Connect with us

Gündem

Başkan Yıldızlar, Çiftçilerin Sorunlarını Dinledi

GÜZEL Parti Çanakkale Vilayet Başkanlığı ilçe ve köy ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda ilçe ve köylerde halkın problemlerini …

Published

on

GÜZEL Parti Çanakkale Vilayet Başkanlığı ilçe ve köy ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda ilçe ve köylerde halkın problemlerini dinleyen YETERLİ Parti Çanakkale Vilayet Lideri Selahattin Yıldızlar, teşkilat mensupları, Karacaören, Özbek, Musaköy ve Yapıldak köylerini ziyaret etti.

ÂLÂ Parti Çanakkale Vilayet Lideri Selahattin Yıldızlar, “Millet Bizi Çağırıyor, bizde milletimizin ayağına kadar gidiyor ve sıkıntılarını, sorunlarını dinliyoruz” dedi.

Lider Selahattin Yıldızlar, “GİK Üyesi ve Lokal İdareler Lider Yardımcısı Rıdvan Uz, Merkez İlçe Lideri İlhan Atıcı, Ezine ilçe Lideri Zühtü Şansal Erdil, Lapseki ilçe Lideri Yakup Uzun, Kepez Belde Lideri ve Çanakkale Meclis üyesi Didem Güner ile birlikte Karacaören, Özbek, Musaköy ve Yapıldak köylerimizde vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Toplumun her kesiti sıkıntılı lakin çiftçilerimiz üreticilerimiz daha da kaygılı. Meselelerini not aldığımız köy sakinlerimizin kaygılarını TBMM’de milletvekillerimiz gündeme taşıyacak. Bizler, ‘Köylü milletin efendisidir’ kelamını laf olsun diye değil Ulu Başkan Mustafa Kemal Atatürk’ün, üretimin değerine yaptığı vurguyla kendimize düstur edindik. Çiftçilerimiz, üretecek ki köylerimizde hayat sürsün. Çiftçilerimiz üretecek ki besin konusunda kendi kendine yetebilen bir millet olmayı sürdürebilelim. Samanı dahi dışarıdan alanlar, büyükbaş hayvanları dışarıdan alanlar ne yazık ki ulusal bir tarım siyasetini üretemezler. Çiftçinin emeğini hasat vakti desteklemek gerekiyor ki onlarda bir sonraki yılı düşünmesin. Bizler, çiftçilerimizin yanındayız” formunda konuştu.
Köy sakinlerine GÜZEL Parti Genel lideri Meral Akşener’in selamlarını ileten Lider Yıldızlar, misafirperverliklerinden dolayı köy muhtarları Selahi Öztürk, Salih Şahin, Günaysevdik ve Mustafa Büyüksöylemez’e teşekkür etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Mevlid Kandili hayrı – İnternet Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi bu gece kutlanacak Mevlid Kandili sebebiyle Aydın genelinde kurulan bütün pazaryerlerinde hayır gerçekleştirdi …

Published

on

By

Aydın Büyükşehir Belediyesi bu gece kutlanacak Mevlid Kandili sebebiyle Aydın genelinde kurulan bütün pazaryerlerinde hayır gerçekleştirdi.

Vatandaşlar Aydın il genelinde gerçekleştirilen hayra yoğun ilgi gösterirken, uzun kuyruklar oluşturdu ve duyarlılığından dolayı Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti. Başkan Çerçioğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda da “Ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış ve huzur getirmesi dileğiyle; Mevlid Kandilimiz mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Muammer Keskin’den Yeşilçam’ın Efsanesine Anlamlı Ziyaret – İnternet Haber

Başkan Muammer Keskin, bir süredir evinde tedavi gören Şişli Belediyesi Eski Başkanı Fatma Girik’i evinde ziyaret etti. Şişli Belediye Başkanı …

Published

on

By

Başkan Muammer Keskin, bir süredir evinde tedavi gören Şişli Belediyesi Eski Başkanı Fatma Girik’i evinde ziyaret etti.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Türk Sineması’nın usta isimlerinden olan ve aynı zamanda 1989-1994 yılları arasında Şişli Belediye Başkanlığı görevini de yürüten Fatma Girik’i Gayrettepe’deki evinde ziyaret etti.

Başkan Keskin, ziyaret sonrası şu açıklamayı yaptı:

“Hem Yeşilçam’ın, hem de Şişlimizin göz bebeği, ilçe başkanlığı yaptığım dönemde birlikte çalışmaktan gurur duyduğum, belediyemizin eski başkanı sevgili Fatma Girik’i ziyaret ederek, adını verdiğimiz kız yurdumuzu kendisine anlattım. Kıymetli dostum, Fatma Girik’e bir kez daha acil şifalar dilerim”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Ali Babacan, Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar’la görüştü – İnternet Haber

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Şanlıurfa’da 14 Haziran 2018’de seçim kampanyası sırasında gerçekleşen saldırı nedeniyle aile üyelerini …

Published

on

By

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Şanlıurfa’da 14 Haziran 2018’de seçim kampanyası sırasında gerçekleşen saldırı nedeniyle aile üyelerini kaybeden Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar’la görüştü.

Babacan, görüşmenin ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Şanlıurfa’da, üç yıldır adalet mücadelesi veren Şenyaşar ailesiyle görüştüm. ‘Bu topraklarda adalet yok, buralardan gideceğiz’ diyen Emine Şenyaşar’ın feryadına kulak verdim. Eşitlik ve adalet mücadelesine devam edeceğiz ve Şenyaşar ailesinin hukuk sürecinin takipçisi olacağız.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending