Connect with us

Gündem

Coingecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin

Coingecko datalarına nazaran piyasa bedeli açısından birinci yüz kripto varlık ortasından en çok aranan 5 token Verasity (VRA), CryptoBlades …

Published

on

Coingecko datalarına nazaran piyasa bedeli açısından birinci yüz kripto varlık ortasından en çok aranan 5 token Verasity (VRA), CryptoBlades (SKILL), CryptoZoon (ZOON), Axie Infinity (AXS) ve Binance Coin (BNB) oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle birlikte en çok aranan 5 token şu biçimde:

  • Verasity (VRA)
  • CryptoZoon (ZOON)
  • CryptoBlades (SKILL)
  • Binance Coin (BNB)
  • Plant vs Undead Token (PVU)

Verasity (VRA): Görüntü reklamlarındaki düzmece izleyicilerin tespit edilmesini sağlayan Verasity blockchain projesidir ve para ünitesi VRA’dır. Kullanıcılar görüntü izleyerek VRA tokeni kazanırlar. Verasity ağında reklam ve görüntü izleyen kullanıcılara VRA Coin dağıtımı yapılır. VRA Coin, eğlenceli bir havada ve alım-satım süreci yapmadan coin kazanmaya imkan sunar. CoinGecko bilgilerine nazaran Verasity, en çok arananlar ortasında birinci sırada yer aldı. Verasity, 0,018 dolardan süreç görmektedir.

CryptoZoon (ZOON): CryptoZoon, Pokemon Story’den esinlenmiş bir oyundur. NFT ve blok zinciri tabanlı oyun dünyasına Milyonlarca kişinin kolay, yaratıcı ve eğlenceli bir halde katılmasını sağlayacak kapsamlı bir dijital oyun platformu olan CryptoZoon, en çok arananlar ortasına girerek 0,027 dolardan süreç görmektedir.

CryptoBlades (SKILL): Oyun geliştirme şirketi Riveted Games tarafından geliştirilen CryptoBlades, oyuncuların canavarlarla savaştığı, eşsiz silahlar ürettiği, baskınlara katıldığı ve eşyalarını açık pazarda takas ettiği bir rol yapma oyunudur. Coingecko’da en çok arananlar sırasında ikinci olan CryptoBlades, oyuncuların SKILL tokenleri kazanmak için güçlü silahlarla düşmanları yenebileceği Binance Smart Chain’deki bir NFT Crafting oyunudur. CryptoBlades, 38 dolardan süreç görmektedir.

Binance Coin (BNB): Binance Coin (BNB), Binance kripto para değişim borsasının çıkardığı bir kripto para ünitesidir. Binance Coin (BNB) ERC-20 tabanlı bir kripto para ünitesi olarak çıkarılmıştır, ancak daha sonra Binance kendi zincirini kurmuş ve BEP2 tabanlı bir alt yapıya geçmiştir. Mevcut ERC20 tokenlar yakılarak BEP2 tokenları haline getirilmektedir. En çok arananlar ortasında olan Binance Coin, 409 dolardan süreç görmektedir.

Plant vs Undead Token (PVU): Plant vs Undead, NFT’lerin olduğu Binance Smart Chain üzerine kurulmuş bir blok zinciri oyunudur. İki oyun modu vardır: Çiftlik simülasyonu ve Kule savunması. Tüm oyun modları PVU’yu ödüllendirir. Oyuncular, PancakeSwap üzerinden PVU satın alabilirler. PVU, pazaryerinde yeni teklifler vererek kullanılabilir. Plant vs Undead Token, en çok arananlar ortasına girerek 12.12 dolardan süreç görmektedir.

Gündem

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Mevlid Kandili hayrı – İnternet Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi bu gece kutlanacak Mevlid Kandili sebebiyle Aydın genelinde kurulan bütün pazaryerlerinde hayır gerçekleştirdi …

Published

on

By

Aydın Büyükşehir Belediyesi bu gece kutlanacak Mevlid Kandili sebebiyle Aydın genelinde kurulan bütün pazaryerlerinde hayır gerçekleştirdi.

Vatandaşlar Aydın il genelinde gerçekleştirilen hayra yoğun ilgi gösterirken, uzun kuyruklar oluşturdu ve duyarlılığından dolayı Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti. Başkan Çerçioğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda da “Ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış ve huzur getirmesi dileğiyle; Mevlid Kandilimiz mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Muammer Keskin’den Yeşilçam’ın Efsanesine Anlamlı Ziyaret – İnternet Haber

Başkan Muammer Keskin, bir süredir evinde tedavi gören Şişli Belediyesi Eski Başkanı Fatma Girik’i evinde ziyaret etti. Şişli Belediye Başkanı …

Published

on

By

Başkan Muammer Keskin, bir süredir evinde tedavi gören Şişli Belediyesi Eski Başkanı Fatma Girik’i evinde ziyaret etti.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Türk Sineması’nın usta isimlerinden olan ve aynı zamanda 1989-1994 yılları arasında Şişli Belediye Başkanlığı görevini de yürüten Fatma Girik’i Gayrettepe’deki evinde ziyaret etti.

Başkan Keskin, ziyaret sonrası şu açıklamayı yaptı:

“Hem Yeşilçam’ın, hem de Şişlimizin göz bebeği, ilçe başkanlığı yaptığım dönemde birlikte çalışmaktan gurur duyduğum, belediyemizin eski başkanı sevgili Fatma Girik’i ziyaret ederek, adını verdiğimiz kız yurdumuzu kendisine anlattım. Kıymetli dostum, Fatma Girik’e bir kez daha acil şifalar dilerim”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Gündem

Ali Babacan, Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar’la görüştü – İnternet Haber

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Şanlıurfa’da 14 Haziran 2018’de seçim kampanyası sırasında gerçekleşen saldırı nedeniyle aile üyelerini …

Published

on

By

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Şanlıurfa’da 14 Haziran 2018’de seçim kampanyası sırasında gerçekleşen saldırı nedeniyle aile üyelerini kaybeden Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar’la görüştü.

Babacan, görüşmenin ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Şanlıurfa’da, üç yıldır adalet mücadelesi veren Şenyaşar ailesiyle görüştüm. ‘Bu topraklarda adalet yok, buralardan gideceğiz’ diyen Emine Şenyaşar’ın feryadına kulak verdim. Eşitlik ve adalet mücadelesine devam edeceğiz ve Şenyaşar ailesinin hukuk sürecinin takipçisi olacağız.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Continue Reading

Trending