Connect with us

Gündem

Boehringer Ingelheim Türkiye’de Görev Değişikliği

Boehringer Ingelheim Türkiye’de Medikal Danışman olarak görev yapan Mehmet Aykaç, Gulf IP Bölgesi’ne Medikal Danışman olarak atandı. Gerçekleşen …

Published

on

Boehringer Ingelheim Türkiye’de Medikal Danışman olarak görev yapan Mehmet Aykaç, Gulf IP Bölgesi’ne Medikal Danışman olarak atandı. Gerçekleşen global atama ile Aykaç, bundan sonra görevine Dubai’den devam edecek.

Yaklaşık 52.000 çalışanıyla insan sağlığı, hayvan sağlığı ve biyofarmasötikler olmak üzere üç iş alanında 130’dan fazla pazarda insanların ve hayvanların yaşamlarını iyileştiren çığır açıcı tedaviler geliştirme misyonuyla faaliyetlerini sürdüren ilaç şirketi Boehringer Ingelheim Türkiye, kurum içerisindeki üst düzey önemli atamalarına devam ediyor.

2019 yılından bu yana Boehringer Ingelheim Türkiye’de Göğüs Hastalıkları ve Romatoloji alanlarında Medikal Danışman görevini sürdüren Mehmet Aykaç, bundan sonra görevine Boehringer Ingelheim Dubai – Birleşik Arap Emirlikleri’nde Gulf-IP (Körfez ülkeleri, İran, Pakistan) bölgesinden sorumlu olarak Kardiyoloji ve Endokrinoloji tedavi alanlarında devam edecek. Spesifik Farma iş biriminde önemli işlere imza atan Aykaç, Türkiye’de yeni projeler ve lansmanlar gerçekleştirilmesinde büyük katkı sağladı. Aynı zamanda paydaş ilişkilerinin geliştirilmesi ve olgunlaştırılmasında önemli rol oynayan Aykaç, 10 yılı aşkın süredir sağlık sektöründeki çalışmalarına başarılı şekilde devam ediyor.

Mehmet Aykaç Kimdir?

Özgeçmiş bilgisi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2007 yılında mezun olan Aykaç, 2008 – 2011 yılları arasında Celal Bayar Üniversitesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi, 2012 – 2016 yılları arasında ise hem İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi hem de Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde Acil Tıp Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi aldı. 2020 yılında ise Quantic School of Business and Technology okulunda İşletme Yüksek Lisansı ile eğitim hayatına farklı bir yön verdi. 2018 yılında Boehringer Ingelheim Türkiye’de Onkoloji ve Spesifik Farma alanında Bölgesel Medikal Müdür olarak kariyerine başlayan Aykaç, 2019 yılında ise Spesifik Farma alanına Medikal Danışman olarak atandı. Başarılı çalışmaları ve emin adımlarıyla kariyerine devam eden Aykaç; Türkiye’de görev aldığı sürede, onkoloji, göğüs hastalıkları ve romatoloji alanlarında çalışmalarda bulundu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Mevlid Kandili hayrı – İnternet Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi bu gece kutlanacak Mevlid Kandili sebebiyle Aydın genelinde kurulan bütün pazaryerlerinde hayır gerçekleştirdi …

Published

on

By

Aydın Büyükşehir Belediyesi bu gece kutlanacak Mevlid Kandili sebebiyle Aydın genelinde kurulan bütün pazaryerlerinde hayır gerçekleştirdi.

Vatandaşlar Aydın il genelinde gerçekleştirilen hayra yoğun ilgi gösterirken, uzun kuyruklar oluşturdu ve duyarlılığından dolayı Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti. Başkan Çerçioğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda da “Ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış ve huzur getirmesi dileğiyle; Mevlid Kandilimiz mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Muammer Keskin’den Yeşilçam’ın Efsanesine Anlamlı Ziyaret – İnternet Haber

Başkan Muammer Keskin, bir süredir evinde tedavi gören Şişli Belediyesi Eski Başkanı Fatma Girik’i evinde ziyaret etti. Şişli Belediye Başkanı …

Published

on

By

Başkan Muammer Keskin, bir süredir evinde tedavi gören Şişli Belediyesi Eski Başkanı Fatma Girik’i evinde ziyaret etti.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Türk Sineması’nın usta isimlerinden olan ve aynı zamanda 1989-1994 yılları arasında Şişli Belediye Başkanlığı görevini de yürüten Fatma Girik’i Gayrettepe’deki evinde ziyaret etti.

Başkan Keskin, ziyaret sonrası şu açıklamayı yaptı:

“Hem Yeşilçam’ın, hem de Şişlimizin göz bebeği, ilçe başkanlığı yaptığım dönemde birlikte çalışmaktan gurur duyduğum, belediyemizin eski başkanı sevgili Fatma Girik’i ziyaret ederek, adını verdiğimiz kız yurdumuzu kendisine anlattım. Kıymetli dostum, Fatma Girik’e bir kez daha acil şifalar dilerim”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Ali Babacan, Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar’la görüştü – İnternet Haber

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Şanlıurfa’da 14 Haziran 2018’de seçim kampanyası sırasında gerçekleşen saldırı nedeniyle aile üyelerini …

Published

on

By

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Şanlıurfa’da 14 Haziran 2018’de seçim kampanyası sırasında gerçekleşen saldırı nedeniyle aile üyelerini kaybeden Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar’la görüştü.

Babacan, görüşmenin ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Şanlıurfa’da, üç yıldır adalet mücadelesi veren Şenyaşar ailesiyle görüştüm. ‘Bu topraklarda adalet yok, buralardan gideceğiz’ diyen Emine Şenyaşar’ın feryadına kulak verdim. Eşitlik ve adalet mücadelesine devam edeceğiz ve Şenyaşar ailesinin hukuk sürecinin takipçisi olacağız.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending