Connect with us

Gündem

Jack Dorsey, Compain Mining ile Bitcoin (BTC) Madenciliği Yaptığını Açıkladı

Twitter ve Square CEO’su Jack Dorsey, son yıllarda en tanınmış Bitcoin (BTC) savunucularından bir tanesi oldu. Dorsey artık madenciliğe de …

Published

on

Twitter ve Square CEO’su Jack Dorsey, son yıllarda en tanınmış Bitcoin (BTC) savunucularından bir tanesi oldu. Dorsey artık madenciliğe de başlamış üzere görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir kullanıcının cevabına karşılık veren Dorsey “Ben de Compass Mining ile madenciliği deniyorum” tweet’ini paylaştı. Dorsey rastgele bir ayrıntı vermese de Compass Mining bu tweet’i alıntılamayı ihmal etmedi.

Bitcoin madenciliği hayli yüksek güç isteyen bir madencilik tipidir. Teoride konutunuzdaki bilgisayarlar ile Bitcoin madenciliği yapmanız mümkündür. Lakin bu teşebbüsünüzden kar elde etme olasılığınız sıfıra yakındır. Madencilikten gelir elde edebilmeniz için özel olarak oluşturulan ASIL madencilik teçhizatlarına gereksiniminiz vardır.

Compass Mining, talep gören makinelerden birini kendiniz tedarik etme yahut onu barındırmak için ülkü bir yer bulma zahmetine girmeden, üst seviye bir ASIC madencilik teçhizatıyla çalışmaya başlamanın bir yolunu sunar.

Compass Mining ile satın almak istediğiniz ASIC teçhizatını seçebilirsiniz. Seçtiğiniz aygıt tedarik edildikten sonra global madencilik tesislerinden birine kurulacaktır. Şirket bu aygıtları kurar ve seçtiğiniz madencilik havuzuna katılır. Makinenin elektrik masrafları kullanıcı tarafından karşılanır ve bunun karşılığında Bitcoin mükafatları de kripto cüzdanınıza aktarılır.

Compass, Dorsey’in şirketle yürüttüğü madencilik operasyonu hakkında özel bir yorum yapmadı.

Gündem

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Mevlid Kandili hayrı – İnternet Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi bu gece kutlanacak Mevlid Kandili sebebiyle Aydın genelinde kurulan bütün pazaryerlerinde hayır gerçekleştirdi …

Published

on

By

Aydın Büyükşehir Belediyesi bu gece kutlanacak Mevlid Kandili sebebiyle Aydın genelinde kurulan bütün pazaryerlerinde hayır gerçekleştirdi.

Vatandaşlar Aydın il genelinde gerçekleştirilen hayra yoğun ilgi gösterirken, uzun kuyruklar oluşturdu ve duyarlılığından dolayı Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti. Başkan Çerçioğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda da “Ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış ve huzur getirmesi dileğiyle; Mevlid Kandilimiz mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Muammer Keskin’den Yeşilçam’ın Efsanesine Anlamlı Ziyaret – İnternet Haber

Başkan Muammer Keskin, bir süredir evinde tedavi gören Şişli Belediyesi Eski Başkanı Fatma Girik’i evinde ziyaret etti. Şişli Belediye Başkanı …

Published

on

By

Başkan Muammer Keskin, bir süredir evinde tedavi gören Şişli Belediyesi Eski Başkanı Fatma Girik’i evinde ziyaret etti.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Türk Sineması’nın usta isimlerinden olan ve aynı zamanda 1989-1994 yılları arasında Şişli Belediye Başkanlığı görevini de yürüten Fatma Girik’i Gayrettepe’deki evinde ziyaret etti.

Başkan Keskin, ziyaret sonrası şu açıklamayı yaptı:

“Hem Yeşilçam’ın, hem de Şişlimizin göz bebeği, ilçe başkanlığı yaptığım dönemde birlikte çalışmaktan gurur duyduğum, belediyemizin eski başkanı sevgili Fatma Girik’i ziyaret ederek, adını verdiğimiz kız yurdumuzu kendisine anlattım. Kıymetli dostum, Fatma Girik’e bir kez daha acil şifalar dilerim”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Ali Babacan, Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar’la görüştü – İnternet Haber

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Şanlıurfa’da 14 Haziran 2018’de seçim kampanyası sırasında gerçekleşen saldırı nedeniyle aile üyelerini …

Published

on

By

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Şanlıurfa’da 14 Haziran 2018’de seçim kampanyası sırasında gerçekleşen saldırı nedeniyle aile üyelerini kaybeden Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar’la görüştü.

Babacan, görüşmenin ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Şanlıurfa’da, üç yıldır adalet mücadelesi veren Şenyaşar ailesiyle görüştüm. ‘Bu topraklarda adalet yok, buralardan gideceğiz’ diyen Emine Şenyaşar’ın feryadına kulak verdim. Eşitlik ve adalet mücadelesine devam edeceğiz ve Şenyaşar ailesinin hukuk sürecinin takipçisi olacağız.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending