu sırasında kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen küçük hayranlarını kırmadı, bol bol fotoğraf çektirdi.

Kültür sanat alanında dijital yayınlar içinde önemli bir yere sahip olan Artful Living’i sunan güzel oyuncu Naz Elmas, Ahmet Güneştekin’in eserlerinin sergilendiği Keçi Burnu’ndaki Hafıza Odası’nın açılışı için Diyarbakır’a gitti.

Diyarbakır’da sergilenen “Kayıp Alfabe”, “Analar Duvarı”, “Yoktunuz”, “Hafıza Tepesi” ve “Çürüme” gibi uluslararası tanınırlığa sahip eserlere hayran olduğunu dile getiren Naz Elmas, Ahmet Güneştekin’in Diyarbakır için özel olarak yaptığı “5 No’lu Koridor” ses ve ışık entalasyonundan da çok etkilendiğini söyledi.

İlk kez gittiği Diyarbakır’a gelmekten duyduğu mutluluğu paylaşan Naz Elmas, Dağ Kapı, On Gözlü Köprü, Hasanpaşa Han ile Sülüklü Han’ı gezdiğini, Diyarbakırlılarla sıcak bir bağ kurduğunu söyledi. Sergiyi gezerken boynuna taktığı Diyarbakır’a özgü yöresel hasır kolyesi ile de dikkatleri çeken Naz Elmas, hayranlarıyla ve çocuklarla bol bol sohbet etme imkanı da buldu. “Diyarbakır’dan çok güzel anılarla İstanbul’a dönüyorum” diyen Elmas, en kısa zamanda tekrar Diyarbakır’a gideceğini söyledi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending