Connect with us

Gündem

İsviçreli Fintech Şirketi, Kripto Varlık Hizmetlerini Almanya ve Avusturya’ya Genişletecek

İsviçre merkezli finans kuruluşu Leonteq AG, kripto varlık hizmetlerini Almanya ve Avusturya’ya genişleteceğini açıkladı. Son dakika …

Published

on

İsviçre merkezli finans kuruluşu Leonteq AG, kripto varlık hizmetlerini Almanya ve Avusturya’ya genişleteceğini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Zürih merkezli fintech şirketi Leonteq AG, Almanya ve Avusturya’daki kurumsal yatırımcıların yanı sıra özel müşterilere dijital varlık teklifleri sunmak için ICF BANK AG ile paydaşlık kurduğunu duyurdu. Teşebbüs, yatırımcılara önde gelen Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere 18 kripto varlık ile süreç yapma talihi tanıyacak.

Leonteq İsviçre’den Uzaklaşıyor

Yapılandırılmış finansal eserler konusunda uzmanlaşmış bir İsviçre firması olan Leonteq AG, Almanya ve Avusturya’daki yatırımcıların 18 kripto para ünitesi ile çalışmasına müsaade vereceğini duyurdu. Bunlara Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple, Cardano ve daha fazlası dahildir.

Fintech şirketi ayrıyeten ortağının Frankfurt merkezli kurum olan ICF BANK AG olduğunu açıkladı. Leonteq Kripto Varlık Teklifleri Lideri Björn Geidel, İsviçre kuruluşunun şu anda Alman ve Avusturya bölgelerindeki varlık sınıfının toplam piyasa kıymetinin yaklaşık %76’sını kapsadığını belirtti:

“Müşterilerimize, merkeziyetsiz finans, depolama yahut blokzinciri teknolojileri üzere kripto alanındaki çeşitli temalarda menkul kıymetleştirilmiş bir formatta böylesine geniş bir temel cihan ve eşsiz yatırım fırsatları sunmaktan gurur duyuyoruz.”

ICF BANK’ın İdare Konseyi üyesi Sascha Rinno, DACH bölgesindeki (Avusturya, Almanya ve İsviçre) yatırımcıların dijital varlık operasyonları için artan bir iştah gösterdiğini belirtti. Leonteq ile işbirliğinin kripto pazarına katılmak isteyenler için yararlı olacağını söyledi:

“Leonteq ile yaptığımız bu işbirliği sayesinde hem kurumsal yatırımcıların hem de özel yatırımcıların kripto varlıklarına olan ilgisini karşılıyoruz. Leonteq, yapılandırılmış sertifikalar ve kripto varlıkları alanında harikalığı ve kaliteyi temsil eden esaslı bir ihraççıdır ve onlarla çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz.”

Leonteq, merkezi Zürih’te bulunan büyük bir fintech şirketidir. Yapılandırılmış finansal eserlerin yanı sıra sigorta eserleri de sağlar. Firma 50’den fazla pazara hizmet veriyor ve idare altında 140 milyar doların üstünde varlık olduğunu bildirdi. 

Gündem

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Mevlid Kandili hayrı – İnternet Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi bu gece kutlanacak Mevlid Kandili sebebiyle Aydın genelinde kurulan bütün pazaryerlerinde hayır gerçekleştirdi …

Published

on

By

Aydın Büyükşehir Belediyesi bu gece kutlanacak Mevlid Kandili sebebiyle Aydın genelinde kurulan bütün pazaryerlerinde hayır gerçekleştirdi.

Vatandaşlar Aydın il genelinde gerçekleştirilen hayra yoğun ilgi gösterirken, uzun kuyruklar oluşturdu ve duyarlılığından dolayı Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti. Başkan Çerçioğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda da “Ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış ve huzur getirmesi dileğiyle; Mevlid Kandilimiz mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Muammer Keskin’den Yeşilçam’ın Efsanesine Anlamlı Ziyaret – İnternet Haber

Başkan Muammer Keskin, bir süredir evinde tedavi gören Şişli Belediyesi Eski Başkanı Fatma Girik’i evinde ziyaret etti. Şişli Belediye Başkanı …

Published

on

By

Başkan Muammer Keskin, bir süredir evinde tedavi gören Şişli Belediyesi Eski Başkanı Fatma Girik’i evinde ziyaret etti.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Türk Sineması’nın usta isimlerinden olan ve aynı zamanda 1989-1994 yılları arasında Şişli Belediye Başkanlığı görevini de yürüten Fatma Girik’i Gayrettepe’deki evinde ziyaret etti.

Başkan Keskin, ziyaret sonrası şu açıklamayı yaptı:

“Hem Yeşilçam’ın, hem de Şişlimizin göz bebeği, ilçe başkanlığı yaptığım dönemde birlikte çalışmaktan gurur duyduğum, belediyemizin eski başkanı sevgili Fatma Girik’i ziyaret ederek, adını verdiğimiz kız yurdumuzu kendisine anlattım. Kıymetli dostum, Fatma Girik’e bir kez daha acil şifalar dilerim”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Ali Babacan, Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar’la görüştü – İnternet Haber

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Şanlıurfa’da 14 Haziran 2018’de seçim kampanyası sırasında gerçekleşen saldırı nedeniyle aile üyelerini …

Published

on

By

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Şanlıurfa’da 14 Haziran 2018’de seçim kampanyası sırasında gerçekleşen saldırı nedeniyle aile üyelerini kaybeden Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar’la görüştü.

Babacan, görüşmenin ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Şanlıurfa’da, üç yıldır adalet mücadelesi veren Şenyaşar ailesiyle görüştüm. ‘Bu topraklarda adalet yok, buralardan gideceğiz’ diyen Emine Şenyaşar’ın feryadına kulak verdim. Eşitlik ve adalet mücadelesine devam edeceğiz ve Şenyaşar ailesinin hukuk sürecinin takipçisi olacağız.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending