Connect with us

Gündem

Elon Musk’ın Favori Kripto Parası, Tanınan Borsa Bitstamp Tarafından Reddedildi

Dogecoin’in (DOGE) yakın vakitte Bitstamp’ta listelenmesini beklemeyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve …

Published

on

Dogecoin’in (DOGE) yakın vakitte Bitstamp’ta listelenmesini beklemeyin.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitstamp CEO’su Julian Sawyer, Dogecoin‘in vasat olduğunu düşünüyor. En eski kripto para borsalarından birinin lideri Financial News’e, göğüs paranın eklenmesinin ticaret platformunun nicelikten çok kaliteye öncelik veren titiz listeleme siyasetine karşıt düşeceğini söyledi:

“Bu nicelik yarışı değil, nitelik yarışıdır.”

Tesla CEO’su Elon Musk’ın tweet’leriyle Dogecoin fiyat dalgalanmalarına neden olduğundan bahseden Sawyer, bu çeşit bir piyasa manipülasyonunun yanlışsız olmadığını söyleyerek müşteri müdafaasının ehemmiyetini vurguladı:

“Sorun şu ki, bir milyarderin tweet’iyle yükselen yahut bir milyarderin tweet’i üzerine düşen token’ları tercih etmenin yanlışsız olduğunu düşünmüyoruz.”

Bilindiği üzere birçok büyük borsa, göğüs para çılgınlığı arttığında Dogecoin’i listelemek için birbiriyle yarıştı. Gemini, Mayıs ayında kapılarını Dogecoin’e açarken, Haziran ayında ABD’nin en büyük borsası olan Coinbase onu takip etti.

Daha evvel bildirildiği üzere Bitstamp, ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Aralık ayında Ripple‘a dava açmasının akabinde ABD’de XRP ticaretini askıya alan birinci büyük borsa oldu.

Kripto para sanayisindeki süratle gelişen düzenleyici ortam, muhafazakar listeleme siyasetine bağlı kalmanın ve riskli altcoinlerden kaçınmanın kazanan bir strateji olabileceğini gösteriyor.

Gündem

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Mevlid Kandili hayrı – İnternet Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi bu gece kutlanacak Mevlid Kandili sebebiyle Aydın genelinde kurulan bütün pazaryerlerinde hayır gerçekleştirdi …

Published

on

By

Aydın Büyükşehir Belediyesi bu gece kutlanacak Mevlid Kandili sebebiyle Aydın genelinde kurulan bütün pazaryerlerinde hayır gerçekleştirdi.

Vatandaşlar Aydın il genelinde gerçekleştirilen hayra yoğun ilgi gösterirken, uzun kuyruklar oluşturdu ve duyarlılığından dolayı Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti. Başkan Çerçioğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda da “Ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış ve huzur getirmesi dileğiyle; Mevlid Kandilimiz mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Muammer Keskin’den Yeşilçam’ın Efsanesine Anlamlı Ziyaret – İnternet Haber

Başkan Muammer Keskin, bir süredir evinde tedavi gören Şişli Belediyesi Eski Başkanı Fatma Girik’i evinde ziyaret etti. Şişli Belediye Başkanı …

Published

on

By

Başkan Muammer Keskin, bir süredir evinde tedavi gören Şişli Belediyesi Eski Başkanı Fatma Girik’i evinde ziyaret etti.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Türk Sineması’nın usta isimlerinden olan ve aynı zamanda 1989-1994 yılları arasında Şişli Belediye Başkanlığı görevini de yürüten Fatma Girik’i Gayrettepe’deki evinde ziyaret etti.

Başkan Keskin, ziyaret sonrası şu açıklamayı yaptı:

“Hem Yeşilçam’ın, hem de Şişlimizin göz bebeği, ilçe başkanlığı yaptığım dönemde birlikte çalışmaktan gurur duyduğum, belediyemizin eski başkanı sevgili Fatma Girik’i ziyaret ederek, adını verdiğimiz kız yurdumuzu kendisine anlattım. Kıymetli dostum, Fatma Girik’e bir kez daha acil şifalar dilerim”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Ali Babacan, Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar’la görüştü – İnternet Haber

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Şanlıurfa’da 14 Haziran 2018’de seçim kampanyası sırasında gerçekleşen saldırı nedeniyle aile üyelerini …

Published

on

By

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Şanlıurfa’da 14 Haziran 2018’de seçim kampanyası sırasında gerçekleşen saldırı nedeniyle aile üyelerini kaybeden Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar’la görüştü.

Babacan, görüşmenin ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Şanlıurfa’da, üç yıldır adalet mücadelesi veren Şenyaşar ailesiyle görüştüm. ‘Bu topraklarda adalet yok, buralardan gideceğiz’ diyen Emine Şenyaşar’ın feryadına kulak verdim. Eşitlik ve adalet mücadelesine devam edeceğiz ve Şenyaşar ailesinin hukuk sürecinin takipçisi olacağız.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending