Connect with us

Gündem

Binance CEO’su, Çalışma Vaktinin %80’ini Düzenleyici Problemleri ile Gayrete Ayırdığını Söylüyor

Binance CEO’su Changpeng Zhao, çalışma vaktinin %80’ini yahut daha fazlasını düzenleyici sıkıntılarla gayret etmek için harcadığını belirtti …

Published

on

Binance CEO’su Changpeng Zhao, çalışma vaktinin %80’ini yahut daha fazlasını düzenleyici sıkıntılarla gayret etmek için harcadığını belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bloomberg’den Francine Lacqua ile konuşan Zhao, kripto ETF’leri, mevzuat ve şirketin geleceği hakkında konuştu.

Zhao, Binance’in ABD’de daha olumlu görüldüğü ve düzenleyicileri bir tarafa çekmek için ne yapması gerektiği sorulduğunda, düzenlemelerin adil ve daha kısıtlayıcı olup olmayacağını söylemenin güç olduğunu tabir etti.

Binance CEO’su düzenleyiciler ile ilgili yaşanılan kahırlara ne kadar vakit ayırdığı sorusu üzerine şunları söyledi.

“Zamanımın birçoklarını muhtemelen %80’ini yahut daha fazlasını söyleyebilirim. Binance, bir teknoloji şirketinden finansal hizmetler şirketine dönüşen az sayıda şirketler ortasında yer alıyor. Bu nedenle tam olarak uyumlu olmamız gerekiyor.

Dünyadaki tüm düzenleyicilerin, kriptoyu bir finansal araç olarak gördüğüne inanıyorum. Sonuçta pahalıdır, paradır ve finansal araçları bir halde temsil eder”

Zhao, Binance‘in bir teknoloji yenilikçisinden, finansal hizmet şirketine vaktinde geçiş yaptığına emin olmak için bir öncelik listesi oluşturduğunu belirtiyor.

“İlk olarak yasal ahengi arttırmak için bilhassa mevzuata ahenk tecrübesi olan ve kıdemli bireyler olmak üzere daha fazla kişiyi işe almamız gerekiyor.”

Binance CEO’suna nazaran ikinci sırada bir merkez oluşturmak var. Binance’in merkezi olmayan tertip yapısı, beşerler bir merkez olmadan “tehlikeli” olduklarını düşündükleri için birçok meseleye neden oluyor. Borsa bu nedenle bir merkez, uygun bir yapı, idare ve ofis kurmak istiyor.

Zhao üçüncü olarak tüm eserlerin büsbütün maddelere uyumlu olduğundan emin olmak istiyor.

Artan düzenleyici inceleme nedeniyle Binance, stratejisini değiştirmeye ve dünya çapında lisanslı bölgesel merkezler kurmaya karar verdi.

Geçtiğimiz günlerde de Binance US CEO’su Brian Brooks, vazifesinden istifa ettiğini duyurdu.

Gündem

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Mevlid Kandili hayrı – İnternet Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi bu gece kutlanacak Mevlid Kandili sebebiyle Aydın genelinde kurulan bütün pazaryerlerinde hayır gerçekleştirdi …

Published

on

By

Aydın Büyükşehir Belediyesi bu gece kutlanacak Mevlid Kandili sebebiyle Aydın genelinde kurulan bütün pazaryerlerinde hayır gerçekleştirdi.

Vatandaşlar Aydın il genelinde gerçekleştirilen hayra yoğun ilgi gösterirken, uzun kuyruklar oluşturdu ve duyarlılığından dolayı Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti. Başkan Çerçioğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda da “Ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış ve huzur getirmesi dileğiyle; Mevlid Kandilimiz mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Muammer Keskin’den Yeşilçam’ın Efsanesine Anlamlı Ziyaret – İnternet Haber

Başkan Muammer Keskin, bir süredir evinde tedavi gören Şişli Belediyesi Eski Başkanı Fatma Girik’i evinde ziyaret etti. Şişli Belediye Başkanı …

Published

on

By

Başkan Muammer Keskin, bir süredir evinde tedavi gören Şişli Belediyesi Eski Başkanı Fatma Girik’i evinde ziyaret etti.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Türk Sineması’nın usta isimlerinden olan ve aynı zamanda 1989-1994 yılları arasında Şişli Belediye Başkanlığı görevini de yürüten Fatma Girik’i Gayrettepe’deki evinde ziyaret etti.

Başkan Keskin, ziyaret sonrası şu açıklamayı yaptı:

“Hem Yeşilçam’ın, hem de Şişlimizin göz bebeği, ilçe başkanlığı yaptığım dönemde birlikte çalışmaktan gurur duyduğum, belediyemizin eski başkanı sevgili Fatma Girik’i ziyaret ederek, adını verdiğimiz kız yurdumuzu kendisine anlattım. Kıymetli dostum, Fatma Girik’e bir kez daha acil şifalar dilerim”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Ali Babacan, Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar’la görüştü – İnternet Haber

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Şanlıurfa’da 14 Haziran 2018’de seçim kampanyası sırasında gerçekleşen saldırı nedeniyle aile üyelerini …

Published

on

By

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Şanlıurfa’da 14 Haziran 2018’de seçim kampanyası sırasında gerçekleşen saldırı nedeniyle aile üyelerini kaybeden Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar’la görüştü.

Babacan, görüşmenin ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Şanlıurfa’da, üç yıldır adalet mücadelesi veren Şenyaşar ailesiyle görüştüm. ‘Bu topraklarda adalet yok, buralardan gideceğiz’ diyen Emine Şenyaşar’ın feryadına kulak verdim. Eşitlik ve adalet mücadelesine devam edeceğiz ve Şenyaşar ailesinin hukuk sürecinin takipçisi olacağız.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending