Connect with us

Gündem

Bitcoin (BTC) Fiyat Tahlili: 50.000 Doları mı Hedefliyor?

Bitcoin fiyatı, ABD Doları karşısında 45.500 dolarlık takviyeden yeni bir artış başlattı. BTC’nin 48.000 dolarlık direnç bölgesinin üzerine …

Published

on

Bitcoin fiyatı, ABD Doları karşısında 45.500 dolarlık takviyeden yeni bir artış başlattı. BTC’nin 48.000 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıkması mümkün. NewsBTC’den Aayush Jindal’ın teknik tahliline nazaran:

  • Bitcoin, 45.500 dolar ve 46.500 dolar direnç düzeylerinin epeyce üzerinde süreç görüyor.
  • BTC/USD paritesinin saatlik grafiğinde (Kraken datalarına göre) 46.250 dolara yakın takviyeyle oluşan büyük bir yükseliş trendi çizgisi var.
  • Paritenin artışını 48.000 dolarlık ana direnç bölgesinin üzerine çıkarması olası.

Bitcoin (BTC) Fiyatı İvme Kazandı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin fiyatı, 45.500 dolarlık dayanak bölgesinin epeyce üzerinde süreç görmeye devam etti. BTC 45.564 dolar düzeyine kadar düştü ve yakın vakitte 46.200 dolar direnç düzeyinin üzerinde yeni bir artış başlattı.

BTC/USD paritesinin saatlik grafiğinde 46.500 dolara yakın dirençle ilişkili bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu. Parite, 48.150 dolardan 45.564 dolara hakikat gerçekleşen düşüş hareketinin %61.8 Fib geri çekilme düzeyini bile temizledi.

Üst istikamette anlık bir direnç 48.000 dolar düzeyinin yakınında yer alıyor. Bir sonraki kıymetli direnç 48.150 dolar düzeyine yakın. Mevcut fiyat hareketi, Bitcoin fiyatının yakında 48.150 doları aşabileceğini gösteriyor. Belirtilen senaryoda, fiyatın hızlanması olasıdır. Bir sonraki ana direnç 50.000 dolar olabilir.

Bitcoin (BTC) Düşer mi?

Bitcoin 48.000 dolar ve 48.150 dolar direnç düzeylerinin üzerine çıkamazsa, aşağı istikametli bir düzeltme başlatabilir. Aşağı tarafta birinci dayanak 47.000 dolar düzeyine yakın.

Birinci büyük takviye artık 46.500 dolarlık bölgeye yakın. Ana dayanak şu anda 46.250 dolar düzeyinin yakınında oluşuyor. Birebir grafikte 46.250 dolara yakın dayanakla oluşan büyük bir yükseliş trendi çizgisi de var. Fiyat trend çizgisi takviyesinin üzerinde kalamazsa, 45.500 dolarlık dayanak düzeyine yanlışsız düşebilir. Bir sonraki büyük takviye 44.500 dolar civarında yer alıyor.

Teknik Göstergeler

  • Saatlik MACD – MACD artık yükseliş bölgesinde sürat kazanıyor.
  • Saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi) – BTC/USD için RSI 50 düzeyinin hayli üzerinde.
  • Ana Dayanak Düzeyleri – 46.250 akabinde 45.500 ABD Doları
  • Ana Direnç Düzeyleri – 48.000, 48.150 ve 50.000 ABD Doları

Gündem

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Mevlid Kandili hayrı – İnternet Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi bu gece kutlanacak Mevlid Kandili sebebiyle Aydın genelinde kurulan bütün pazaryerlerinde hayır gerçekleştirdi …

Published

on

By

Aydın Büyükşehir Belediyesi bu gece kutlanacak Mevlid Kandili sebebiyle Aydın genelinde kurulan bütün pazaryerlerinde hayır gerçekleştirdi.

Vatandaşlar Aydın il genelinde gerçekleştirilen hayra yoğun ilgi gösterirken, uzun kuyruklar oluşturdu ve duyarlılığından dolayı Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti. Başkan Çerçioğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda da “Ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış ve huzur getirmesi dileğiyle; Mevlid Kandilimiz mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Muammer Keskin’den Yeşilçam’ın Efsanesine Anlamlı Ziyaret – İnternet Haber

Başkan Muammer Keskin, bir süredir evinde tedavi gören Şişli Belediyesi Eski Başkanı Fatma Girik’i evinde ziyaret etti. Şişli Belediye Başkanı …

Published

on

By

Başkan Muammer Keskin, bir süredir evinde tedavi gören Şişli Belediyesi Eski Başkanı Fatma Girik’i evinde ziyaret etti.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Türk Sineması’nın usta isimlerinden olan ve aynı zamanda 1989-1994 yılları arasında Şişli Belediye Başkanlığı görevini de yürüten Fatma Girik’i Gayrettepe’deki evinde ziyaret etti.

Başkan Keskin, ziyaret sonrası şu açıklamayı yaptı:

“Hem Yeşilçam’ın, hem de Şişlimizin göz bebeği, ilçe başkanlığı yaptığım dönemde birlikte çalışmaktan gurur duyduğum, belediyemizin eski başkanı sevgili Fatma Girik’i ziyaret ederek, adını verdiğimiz kız yurdumuzu kendisine anlattım. Kıymetli dostum, Fatma Girik’e bir kez daha acil şifalar dilerim”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Ali Babacan, Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar’la görüştü – İnternet Haber

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Şanlıurfa’da 14 Haziran 2018’de seçim kampanyası sırasında gerçekleşen saldırı nedeniyle aile üyelerini …

Published

on

By

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Şanlıurfa’da 14 Haziran 2018’de seçim kampanyası sırasında gerçekleşen saldırı nedeniyle aile üyelerini kaybeden Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar’la görüştü.

Babacan, görüşmenin ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Şanlıurfa’da, üç yıldır adalet mücadelesi veren Şenyaşar ailesiyle görüştüm. ‘Bu topraklarda adalet yok, buralardan gideceğiz’ diyen Emine Şenyaşar’ın feryadına kulak verdim. Eşitlik ve adalet mücadelesine devam edeceğiz ve Şenyaşar ailesinin hukuk sürecinin takipçisi olacağız.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending